שלום שלום.

rainbowgirl

New member
שלום שלום.

אני גם אוהבת את נירונה . בואו נעשה שירשור הכירות.
שם
:קורל
מקום בארץ
:באר שבע
מה אתם אוהבים
:לשמוע מוזיקה(נירונה ,מטאליקה,רוק של שנות השישים וכו´). אני בעיקר אוהבת את שנות השישים! תוסיפו מה שאתם רוצים...

Hole In The Sky

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo39.gif

אני משי, בת 13 מנס ציונה שומעת:NIRVANA,HOLE,SEX PISTOLS,BLACK SABBATH, SKUNK ANANSIE, שייגעצ... ועוד כל מיני

amirbilu

New member
משי,במקום לכתוב "ועוד כל מני"

תכתבי,ועוד כמה להקות קטנות ולא מוכרות.

א ב ג ד ה

New member
שלום!

שם:יונתן גיל:15 מקום מגורים:ראשל"צ להקות אהובות:נירוונה(מקום ראשון),אליס אין ציס,סאונדגרדן,פרלג´אם,ראמשטיין,גוואנואפס,לד זפלין,פינק פלויד,קווין,סמאשינג פאמפקינס,יו-2,אר.אי.אמ,סקס פיסטולס,איסי\דיסי,היהודים,מוניקה סקס,פורטיס,סחרוף,דיפ פרפל,ביטלס,רולינג סטונס,איפה הילד,רד הוט צ´ילי פפרס ועוד רבים וטובים ששכחתי את שמם כרגע שלום!

Hole In The Sky

New member
חחח ואו... איזה הצלחת לזכור הכל?!

יש לך טעם חביב מאוד במוזיקה, אני גם אוהבת את סאונדגארדן..אבל שכחתי לרשום :)

amirbilu

New member
אני אוהב את

זקני צפת ואת הגבעטרון,זאת מוסיקה איכותית

אני אוהב את...

בריטני ספירס, נטליה אוריירו,מריה קארי, כריסטינה... חח סתם נראה לכם מה אני פרחה? אני אוהבת את קורן, סליפנוט, קריידל,דת´,אירו סמית´ וכמובן את נירונה! ויש עוד אבל אין לי כוח

Eclipsed 0

New member
ממ...

ענבר. 14. נתניה. מתעניינת באמנות ואקטואליה. שומעת רוק, ג´אז, אלקטרוניקה ואפילו קלאסית מדי פעם, בתכניות המוסיקה של ערוץ 2 בלילה (אינסומניה, תודה ששאלתם).

Major Thom

New member
אני

איריס 17 חולון להקות: radiohead, alice in chains, pixies, smiths, nirvana, pearl jam, air, zero 7, portishead, bowie, beatles, pink floyd, coldplay, rockfour ועוד רבים וטובים (שאני פשוט לא זוכרת עכשיו
)

למעלה