שפטל ב 20 שניות של תובנות על הקשר בין אי אילו שמאלנים לאי אילו ערבים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שפטל עשה טעות כשייצג "ואכמן" (שומר) אבל לפחות הוא מקדיש את חייו בכדי לכפר על טעותו :cool:. היו המון "ואכמנים" שנשפטו לאחר המלחמה , למיטב זכרוני עונשם הממוצע היה שנים ספורות בכלא.

השמאלנים האוטואנטישמים והנאלחים לא למדו ולא רוצים ללמוד.

מעבר לכך - חבל לנסות להעביר נושא , ללא שום קשר למחשבותיך על שפטל. נסה לחוות דעה על דבריו ולא על הרזומה אותו אתה מדביק לו
כל בר דעת מבין שכמו שלא האשימו את רוזוולט בהצלחת היפאנים במתקפת פרל הרבור כך אין להפנות שום אצבע מאשימה כלפי הדרג המדיני במפלת השביעי לאוקטובר שהיתה מפלה מבצעית/נקודתית בה גבולנו הדרומי נחתך כמו מרגרינה על ידי שלושת אלפי מחבלים חמושים בנשק קל.

האשמה כולה מונחת על כתפי מטכ"ל השמאלנים היהיר והמתנשא וטוב מאד שנתניהו לא לקח על עצמו שום אשמה.

הדרג הצבאי אפילו לא טרח לעדכן אותו בשעות שלפני המתקפה על ההתראות החמות שהתקבלו.....עד כדי כך מטכ"ל צה"ל זילזל בדרג המדיני.

חייבים לשבור ולאזן את מעוזי הכח של השמאל וראשית יש לעשות זאת במטכ"ל השמאלנים השחצן והשמאלני שהביא עלינו את הצרה הזאת. חמאס הביס את צה"ל וטבח באכזריות נדירה בתושבי מדינת ישראל - והאשמה כולה מונחת על אלו שזלזלו בערבים "הניאנדרטאלים" והפליגו בשבחים עצמיים על "חכמת החיים" המינימלית שלהם |פנים|

שמאלנים....כרגיל.
אם וכאשר תביט בראי, אתה תראה אוטואנטישמי נאלח ושוטה. בעצם לא רק אוטואנטישמי אלא אוטובוס אנטישמי. עד כדי כך.
מי שהתחנן בפני הקטארים שימשיכו ויעבירו מזוודות של דולארים לא היה הרמטכ"ל ולא חלווה. כדאי שתבדוק מי זה כן היה.
וכשאותו אחד כמה כל כך לשחרר את גלעד שליט, הוא הסכים לשחרר יותר מדי מחבלים ולאלה הוא גם צירף את סינואר.
ויש עוד מספיק טענות כנגד מי ששלט במדינה המסכנה הזו במשך 15 שנים כמעט ברציפות.
אז כשאתה מזכיר אוטואנטישמים, כדאי שתבדוק היטב מי הוא הנבל שהמיט על מדינתנו אסון אחרי אסון ומי הם אלה שתומכים בו. קאפיש?

ובוא ונמשיך... הרי גם אם תגיד שבשנה האחרונה היו כאלה שסירבו להמשיך ולשרת בצבא (ובשעת אמת הם דווקא כן התגייסו), אבל נגיד ש.
אבל מה היה לפני כן? כשאנשים כן הסכימו ברצון להתגייס והבוגדים הרצי עוד לא היה רמטכ"ל וחליווה עדיין לא היה ראש המודיעין? אז מה תאמר?
האם תעז ותגיד, שכל יכולותיו של השליט התורן נשללו ממנו רק עכשיו ולא מדובר בתהליך המשכי? אז או קיי. נגיד ש. אז איך אתה תוכל להסביר,
שמלאן אנשי שב"כ ומוסד ריננו נגדו כבר מימי דגן והלאה? יובל דיסקין. עמי איילון. יוסי כהן. שבתאי שביט. או תמיר פרדו. כרמי גילון. אפרים הלוי.
ובטח שכחתי עוד כמה. אז.. בחיאת... האם גם כל אלה הם 0מולנים נאלחים ורק ביובי הוא האיש הנכון? אתה אמיתי?
האם לא כדאי שתתחיל להתעשת ולהפוך לאדם בעל מחשבה סבירה?

רוב הזמן נח

Well-known member
אם וכאשר תביט בראי, אתה תראה אנטישמי נאלח ושוטה.
מי שהתחנן בפני הקטארים שימשיכו ויעבירו מזוודות של דולארים לא היה הרמטכ"ל ולא חלווה. כדאי שתבדוק מי זה כן היה.
וכשאותו אחד כמה כל כך לשחרר את גלעד שליט, הוא הסכים לשחרר יותר מדי מחבלים ולאלה הוא גם צירף את סינואר.
ויש עוד מספיק טענות כנגד מי ששלט במדינה המסכנה הזו במשך 15 שנים כמעט ברציפות.
אז כשאתה מזכיר אוטואנטישמים, כדאי שתבדוק היטב מי הוא הנבל שהמיט על מדינתנו אסון אחרי אסון ומי הם אלה שתומכים בו. קאפיש?

ובוא ונמשיך... הרי גם אם תגיד שבשנה האחרונה היו כאלה שסירבו להמשיך ולשרת בצבא (ובשעת אמת הם דווקא כן התגייסו), אבל נגיד ש.
אבל מה היה לפני כן? כשאנשים כן הסכימו ברצון להתגייס והבוגדים הרצי עוד לא היה רמטכ"ל וחליווה עדיין לא היה ראש המודיעין? אז מה תאמר?
האם תעז ותגיד, שכל יכולותיו של השליט התורן נשללו ממנו רק עכשיו ולא מדובר בתהליך המשכי? אז או קיי. נגיד ש. אז איך אתה תוכל להסביר,
שמלאן אנשי שב"כ ומוסד ריננו נגדו כבר מימי דגן והלאה? יובל דיסקין. עמי איילון. יוסי כהן. שבתאי שביט. או תמיר פרדו. כרמי גילון. אפרים הלוי.
ובטח שכחתי עוד כמה. אז.. בחיאת... האם גם כל אלה הם 0מולנים נאלחים ורק ביובי הוא האיש הנכון? אתה אמיתי?
האם לא כדאי שתתחיל להתעשת ולהפוך לאדם בעל מחשבה סבירה?
תעמולה רלבית של לשעברים בלתי כשירים שהיו בהתנהלות שלהם האבן דרך בשביל שחמאס יהיה מסוגל לבצע את ה- 07.10.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אם וכאשר תביט בראי, אתה תראה אוטואנטישמי נאלח ושוטה. בעצם לא רק אוטואנטישמי אלא אוטובוס אנטישמי. עד כדי כך.
כל מי שמכיר אותי מעט יודע שאני יהודי מאמין , מסורתי חילוני , גאה בדת אבותיו שלא מתבייש באבות אבותיו שייחלו אלפי שנות גלות להגיע לציון הלוא היא ירושלים. אני לא סובל משנאה עצמית אוטואנטישמית כמו כה רבים ממחנה הגויים לעתיד שבא להם להקיא כשהם רואים יהודי מניח תפילין.

הרי גם אתה מבין היטב ששלושה עד ארבעה דורות מהיום שושלתם של רובכם המכריע תתפלל מיסת יום ראשון בכנסיה או שתהפוך להיות אתאיסטית.

זה מפני שרובכם כל כך "נאורים ומתקדמים" בעיני עצמכם עד כי שכחתם מהיכן באתם ולאן אתם הולכים.

עוד לא הצלחתם להבין שההיסטוריה הוכיחה שאדם יכול לשכוח את יהדותו אולם אף אחד לעולם לא ישכח להם אותה.....השואה לא לימדה אתכם כלום וגם השביעי לאוקטובר לא ילמד אתכם מאומה.

שאלוהים יעזור ליהודים הגאים מפני היהודים הצועדים במודע על משעול ההתבוללות.

מעבר לכך. הבאת לי שבעה ראשי מוסד שכל אחד מהם הגיע לתפקידו בשל חשד לשמאלנות...חחחח (גם אלו המתיימרים להיות ימנים מבינים היטב על איזה צד של הלחם מרוחה החמאה)

אם אתם חושב שעשו אותנו באצבע אתה בהחלט טועה |יעני|

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כל מי שמכיר אותי מעט יודע שאני יהודי מאמין , מסורתי חילוני , גאה בדת אבותיו שלא מתבייש באבות אבותיו שייחלו אלפי שנות גלות להגיע לציון הלוא היא ירושלים. אני לא סובל משנאה עצמית אוטואנטישמית כמו כה רבים ממחנה הגויים לעתיד שבא להם להקיא כשהם רואים יהודי מניח תפילין.

הרי גם אתה מבין היטב ששלושה עד ארבעה דורות מהיום שושלתם של רובכם המכריע תתפלל מיסת יום ראשון בכנסיה או שתהפוך להיות אתאיסטית.

זה מפני שרובכם כל כך "נאורים ומתקדמים" בעיני עצמכם עד כי שכחתם מהיכן באתם ולאן אתם הולכים.
בלה בלה בלה. לאורך כל תקופת היכרותי את דמותך המחליאה אינך חדל מלפזם את המנטרות הריקות הללו, כאילו ששם נתקעת ואין לך כל דרך לנוע הלאה. אוטובוס אנטישמים. להקיא. מחליאים. מניין באו ולאן ילכו. חלאס. כשאין כל חידושים כדאי שתיאלם. אם זה כל מה שיש לך לומר, דע כי נקעה נפשנו מלקרוא זאת שוב ושוב. אתה הרי לא תזכה לשנות את דעתו של אף אתיאיסט במלים חלולות ומלאות השטנה האלה. אז בוא ונגיד שאם אין לך מה לומר מעבר לזה, כדאי שתישאר בפורום העבש שאליו אתה שייך ותפסיק לזהם פה את הפורום הזה באשפה המעופשת שאתה כל כך נהנה לשננה, כאילו הייתה זו קריאת שמע. זה לא כתוב בשום ספר קדוש ודבריך הם אך ורק דברי הבל שמשניאים אותך על קוקאיך המעטים שעוד נותרו.
עוד לא הצלחתם להבין שההיסטוריה הוכיחה שאדם יכול לשכוח את יהדותו אולם אף אחד לעולם לא ישכח להם אותה.....השואה לא לימדה אתכם כלום וגם השביעי לאוקטובר לא ילמד אתכם מאומה.
נו. בסדר. זה נכון.
בינתיים אנו עדיין יהודים. רובנו מקיימים חלק מהמצוות ואתה הרי לא האיש שיכול לתת דוגמא לקיומן של תרי"ג המצוות, כי גם אתה לא שם. אז נכון. אתמול הייתי אצל זוג שלהם בן בן שנה וארבעה חודשים. אז צר לי לומר לך זאת, אבל במו עיניי ראיתי שהוא אינו נימול. אבל אלה אינם רוב ומאד יתכן שכאשר התבונה תיכנס לראשו הוא עוד ילך ויקצץ. אבל כדאי גם שאגלה לך מה שמו. שמו בישראל שחר. אמת דיברתי.
מעבר לכך. הבאת לי שבעה ראשי מוסד שכל אחד מהם הגיע לתפקידו בשל חשד לשמאלנות...חחחח (גם אלו המתיימרים להיות ימנים מבינים היטב על איזה צד של הלחם מרוחה החמאה)
נו באמת. אז אם כך, אכלתם אותה. כל קציני הצבא הם בוגרי קרן וקסנר וכל השופטים 0מולנים וכך גם כל אנשי המוסד והשב"כ. ואם כך, הרי שהפסדתם לא רק את הקרב אלא את המלחמה כולה. כי לא תמצא כל זכר לפינה שבה יימצאו תומכים ימנוניים בקרב בעלי השליטה, הצבא ומוסדות הבילוש. אז כדאי שאו שתפנים שהטענה הזו שגויה מיסודה או שתברח מכאן כל עוד הדבר אפשרי.
לא עשו אתכם באצבע. עשו אתכם באקט מיותר של חרמנות ולא מתוך רצון לגדל ילדים לתפארת מדינת ישראל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בלה בלה בלה. לאורך כל תקופת היכרותי את דמותך המחליאה אינך חדל מלפזם את המנטרות הריקות הללו, כאילו ששם נתקעת ואין לך כל דרך לנוע הלאה. אוטובוס אנטישמים. להקיא. מחליאים. מניין באו ולאן ילכו. חלאס. כשאין כל חידושים כדאי שתיאלם. אם זה כל מה שיש לך לומר, דע כי נקעה נפשנו מלקרוא זאת שוב ושוב. אתה הרי לא תזכה לשנות את דעתו של אף אתיאיסט במלים חלולות ומלאות השטנה האלה. אז בוא ונגיד שאם אין לך מה לומר מעבר לזה, כדאי שתישאר בפורום העבש שאליו אתה שייך ותפסיק לזהם פה את הפורום הזה באשפה המעופשת שאתה כל כך נהנה לשננה, כאילו הייתה זו קריאת שמע. זה לא כתוב בשום ספר קדוש ודבריך הם אך ורק דברי הבל שמשניאים אותך על קוקאיך
אתה שוכח לציין שאני מתעב אתכם לא פחות מרמת התיעוב אותה אתם חשים כלפי. אתה טוען שדבריי הם מנטרות ריקות ואני טוען שעמוק בפנים אתה עצמך מבין היטב שאני צודק בכל מילה.

אני לא שואף לשנות את דעתך או את דעתם של יתר "שמאלני האדם" - אני משתמש בחופש הביטוי שלי בכדי לספר לכם מי ומה אתם ובסופו של דבר בין אם אתם מודים בכך ובין אם לאו אין לי ספק שאתם יודעים היטב שטענותיי כלפיכם מדויקות.

רובו המכריע של גוש השמאל אכול אוטואנטישמיות , גזענות , כזבנות ורוע לב. אין לי ספק שכמה דורות מהיום אתם תהפכו את העם היהודי למיעוט בארצו.

אני מבין שאתם מאד לא אוהבים לשמוע את האמת מוטחת בפרצופכם אבל אתם תתרגלו שכן חופש הביטוי שב לתפוז ואתם תאלצו ללמוד מחדש את פירוש המילה.
בינתיים אנו עדיין יהודים. רובנו מקיימים חלק מהמצוות ואתה הרי לא האיש שיכול לתת דוגמא לקיומן של תרי"ג המצוות, כי גם אתה לא שם. אז נכון. אתמול הייתי אצל זוג שלהם בן בן שנה וארבעה חודשים. אז צר לי לומר לך זאת, אבל במו עיניי ראיתי שהוא אינו נימול. אבל אלה אינם רוב ומאד יתכן שכאשר התבונה תיכנס לראשו הוא עוד ילך ויקצץ. אבל כדאי גם שאגלה לך מה שמו. שמו בישראל שחר. אמת דיברתי.
מילת המפתח בדבריך היא "בינתיים" שהרי אפילו אתה יודע כמה שנאה עצמית אתם מעבירים לצאצאיכם בכל הנוגע לדת אבותיכם.

שלושה ארבעה דורות מהיום ולא ישאר מכם זרזיף של יהדות ואולי טוב שכך שכן מידי פעם בפעם היהדות מנערת את שולי גלימתה מן הרפש אשר דבק בה.
הם בוגרי קרן וקסנר וכל השופטים 0מולנים וכך גם כל אנשי המוסד והשב"כ. ואם כך, הרי שהפסדתם לא רק את הקרב אלא את המלחמה כולה. כי לא תמצא כל זכר לפינה שבה יימצאו תומכים ימנוניים בקרב בעלי השליטה, הצבא ומוסדות הבילוש. אז כדאי שאו שתפנים שהטענה הזו שגויה מיסודה או שתברח מכאן כל עוד הדבר אפשרי.
אני אסביר לך יקירי. כבר למעלה משלושה עשורים שהימין זוכה בבחירות אך בפועל לא מצליח לשלוט וזה סממן מובהק לדיקטטורה המשפטית המצחינה שהנהיג כאן השמאל אבל בבחירות האחרונות סוף סוף ביצע הימין ניסיון אמיתי ראשון להפיח חיים בגוויתה של הדמוקרטיה אותה רצחתם לפני למעלה משלושה עשורים והניסיון הזה יוביל לניסיונות נוספים.

מעוזי הכח שלכם בבג"צ , פרקליטות , פקידות בכירה , מטכ"ל צה"ל ועוד ילכו ויתאזנו והנה לראשונה אני יכול להעריך שהסיכוי שהשמאל ירכיב את מטכ"ל צה"ל הבא אינו גבוה שכן מפלת השביעי לאוקטובר מונחת לחלוטין על כתפיו של מטכ"ל השמאלנים בצה"ל שהביא עלינו את הקונספציה. איזון מטכ"ל צה"ל יוביל גם לאיזון במעוזים אחרים.
א עשו אתכם באצבע. עשו אתכם באקט מיותר של חרמנות ולא מתוך רצון לגדל ילדים לתפארת מדינת ישראל.
הסיכוי ששושלתי תשאר יהודית גדול לאין ערוך מהסיכוי של שושלתך. וכשאני כותב "גדול לאין ערוך" אני כותב בלשון המעטה.

לא לחינם אתם מכונים "גויים לעתיד".

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה שוכח לציין שאני מתעב אתכם לא פחות מרמת התיעוב אותה אתם חשים כלפי. אתה טוען שדבריי הם מנטרות ריקות ואני טוען שעמוק בפנים אתה עצמך מבין היטב שאני צודק בכל מילה.
איני זוכח כלום. אתה תעבן מקצועי שחוזר על מנטרות חלולות, בו בזמן שה"נתעבים" שלך החלו לתעב את דרכך חסרת התוחלת מאז שהוכחת שמעבר להשמצות שאותן כבר העתקתי אינך מתקדם במאום ואתה פשוט מעלה גרה.
אני לא שואף לשנות את דעתך או את דעתם של יתר "שמאלני האדם" - אני משתמש בחופש הביטוי שלי בכדי לספר לכם מי ומה אתם ובסופו של דבר בין אם אתם מודים בכך ובין אם לאו אין לי ספק שאתם יודעים היטב שטענותיי כלפיכם מדויקות.
את זה תספר למתים.
רובו המכריע של גוש השמאל אכול אוטואנטישמיות , גזענות , כזבנות ורוע לב. אין לי ספק שכמה דורות מהיום אתם תהפכו את העם היהודי למיעוט בארצו.
אתה רק שוכח מי היו אלה שבנו עבור ריקא שכמוך, שמיטיב אך ורק לחזור על מנטרות ריקות את הארץ. ובחיאת. אל תחזור על האמירות שאנחנו כבר לא הם.
אני מבין שאתם מאד לא אוהבים לשמוע את האמת מוטחת בפרצופכם אבל אתם תתרגלו שכן חופש הביטוי שב לתפוז ואתם תאלצו ללמוד מחדש את פירוש המילה.
בינתיים מי שלא אוהב לשמוע את האמת המרה, שבה הנהנתן האהוד שלכם מכריז הכרזות ריקות על ניצחון מוחלט ועל החזרת כל החטופים, כאשר בתוך תוכו הוא רק רוצה למשוך זמן ושיעלה כמה שיעלה הן במחיר והן בקורבנות... לאחר שהוא פינה אינספור משפחות גם בצפון וגם בדרום: דבר שלא היה לו תקדים מאז קום המדינה? וכיצד הוא עוזר למפונים? וכיצד הוא תומך בעסקים שקורסים הן אם זה עסק של מפונה והן אם מדובר בעסק של לוחם שהורחק מביתו לחודשים ארוכים. במה זה שייך ל0מול או לימין? עזוב. בוא ודבר תכל'ס על הנהגה ראויה ולא על 0מול בזוי. הרי אתה נותר תקוע בתוך הרפש בו אתה בוטש ותו לא. אז מה? לא הגיע העת שתבדוק את המתרחש סביבך ותחדל להעלות גרה שוב ושוב לאורך שנים?
מילת המפתח בדבריך היא "בינתיים" שהרי אפילו אתה יודע כמה שנאה עצמית אתם מעבירים לצאצאיכם בכל הנוגע לדת אבותיכם.
תמשיך להזות. אוכל להוכיח לך בקלות שהידע שלי בתנ"ך רב משלך ואיש לא טרח לשנן לי את החומר כי הדבר בא לי מאהבת הספר. אז רד גם מהעץ הזה כי מדובר בעץ רופס.
שלושה ארבעה דורות מהיום ולא ישאר מכם זרזיף של יהדות ואולי טוב שכך שכן מידי פעם בפעם היהדות מנערת את שולי גלימתה מן הרפש אשר דבק בה.
ואלה דברי הנביא שחר ודבריו נאמרו בששון. בששון.
אני אסביר לך יקירי. כבר למעלה משלושה עשורים שהימין זוכה בבחירות אך בפועל לא מצליח לשלוט וזה סממן מובהק לדיקטטורה המשפטית המצחינה שהנהיג כאן השמאל אבל בבחירות האחרונות סוף סוף ביצע הימין ניסיון אמיתי ראשון להפיח חיים בגוויתה של הדמוקרטיה אותה רצחתם לפני למעלה משלושה עשורים והניסיון הזה יוביל לניסיונות נוספים.
א. איני יקירך ולעולם לא אהיה. לכן ראוי שתשנה גם את סיגנון התבטאותך, שלמעשה הוא פשוט רווי בזלזול. אז אנא ממך: צא מזה כי הגיע הזמן.
ב. מה שעשו אנשי הזדון לוין ומה שמו, לא היה בו כל צעד דמוקרטי ולא בכדי החלו ההפגנות. לא אמשיך בוויכוח הסרק הזה אבל היות שממשלת הזדון אינה מסוגלת להתעלות על עצמה וגם בימי המלחמה אנשים ממשיכים להפגין, הדבר אינו מעיד טובות דווקא על אנשי ממשלת הימין על מלא עאלק.
מעוזי הכח שלכם בבג"צ , פרקליטות , פקידות בכירה , מטכ"ל צה"ל ועוד ילכו ויתאזנו והנה לראשונה אני יכול להעריך שהסיכוי שהשמאל ירכיב את מטכ"ל צה"ל הבא אינו גבוה שכן מפלת השביעי לאוקטובר מונחת לחלוטין על כתפיו של מטכ"ל השמאלנים בצה"ל שהביא עלינו את הקונספציה. איזון מטכ"ל צה"ל יוביל גם לאיזון במעוזים אחרים.
זו נבואת שוא. כבר היום גם אנשי ליכוד וחכ"ים מטעמם מבינים, שהן אם הליכוד ינצח שוב והן אם הכנסת תיאלץ להתפזר, מלאך החבלה לא יישאר שוב בתפקידו. אין בי שום ספק שכבר בזמן הקרוב, הרקוב יעוף מכסאו.
הסיכוי ששושלתי תשאר יהודית גדול לאין ערוך מהסיכוי של שושלתך. וכשאני כותב "גדול לאין ערוך" אני כותב בלשון המעטה.
כה אמר זרטוסטרא ונותר חי. הלוואי ותצליח לחיות גם הלאה, כדי שתיווכח שאמירתך זו מושתתת על הבל.
ואתה מכונה מנטרן טרחן שכל כולו ריקא.

evglev1

Well-known member
מנהל

תמשיך להזות. אוכל להוכיח לך בקלות שהידע שלי בתנ"ך רב משלך ואיש לא טרח לשנן לי את החומר כי הדבר בא לי מאהבת הספר. אז רד גם מהעץ הזה כי מדובר בעץ רופס.
הידע של שולמית אלוני בתנ"ך ואפילו בגיאוגרפיה של הארץ לא מנע ממנה לקונן שמלמדים את סיפור הבריאה בבית הספר. גם רבים ממה שמוגדר בשפת הפוליטיקל קורקט איסלאמופובים מכירים את הקוראן יותר טוב מרוב המוסלמים.

evglev1

Well-known member
מנהל

אבל הניסיון לפרק את הדיקטטורה המשפטית נתקל בהתנגדות קשה דווקא מצד צה"ל ואנשי הייטק שצה"ל איימו באי שירות מילואים ואנשי הייטק איימו בהרס הכלכלה. כך שלמרות שהיה רוב לרפורמה, מי שתפס את המדינה בגרון לא היו אנשי מערכת המשפט בעצמם אלא אנשי הצבא וגרוע מכך אנשי העסקים של ההייטק שבזכותם אנחנו מדינה מערבית ולא מדינת עולם שלישי. כך שיוצא שהמחיר לדמוקרטיה אמיתית וכפי שסמוטריץ' אמר בבחירות שהבוחר יקבל בדיוק את מה ששם בקלפי הוא להיות מדינה ענייה לפחות כמו הודו או ארגנטינה.

evglev1

Well-known member
מנהל
כזכור לך אוסלו הופסק בגלל הרצח ולכן אשמים הם אלה שהפסיקו את אוסלו.

חלק מתהליך אוסלו הה צריך להיות שיחות שיביאו הסדר קבע. השיחות האלה לא התקיימו ולכן התהליך נשאר תקוע במצב שפחות טוב לפלסטינים.
השיחות האלה היו בתקופת ברק ובתקופת אולמרט והפלסטינים פוצצו אותם בכך שלא הסכימו אפילו לוויתורים קוסמטיים שברק ואולמרט יוכלו להציג לציבור כהיגשים במו"מ.

דווקא מאיר דגן ז"ל היה ימני או התחזה לימני כשקיבל את התפקיד וכשעבד עם שרון ז"ל אי אפשר היה לחשוד בו שהוא איש שמאל. אפילו ליכודניק שאל שאולי יש משהו בשב"כ שהופך ימנים לשמלאנים, כי מאיר דגן ז"ל נכנס לשם ימני קיצוני ויצא משם שמלאני קיצוני (קיצוני לדעתי). גם יוסי כהן לפני הרפורמה דיבר כמו ליכודניק עד שחשבו שהוא מועמד לרשת את ביבי.

1ספי11

Well-known member
השיחות האלה היו בתקופת ברק ובתקופת אולמרט והפלסטינים פוצצו אותם בכך שלא הסכימו אפילו לוויתורים קוסמטיים שברק ואולמרט יוכלו להציג לציבור כהיגשים במו"מ.
עוד פעם אתה מטעה בזדון או סתם משקר.
אין קשר בין השיחות של ברק ובטח לא של אולמרט עם מה שדובר עליו באוסלו.
דווקא מאיר דגן ז"ל היה ימני או התחזה לימני כשקיבל את התפקיד וכשעבד עם שרון ז"ל אי אפשר היה לחשוד בו שהוא איש שמאל. אפילו ליכודניק שאל שאולי יש משהו בשב"כ שהופך ימנים לשמלאנים, כי מאיר דגן ז"ל נכנס לשם ימני קיצוני ויצא משם שמלאני קיצוני (קיצוני לדעתי). גם יוסי כהן לפני הרפורמה דיבר כמו ליכודניק עד שחשבו שהוא מועמד לרשת את ביבי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
רק אידיוט יכול לטעון את זה אחרי 40 שנות ליכוד.
רק אידיוט לא מצליח להבין מי שולט כאן באמת אבל אתה לא אידיוט - אתה "מיתמם מקצועי" או במילים אחרות אתה אדם אשר רגיל לא לומר אמת אבל מה אני מספר לך את שאתה יודע מזמן.

את סיפורי ה "אלף לילה ולילה" הפתלתלים והעקלקלים שלך הספקנו להכיר מזמן.

evglev1

Well-known member
מנהל
הליכוד היה מכשיר של שליטת השמאל, עד שיש לי חשד שאריק שרון ז"ל בכוונה הקים את הליכוד כפייק אלטרנטיבה של העבודה בלי תחפושת והעבודה בתחפושת.

evglev1

Well-known member
מנהל
הליכוד היה מכשיר של שליטת השמאל, עד שיש לי חשד שאריק שרון ז"ל בכוונה הקים את הליכוד כפייק אלטרנטיבה של העבודה בלי תחפושת והעבודה בתחפושת.
את התרוץ העלוב הזה ימשיכו הימנים ללעוס לזרא, בלי לשים לב שהם מוכיחים בכך העדר כל כישורים והצדקה למשול.
אחת הסיבות שתמכתי בממשלת בנט היא כי באמת ובתמים חשבתי שימינה עם שבעה מנדטים (בבחירות) ראויה למשול יותר מהליכוד עם 30 מנדטים כי חוץ מששת השנים של שמיר ז"ל ממשלות הליכוד מעולם לא קידמו אידיאולוגיה ימנית ואם כן זה בלחצים של המפלגות בקואליציה. לכן למרות שרוב הציבור חשב אחרת, אני תמיד חשבתי שבנט ושקד מייצגים את הדרך האמיתית של הליכוד ולא ביבי שאפילו כשסמוטריץ' ובן גביר לוחצים עליו הוא עושה שמיניות באוויר כדי לא לקדם מדיניות ימנית.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני רק אזכיר לך שאריק שרון רצה להיפקד לעבודה אבל הם דחו אותו. אז הוא הקים את אבודה ב'.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתה רק שוכח מי היו אלה שבנו עבור ריקא שכמוך, שמיטיב אך ורק לחזור על מנטרות ריקות את הארץ. ובחיאת. אל תחזור על האמירות שאנחנו כבר לא הם.
מה לעשות שזו עובדה.

אין שום קשר בין השמאל הקשוח של קום המדינה לערימת הפינוק , השמנמנות והטיפשות של השמאל הנוכחי. (חוץ מהגזענות כמובן)

השמאל של אז הרבה יותר דומה לימין של היום מאשר לעדר השמאל האוטואנטישמי של היום.
הבה נניח לשם הויכוח שיש לך ידע רב משלי בתנך , היסטוריה יהודית ומה לא. הרי לא פעם ביזית את דת אבותיך בלשון קשה כך שרמת ידיעותיך בתנך/היסטוריה יהודית כלל אינה משנה לנושא זה. כולנו יודעים מי ומה אתה. יהודי גאה אתה לא !

לגבי כל השאר לא מצאתי לנכון לבזבז אנרגיה שכן אני מריח מתי השיח מיצה את עצמו. הכי חשוב שאפשר להתבטא ויש חופש ביטוי שווה לשמאלנים וימנים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מה לעשות שזו עובדה.
לא עובדה ולא נעליים. רק ימים ילמדו אותך את זה. אבל בוא וניקח בחשבון, שגם החיים אינם אינסופיים ולכן קיים סיכוי סביר, שלא תדע עד תום חייך מהי האמת ארוכת הטווח. אבל מה הבעיה? יש כאן גאון שיודע היטב את העתיד. הוא צפה קפיצות רבות בבורסה והוא גם חזה את מותו של צ'ארלס תוך כשנתיים. אז למה שלא תשאל אותו? הוא אורח אצלכם יותר ממה שהוא מתארח כאן והוא גם מעריך אותך יותר משהוא מעריך אותי. אז לך. שאל. בוא ונקרא את דעתו המושכלת.
אין שום קשר בין השמאל הקשוח של קום המדינה לערימת הפינוק , השמנמנות והטיפשות של השמאל הנוכחי. (חוץ מהגזענות כמובן)
חחח
השמאל של אז הרבה יותר דומה לימין של היום מאשר לעדר השמאל האוטואנטישמי של היום.
והימין ? האם הימין הוא אכן ימין?
הבה נניח לשם הויכוח שיש לך ידע רב משלי בתנך , היסטוריה יהודית ומה לא. הרי לא פעם ביזית את דת אבותיך בלשון קשה כך שרמת ידיעותיך בתנך/היסטוריה יהודית כלל אינה משנה לנושא זה. כולנו יודעים מי ומה אתה. יהודי גאה אתה לא !
גאה? נו שויין. גאה יותר בחיים מאשר בעיסוק במתים.
לגבי כל השאר לא מצאתי לנכון לבזבז אנרגיה שכן אני מריח מתי השיח מיצה את עצמו. הכי חשוב שאפשר להתבטא ויש חופש ביטוי שווה לשמאלנים וימנים.
יש לך חבר טוב בפורום השכן: מר "מיציתי". אבל לא הצגת מאום עד כה, מעבר לסיגנון כתיבתך המוכר והידוע שאין בו אלא שינון של מנטרות.
וצר לי. לא אני הוא היחיד שטוען זאת.
לכן, כששניים אומרים לך שאתה שיכור, אתה יכול שלא להאמין.
אבל כששלושה אומרים זאת? כדאי שתתחיל לפעול כדי לשנות זאת.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא עובדה ולא נעליים. רק ימים ילמדו אותך את זה. אבל בוא וניקח בחשבון, שגם החיים אינם אינסופיים ולכן קיים סיכוי סביר, שלא תדע עד תום חייך מהי האמת ארוכת הטווח. אבל מה הבעיה? יש כאן גאון שיודע היטב את העתיד. הוא צפה קפיצות רבות בבורסה והוא גם חזה את מותו של צ'ארלס תוך כשנתיים. אז למה שלא תשאל אותו? הוא אורח אצלכם יותר ממה שהוא מתארח כאן והוא גם מעריך אותך יותר משהוא מעריך אותי. אז לך. שאל. בוא ונקרא את דעתו המושכלת.

חחח

והימין ? האם הימין הוא אכן ימין?

גאה? נו שויין. גאה יותר בחיים מאשר בעיסוק במתים.

יש לך חבר טוב בפורום השכן: מר "מיציתי". אבל לא הצגת מאום עד כה, מעבר לסיגנון כתיבתך המוכר והידוע שאין בו אלא שינון של מנטרות.
וצר לי. לא אני הוא היחיד שטוען זאת.
לכן, כששניים אומרים לך שאתה שיכור, אתה יכול שלא להאמין.
אבל כששלושה אומרים זאת? כדאי שתתחיל לפעול כדי לשנות זאת.
|ישן| מפההההההההק.

בוקר טוב אדון משה.

למעלה