שמתם לב....

Starway

New member
שמתם לב....

בקליפ של לינקין פארק.. (in the end...) אם מכבים את המוזיקה ניתן לבלבל אותם בקלות עם בקסטריט בויז..... הם ממש חבורה של סיסים במסווה של רוקרים קשוחים.... צריכים להבין שלהיות רוקר זה לא הלבוש!!!! תראו את קווין וגאנס אנד רוזס... לובשים טייצים ועדיין יותר רוקרים מכל פאקינג x boy..... הנשמה קובעת.... נ.ב להקות כמו דיפ פרפל, קווין וכו... הן להקות רוק....

™chester

New member
אתה ממש מטומטם..

לינקין פארק זאת להקה שלא עושה show מעצמה אלא עושה מוזיקה אמיתית ולא צריכה להתלבש בשביל זה ועם מה שאמרת עכשיו הוכחת לכולם שאתה סתם פוזר ושמה שמעניין אותך זה המראה החיצוני של הלהקה שאתה שומע, בגלל זה אתה אפס

Starway

New member
וואלה...

החמש מילים שאמרתי כבר מוכיחות שאני אפס???? אל תמהר לשפוט בני אדם.. אח שלי... ובטח שלא תקלל אותם בגלל מה שהם חושבים... אני לא אגרר איתך לחילופי גידופים (קללות..).... אני אנסה להסביר את מה שניסיתי להוכיח.. לינקין פארק לא עושה מוזיקה אמיתית!!!!!! המוזיקה שלהם פשוטה מאוד.. הם משתמשים בריפים קלים... (אם אתה בכלל מבין מה זה...) ואקורדים חוזרים... והם כן עושים שואו... זה בערך כל מה שהם עושים... אבל גם קווין עשו שואו..( הסולן שלהם הוא מלך השואו..) אבל הם לא התמקדו בזה.. בניגוד ללינקין פארק.... הם התרכזו במוזיקה.. כך את דרים טיאטר... אני מתופף כבר שנתיים... ועוד לא פגשתי מישהוא שהצליח לתופף/ לנגן שיר שלהם... בניגוד ללינקין פארק שמשתמשים במקצבי רוק פשוטים וריפים של ילדים בכיתה א....... מוזיקה אמיתית זה מוזיקה איכותית... שמלווה בפיל (רגש) עמוק... וחזק.. ראה את סטינג... השירים השקטים שלו מעבירים יותר עוצמה מאשר השירים הכי רוקים של לינקין פארק... שמע את טירס ינ הבן של אריק קלפטון.. זו עוצמה!!!!

™chester

New member
תתפלא אבל כן

ה"חמש מילים שאמרת" כבר מוכיחות שאתה אפס. ונגיד שלינקין פארק זאת מוזיקה פשוטה (שאתה פשוט מדבר שטויות, אתה חושב שאתה כזה חכם, תנסה לנגן forgotten כמו שצריך) זה אומר שהמוזיקה שלהם לא אמיתית? והם לא עושים שואו הם לא הולכים עם טייצים כמו הומואים, זה שאתה אוהב ללכת עם טייצים לא הופך אותך לנגן טוב. דרך אגב רושמים "קח" ולא "כך", תלמד עברית. ומה אתה מביא לי את דרים ת´יאטר, אני השוותי בכלל? אז אני אומר לך תנסה לנגן children of bodom מה קשור בכלל. חחחחחח אעלק "פיל" אתה כזה פוזר, תלמד לקבל אחרים גוש טמטום שכמוך, גזען מסריח

Starway

New member
אם כה אז טטוב...

אחי במקרה את השירים האלה אני יכול לנגן!!!!!!!! אם אתה רוצה אני אשלח לך הקלטה שלי..... תבחר: גיטרה או תופים???? אני לא הולך עם טייץ... למרות שזה נוח מאוד... אל תתקן לי שגיאות כתיב .... אני דיסלקט .. ואני שמח שאתה מוכן להודות שאין אפילו מקום להשוואה בין דרים טיאטר ודיפ פרפל ללהקות כמו לינקין פארק... ממש נקודת אור בחשכה.. נ.ב תרגע קצת.. זה לא בריא להתעצבן בגלל פורום...

™chester

New member
שניהם

ואם אתה כל כך שונא לינקין פארק למה אתה לומד שירים שלהם ?........... [email protected] אם נוח לך בגד שנדבק לתחת כנראה יש קשר בינך לפרדי מרקורי....... אם אתה מבין. ואני מודה בקשר לדרים ת´יאטר, לא דיפ פרפל, ולמה שאני לא אודה? ואם יש כאן נקודת אור בחשכה, "אני הוא האור" נ.ב. אני רגוע מותק, מאנשים כמוך תאמין לי שאני לא מתעצבן.

Starway

New member
אני מנגן...

כי לצערי האנשים ששומעים אותי עדיין לא למדו לזהות מוזיקה איכותית... וכולם עדיין (כמוך..) מקשיבים לMTV.... ובטוחים שזה המוזיקה הנכונה... צפה להקלטות בקרוב!!!!!!

ofir_einhorn

New member
תגיד אתה יודע בכלל לנגן

במשהו?(צ´סטר)אתה בכלל יודע מה זה אקורד???? לינקין פארק מנגנים בכל השירים שלהם שניים שלושה אקורדים יש להם מוסיקה האמא של הפשוטה בגלל זה אמרתי לך שזאת לא מוסיקה איכותית ובגלל זה אי אפשר להתווכח על איכות כי זאת עובדה

Starway

New member
זה לא משנה...

זה תופס כמעט לכל להקות הרוק שמנגנות בMTV... ללימפ ביזקיט לא....

כמה זמן תמשיכו עם הדיון הדפקט הזה?!

יאללה כבר למי אכפת?! אתה חושב שלינקין פארק דומים לבקסטריט פלוץ אז יופי לך! למה אתה יורד לרמה של גועליות כזו לבוא לפורום שלא שייך אפילו לאותה להקה (ודרך אגב זה בגלל אנשים כמוך שבגללם סגרו את הפורום בשביל לינקין פארק) ומשמיצים אותה! תראה אתה אומר "זה תופס כמעט לכל להקות הרוק שמנגנות בMTV" אבל למה רק בגלל שלהקת רוק מצליחה ומפורסמת אתה שונא אותה? למי אכפת איך הם נראים, נכון אני מודה הם חמודים, אבל אפילו אם הם נראו כמו משהו שמקלפים מאחורי הנעל הייתי אוהבת את הלהקה, בגלל המוזיקה! אז מספיק עם הדיונים האינטיפטלים הסותרים הללו ונחזור לסדר היום השקט! ענת.™

Starway צודק! חלקית

guns n´ roses הם הלהקה השנייה האהובה עליי והם באמת רוק מעולה ורוק אמיתי, אבל רוקרים אמיתיים הם לא בלבוש אלא במוזיקה!

Starway

New member
ענת...

אני אפסיק את הדיון מפני שאני שם לב שאתן לא פתוחים לדיונים... קבלו קצת דעות של אחרים מה קרה???? רק חשוב לי להבהיר...:: אני לא שונא להקות בגלל שהן מפורסמות... קווין, דרים טיאטר ושאר הלהקות והאומנים שדיברתי עליהם מפורסמים הרבה יותר!!!!!!!! והם לא מתחלפים כל שנה שנתיים!!!!!! כבר משנות ה70 80 הם עושים מוזיקה, ולא מפסיקים!!!!!!!1 זה שהם לא בMTV זה לא אומר שהם לא מפורסמים!!!!!!!!!

starway....

וואי אני עונה מאוחר מאוד להודעה הזו... לא משנה! תראה, יש להקות ישנות, שאני לא אומרת שהם לא טובות! חס וחסיסה! קווין הם מאוד מאוד טובים יש לי כמה דיסקים שלהם! אבל תשמע, אני לא אומרת שלהקות שלא בMTV הם לא מפורסמים אני אומרת שרק בגלל שלהקות כיום בMTV ופרחות וסנובים שרים את השירים שלהם זה לא אומר שהם חרא, זה לא אומר שהם נשמעים כמו הבקסטריט פלוץ! אני אישית כל פעם שראיתי קליפ של לינקין העברתי ערוץ כך ששאף פעם לא שמעתי את השירים (רק את הקליפים של קרולינג ו-וואן סטפ קלוסר) אבל חברה שלי באה אלי: "ענת, ענת, את חייבת לשמוע משהו!" ונתנה לי לשמוע את לינקין פארק פיפרקאט. אהבתי והקשבתי וזהו. תראה אנשים אוהבים להשמיץ להקות ואישית זה מעליב. כל הזמן "לינקין פארק זה פופ עם גיטרות", "לינקין פארק זה לא רוק" וזה לא רוק כבד או מטאל, עם זה אני מסכימה, אבל זה בהחלט לא פופ עם גיטרות כי אם לא שמתם לב לינקין הם רוק קל שזה רוק רק בלי הפאק רק השיט והדאממיט, לא שיש משהו רע בפאק! מספיק להשמיץ, אתה לא חייב לאהוב אבל אתה לא חייב לקטר, כמו שחברה שלי אמרה, "אתה אוסץ מידע כדי להתלונן". ענת.

™chester

New member
אתה כזה פחדן

"זה תופס כמעט לכל להקות הרוק שמנגנות בMTV... ללימפ ביזקיט לא" איך אתה מת מפחד שלא יעיפו אותך על היותך פוזר שמשחק אותה "אני שומע מוזיקה כבדה אז אני פריק, אני מאגניב והמוזיקה שלכם זה חרא כי אני מלך העולם וככ החלטתי"

Starway

New member
מה??? מה????

זה באמת מה שהבנת מהדברים שלי??????? איך??? אין שום דבר שאפילו רומז למסקנה שאת הגעת.... אני לא פוזר ואני לא פריק... מאגניב אני אולי?.. אבל בטח לא בגלל המוזיקה שאני שומע/עושה.. אולי פעם אחת תיקראי את מה שאני כותב ולא סתם תחפשי איך לתקוף???? נ.ב אין מצב שיעיפו אותי מהפורום בגלל שאני אומר שלימפ ביזקיט הם כך או כך... זה פורום של לימפ ביזקיט וכל הדעות יתקבלו בברכה... אז אני ממש לא מפחד שיעיפו אותי מפה....

roadkiller

New member
אם הוא היה פריק וואנבי

הוא היה שומע staind linkin park pod adema jiimy eat world אבל לא הוא שומע רוק אלטרנטיבי

ofir_einhorn

New member
חחחחחחחח

קווין,דרים,גאנז&רוזז רוק אלטרנטיבי?פחחחחחחחחחח איין לכם מושג כנראה מה זה אלטרנטיבי נכון? וואי איזה פריקים אתם אתם שומעים לימפ לינקין סטיינד וכו´ חחחחחחח

למעלה