שלום

SADE11

New member
../images/Emo49.gif ושיהיה המון ../images/Emo50.gif ../images/Emo107.gif

ענבל ../images/Emo24.gif

המון המון
האמת שגם לי היה רעיון בעבר הרחוק לפתוח כזה פורום אבל לא חשבתי שיקבלו אותו
. שיהיה
וכמובן שאבקר פה כל יום

שלום ../images/Emo107.gif../images/Emo54.gif ../images/Emo140.gif

קצת על הפורום...
בתפוז
קיים מגוון גדול של פורומים בנושא בעלי חיים, החל מכלבים וחתולים וכלה בתוכים... הרבה מאוד ממהודעות בפורומים הללו נוגעים לאימוץ בעלי חיים - אנשים שמבקשים למסור בעלי חיים, או אנשים (מעטים לצערינו) שמחפשים לאמץ. ההודעות הללו, עקב קצב זרימתם המהיר של פורומי כלבים וחתולים, מהר מאוד נעלמות מהדף הראשון של הפורום, ולא תמיד זוכות לחשיפה הראויה. הפורום הזה בא לרכז את כל ההודעות הללו במקום אחד, להקל על בעלי החיים למצוא בית ועל המחפשים - למצוא את הכלב האידיאלי בשבילם.
פרסום בעל חיים לאימוץ
כאשר אתם מפרסמים בעל חיים לאימוץ, אנא הקפידו לציין את כל הפרטים הידועים לכם עליו, על סיבת המסירה ורצוי מאוד לצרף תמונה. אין לפרסם הודעות מכירה. הפורום נועד למציאת בתים לאלו הזקוקים להם, ולא למכירת כלבים/חתולים/איגואנות. מותר ואף רצוי לפרסם קישורים לדפי אימוץ של עמותות, קישורים להודעות בפורומים ואתרים אחרים. כל מה שיעזור אפילו לבעל חיים אחד לקבל בית - יתקבל בברכה
מה לא יהיה בפורום
(או "איך אפשר בלי קצת כללים...")
הפורום הוקם במטרה לעזור לבעלי החיים. נקודה. כל דבר שפוגע במטרה זו - מקומו לא בפורום. אז אולי בכללים יישמעו קצת נוקשים, אך אני סבורה כשאוהבי בע"ח - תבינו
התנגחויות בין גולשים (תשמרו למסרים) או מול פורומים אחרים (פנו לפורום משוב) הפורום לא נוצר כדי להתנכל אחד לשני, אנחנו כאן כדי לעזור. אם יש לך בעיה מסוימת עם מישהו, תשאיר את הבעיה מחוץ לפורום - אין זה מעניינינו לדעת. תדונו על העניין באייסיקיו, תטילו מטבע, תלכו מכות - העיקר שהאגרסיות יישארו בחוץ. כמו כל מסגרת, גם לפורום הזה יש חוקים ויש גבולות, ויש רמה מסוימת שהציפיה היא שתענה עליה. הודעות שמנוצלות להתנגחות במשתתף נוסף בפורום יימחקו, ובמקרים קיצוניים ניצור אתך קשר לטובת הבהרת העניין או להזהיר אותך מפני הרחקה מהפורום.
כאמור - הודעות מכירה יימחקו
תקיפת גולשים על רצונם למסור בעל חיים זכותכם לנסות ולשאול למה מישהו רוצה למסור את בעל החיים שלו, וידוע שזה לרוב נעשה בכוונה טובה, כדי אולי לעזור ולמנוע את המסירה. אבל זיכרו - זכותו של אדם לסרב לענות על שאלה זו, וחישבו על כך שאולי מוטב לבעל חיים לא לחיות בבית בו לא רוצים אותו. הצעות לעזרה ופתרון תמיד יתקבלו בברכה, וכך גם ביקורת מנוסחת בנימוס. הודעות מתלהמות - יימחקו.
שרשור הודעות - כאשר הפורום יתחיל "לזוז" קצת, יכול להיות שנצטרך לשרשר הודעות אימוץ אחת לשנית (שרשור יומי, או משהו בסגנון) כדי שכמה שיותר בעלי חיים יקבלו חשיפה בזמן נתון. אנא קבלו זאת בהבנה.
ואחרי האימוץ
מצאתם בית לבעל חיים
נשמח אם תעדכנו אותנו
. גם כדי לשמוח בשמחתכם, וגם כדי שנדע שהוא כבר לא רלוונטי.
אימצתם בעל חיים
גם על זה נשמח לשמוע ולברך
. אבל זיכרו - בשביל שאלות של "אחרי האימוץ" ("הכלב עושה פיפי בבית", "החתול מילל") אנא פנו לפורום המתאים, משתי סיבות: א. שם יהיו יותר אנשים בעלי ידע שיוכלו לעזור ב. כדי להשאיר את הבמה לכל אותם בעלי חיים שעדיין לא התמזל מזלם למצוא בית
אז... גלישה נעימה

Noaal

New member
../images/Emo45.gif יישר כוח ובהצלחה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מזל טוב וכל הכבוד....

ילדה בלבן....את מדהימה טוב שיש להם אותך...ו...שיהיה לכולנו בהצלחה

גלי®

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב, ילדונת... בלבן או

בכחול - כל הכבוד על היוזמה המבורכת...

לוסי 33

New member
../images/Emo50.gif ../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

כל הכבוד!! הלוואי ויימצאו בתים לכל החיות המקסימות האלו, הלוואי!! תבורכי!!!!

בהצלחה ../images/Emo50.gif

בפורום החדש אני מקווה שהמון כלבים חתולים ושאר חיות ימצאו בתים בעזרת הפורום הזה. אני כבר רשמתי קישור בחתימה שלי לפורום ד"א אני מקווה שבקרוב אני אצליח לשכנע את האבא העקשן (אוף
) שלי שנאמץ כלבה (ואני חושבת שאני יודעת איפה לחפש
)

למעלה