** שרשור בוקר היום ה89 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

dotan282872

Well-known member
אני ראיתי שהוא "שינה" את דרכיו ברגע שרמי התעמת איתו על חוסר נקיטת עמדה כמובן עמדה לצידו - הבין שיש מצב שהוא יוצא רע התחיל לקחת את הצד של רמי לא משנה מה.
הכל סבבה רק אל תתיימר להיות זה שמדבר בקול הניטרלי והצודק והבוגר של הבית כשאתה בסך הכל פחדן ומתסיסן
רמי היה ביריון כלפיו וכנראה שליאור הוא סוג של ילד כאפות
אני רואה את זה אחרת. ליאור ידע לבקר את רמי ולומר לו מה הוא חושב על ההתנהגות שלו.
לליאור נמאס סופית מיהודה וזאת זכותו, והוא קולע לדעתם של צופים רבים.
ההבדל הגדול בין רמי ליהודה בעיניי (וכנראה שבעיניי ליאור) זה שלרמי יש התפרצויות נקודתיות ומכוערות ואילו ליהודה זה הלך רוח קבוע של מריבה.

ariela1612

Well-known member
אני רואה את זה אחרת. ליאור ידע לבקר את רמי ולומר לו מה הוא חושב על ההתנהגות שלו.
לליאור נמאס סופית מיהודה וזאת זכותו, והוא קולע לדעתם של צופים רבים.
ההבדל הגדול בין רמי ליהודה בעיניי (וכנראה שבעיניי ליאור) זה שלרמי יש התפרצויות נקודתיות ומכוערות ואילו ליהודה זה הלך רוח קבוע של מריבה.
ואני חושבת שליאור יודע שרמי אותנטי לעומת יהודה שמחפש את המריבות ואף מעצים אותם כי זה משרת אותו להכנס לפרק כמו שאומרים,

fleabag

Well-known member
וואלה ליאור באמת קדוש, התחיל לרכל רק בסביבות היום ה-80. יש כאלו שאחרי רבע שעה כבר מרכלים.
וכל מילה שלו על יהודה נכונה - יהודה מניפולטר, שחקן ואסטרטג מתוכנן.
אחלה ליאור, לא דמות לריאליטי אבל אחלה בנאדם.
.
זה לא כזה חטא גדול לרכל ,בטח שלא לסקילה
אבל איפשר ביד אחת לנפנף ביונה בעוד השנייה יורה
ולא משנה מי המטרה
אני לא מאנשי רמי ובטח שלא משל יהודה

ליאור חיובי בהרבה מובנים אבל מרגע שטבל עצמו בשלולית בוץ מכסה גם אותו

וזו לא פעם ראשונה שמרכל גם אם בעצימות שונה
מאמינה לו שפניו לשלום אבל הנשגבות נקנית במעשים פחות במילים
מיתג עצמו אי שם בגבהים וגם אם לוקח לו יותר זמן לבעבע שזה קורה זה יוצא ממנו

היה יכול להיות דמות ריאלטי אם היה מבין שהוא כשאר האדם

dotan282872

Well-known member
.
זה לא כזה חטא גדול לרכל ,בטח שלא לסקילה
אבל איפשר ביד אחת לנפנף ביונה בעוד השנייה יורה
ולא משנה מי המטרה
אני לא מאנשי רמי ובטח שלא משל יהודה

ליאור חיובי בהרבה מובנים אבל מרגע שטבל עצמו בשלולית בוץ מכסה גם אותו

וזו לא פעם ראשונה שמרכל גם אם בעצימות שונה
מאמינה לו שפניו לשלום אבל הנשגבות נקנית במעשים פחות במילים
מיתג עצמו אי שם בגבהים וגם אם לוקח לו יותר זמן לבעבע שזה קורה זה יוצא ממנו

היה יכול להיות דמות ריאלטי אם היה מבין שהוא כשאר האדם
מסכים איתך שפחות נעים לראות אותו "מרכל" כמו כל שאר הדיירים, בטח אחרי שיחסית נמנע מזה לאורך העונה. מצד שני אני לא שופט אותו וכנראה שיהודה באמת עלה לו כבר על כל העצבים.

fleabag

Well-known member
מסכים איתך שפחות נעים לראות אותו "מרכל" כמו כל שאר הדיירים, בטח אחרי שיחסית נמנע מזה לאורך העונה. מצד שני אני לא שופט אותו וכנראה שיהודה באמת עלה לו כבר על כל העצבים.
אז נשרו עלי הדפנה
ובשלב הזה כבר ארכיוני מדיי לנבור במהלכים שלו ואכן הוא טיפוס יוני יותר
אבל במשיכת חבל יש צדדים ובהחלט זכותו לבחור צד רק שזה סותר את מהות המותג
במיוחד כשאתה בצד הנגדי ,ולא משנה של מי

נטעה

Well-known member
ליאור כבר הביע דעתו על יהודה, כנראה גם בפניו. בהקשר זה היה הכי לא צבוע.
להערכתי, עיקר הביקורת שלו שנאמרה עכשיו היא על ההפקה, ועל זה רמז בשיחה עם גל. ולא ראיתי או שמעתי מישהו מהדיירים (שברור שמרגישים את ההעדפה) מעיז להגיד את זה בגלוי.
בלי קשר להיות ליאור מתחסד, מתיפייף, "מצטנע" ביהירות על

צופהבאחהגדול

Well-known member
וואלה ליאור באמת קדוש, התחיל לרכל רק בסביבות היום ה-80. יש כאלו שאחרי רבע שעה כבר מרכלים.
וכל מילה שלו על יהודה נכונה - יהודה מניפולטר, שחקן ואסטרטג מתוכנן.
אחלה ליאור, לא דמות לריאליטי אבל אחלה בנאדם.
הוא יכל להתעמת איתו על זה בדרכו כל הזמן הזה. אני אהבתי כל מילה והוא צדק בעיני לגביו בול. אבל למה רק עכשיו למה לא עשית זאת קודם לא רק בנסט. להעמיד במקום בצורה שלו הנעימה אפשר. בשיחות מול אחרים להגיד אני חושב ככה וככה. אבל לא. נתת לגל למשל לאכול ממנו קש. ויכולת לדבר ולא להתעלם או להגיד שאתה עייף מזה. היה עדיף שהיה נכנס לזה ומגן בצורה שלו בלי להתלהם כמו יהודה

svtar25

Well-known member
בוקר טוב 💗 ,
אציף כאן שוב את ההתרגשות סביב החמישייה של גל. קודם כל מה זה משנה מי החמישייה של גל? כאילו גורל הגמר על כתפייה של גל?
חזרתי לשיחה של תום ואורן, לגבי חמישייה : אורן אומר : אנחנו , תום ואורן, בחמישייה של גל, לא נאמר מילה לגבי מי הם אנשים נוספים, תום אמר זאת החמישייה של גל , זה לא חמישייה שתהיה. לגבי ג'וזי וגל, הילדה מאהובת תפסה את הצד של בן הזוג שלה . זה לא אומר שהיא לא תדבר עם ג'וזי בחוץ, ממש לא! זה רק אומר שהיא באה לחזק את תום, כרגע הוא בריב עם ג'וזי, היא לא תגיד שהוא בחמישייה שלה, אפילו אם בתכלס הוא כן בחמישייה שלה.
מה שהבנתי תום לחוץ מזה שגל אנרגטית מידי, היא הגיע עם המון אנרגיות מבחוץ, ותום ממש נבול בתוך הבית. השאלה האם לעבור לגור ביחד מייד. יש לו עוד המון שאלות. מה שאני יודעת שגם גל לא מתכוונת לעבור לגור איתו במיידי, אמרה שיתחילו הכל מהתחלה, ממש מדייט ראשון, שילכו לים ( בים זה לא רעיון טוב, יבקשו מהם מלא סלפי וזה לא יהיה דייט) או משהו כזה.

meital38

Well-known member
בוקר טוב 💗 ,
אציף כאן שוב את ההתרגשות סביב החמישייה של גל. קודם כל מה זה משנה מי החמישייה של גל? כאילו גורל הגמר על כתפייה של גל?
חזרתי לשיחה של תום ואורן, לגבי חמישייה : אורן אומר : אנחנו , תום ואורן, בחמישייה של גל, לא נאמר מילה לגבי מי הם אנשים נוספים, תום אמר זאת החמישייה של גל , זה לא חמישייה שתהיה. לגבי ג'וזי וגל, הילדה מאהובת תפסה את הצד של בן הזוג שלה . זה לא אומר שהיא לא תדבר עם ג'וזי בחוץ, ממש לא! זה רק אומר שהיא באה לחזק את תום, כרגע הוא בריב עם ג'וזי, היא לא תגיד שהוא בחמישייה שלה, אפילו אם בתכלס הוא כן בחמישייה שלה.
מה שהבנתי תום לחוץ מזה שגל אנרגטית מידי, היא הגיע עם המון אנרגיות מבחוץ, ותום ממש נבול בתוך הבית. השאלה האם לעבור לגור ביחד מייד. יש לו עוד המון שאלות. מה שאני יודעת שגם גל לא מתכוונת לעבור לגור איתו במיידי, אמרה שיתחילו הכל מהתחלה, ממש מדייט ראשון, שילכו לים ( בים זה לא רעיון טוב, יבקשו מהם מלא סלפי וזה לא יהיה דייט) או משהו כזה.
תום הוא זה שהפנה אותה לכפיר לקחת ממנו את המפתח שלהדירה שלו. כנראה זה היה בלהט של הרגע. בשיחה עם זהבה מאתמול הוא אמר שמאמין שכשיצא אם זה יהיה לפני הגמר אז אמא שלו וכפיר יבואו לקחת אותו וגל תחכה לו בבית

ariela1612

Well-known member
שמישהו יאהב אותי כמו שהמצלמה אוהבת לעשות קלאוזאפים על ג'וזי :love:

צופהבאחהגדול

Well-known member
בוקר טוב
למה צריך להתנגן לי בראש לא במודע
אתה שמשע וגורם לי הזיות כל החברות אמרו לי........................... :mad:
חחח
פתאום קלטתי מה מתנגן לי.... אין ספק זהבה את שלה עשתה ... כל צופי האח האדוקים יכירו את כל הרפטואר שלה

willing

Well-known member
בוקר טוב
למה צריך להתנגן לי בראש לא במודע
אתה שמשע וגורם לי הזיות כל החברות אמרו לי........................... :mad:
חחח
פתאום קלטתי מה מתנגן לי.... אין ספק זהבה את שלה עשתה ... כל צופי האח האדוקים יכירו את כל הרפטואר שלה
damn
עכשיו זה תקוע לי בראש. תודה באמת /:

בוא ננסה את שיטת ההחלפה. ראיתי פעם פרק בסדרה שמישהי (נראה לי אילנה אביטל) נקמה בכמה שדיברו אליה לא יפה ושרה להם "שובי שובי שובי לים"
וזה נתקע להם כמה ימים. הם הזמינו מומחה, והוא תקע להם שיר אחר שיעביר את זה.
תודה לי אחכ על זה.

"הופ הופ שניים שניים והיא נעלמה"
youre welcome:sneaky:

צופהבאחהגדול

Well-known member
damn
עכשיו זה תקוע לי בראש. תודה באמת /:

בוא ננסה את שיטת ההחלפה. ראיתי פעם פרק בסדרה שמישהי (נראה לי אילנה אביטל) נקמה בכמה שדיברו אליה לא יפה ושרה להם "שובי שובי שובי לים"
וזה נתקע להם כמה ימים. הם הזמינו מומחה, והוא תקע להם שיר אחר שיעביר את זה.
תודה לי אחכ על זה.

"הופ הופ שניים שניים והיא נעלמה"
youre welcome:sneaky:
לא לוחצת לא לוחצת חחחח בסוף יתקעו לי שניהם

נמרה דרקונית

Well-known member
בוקר טוב, מי יודע מה קרה בלילה עם אורן זהבה וגוזי?אורן עשה פיפי במיטה שלו וגוזי יצא לישון בסלון?זהבה סיפרה את זה לתום והם צחקו על זה?

ariela1612

Well-known member
בוקר טוב, מי יודע מה קרה בלילה עם אורן זהבה וגוזי?אורן עשה פיפי במיטה שלו וגוזי יצא לישון בסלון?זהבה סיפרה את זה לתום והם צחקו על זה?
לא נראה לי זה היה בצחוק ג'וזי ישן בספה שבחדר בגלל שהיו לו התכווציות ברגליים

2086Dvash

Well-known member
יש לי תחביב תמוה בזמני שיעמום לעבור על שרשורים ישנים, ולראות דעות מתחלפות על דיירים שונים
אז הנה ציטוט מהיום ה36, ליל הדחתה של רונית:
"קארין זאת אורנה, ניתקע איתה עוד הרבה"
כמה חבל שזה הגשים את עצמו

ziniozi

Well-known member
כל כך חבל לי שדברים לא התנהלו אחרת העונה, חבל לי ממש שלא נשארו:
מור - היתה סכסך וקסקסה לתפארת
בגדדי - היה טרול מושלם
דיוויד - יכל להיות נמסיס מרשים ליהודה
דרור - הנחש מתחת לקש

במקומם היו יכולים לעוף ראשונים מי שלא תרם כלום בעיניי:
ליאור המרדים