** שרשור בוקר 2 היום ה90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
אנשים פה בטוחים שגל מאושרת מאירועי אמש...
רק אני חושבת שהיא עוד מסוגלת להתקשר ליהודה? 😂
כזה מתאים לה להרגיש חמלה מסוימת
לא רק להתקשר ...הם עוד יכולים להגיע ביחד לצעוק לאלמוג ותום :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

פה זה לא בורדל1

Well-known member
אז מהדלפות לא הייתה אלימות פיזית אלא אלימות מילולית קשה מצד של יהודה
יהודה איים על ההפקה שאם לא יוציאו את רמי הוא ייצא
כשהוא קיבל תשובה שלילית הוא עוד יותר נדלק וחיפש את רמי
חבל בשבילו, זה כתם רציני מאוד להיות מסולק ככה.

uchiha_sasuke

Well-known member

צריך להיות חכם ולא צודק

איבונה3

Well-known member
חבל בשבילו, זה כתם רציני מאוד להיות מסולק כלק

לרגע התבלבל וחשב שהוא הסולטן כל יכול...עלו לו הפלוצים לראש 😂

פה זה לא בורדל1

Well-known member
החלק הקומי כרגע הוא האיום לכאורה של יהודה על ההפקה
מזכיר לי את המריבות של הילדים שלי והעלייה לרגל אלינו שנעניש את X כי אם לא הם עוזבים חחחח
ליהודה אין מה להתלונן על ההפקה..
הביאו לו מסר מאמא ממש מוקדם
סידרו לו שידיחו את כל החברים שלו כדיי להשאיר אותו עם ג'וזי שעשה לו טוב
ואני לא משונאיו.

willing

Well-known member
החלק הקומי כרגע הוא האיום לכאורה של יהודה על ההפקה
מזכיר לי את המריבות של הילדים שלי והעלייה לרגל אלינו שנעניש את X כי אם לא הם עוזבים חחחח
קורעים הילדים שלך חח..

כשאחי הקטן היה קטן (יאפ..זה הרמה של הניסוח), הוא היה צופה בחדר של חני. בסוף התוכנית היא היתה מביאה את המספר של המועצה לשלום הילד
למקרה שמשהו לא נעים קורה לילד. הוא היה בצחוק אומר שיתקשר לחדר של חני אם לא אעשה מה שהוא מבקש חח..

בגיל 4 הוא החליט לעזוב את הבית, ועזרתי לו לארוז תיק קטן. המלצתי לו להכניס גם פנס, שיאיר לו בלילה.
כשהגיע לקצה הרחוב הוא התחרט והחליט לחזור.

תפנית דרמטית...

Goneril 4444

Well-known member
קורעים הילדים שלך חח..

כשאחי הקטן היה קטן (יאפ..זה הרמה של הניסוח), הוא היה צופה בחדר של חני. בסוף התוכנית היא היתה מביאה את המספר של המועצה לשלום הילד
למקרה שמשהו לא נעים קורה לילד. הוא היה בצחוק אומר שיתקשר לחדר של חני אם לא אעשה מה שהוא מבקש חח..

בגיל 4 הוא החליט לעזוב את הבית, ועזרתי לו לארוז תיק קטן. המלצתי לו להכניס גם פנס, שיאיר לו בלילה.
כשהגיע לקצה הרחוב הוא התחרט והחליט לחזור.

תפנית דרמטית...
מקסים שעזרת לו לארוז אם היה בוחר לצאת מהארץ היה צריך לזכור לענות שלא ארז לבד :LOL:

willing

Well-known member
מקסים שעזרת לו לארוז אם היה בוחר לצאת מהארץ היה צריך לזכור לענות שלא ארז לבד :LOL:
חחח..

אוי ואבוי לי. נזכרתי שהכנסתי לו עוד משהו לתיק. וזה באמת עילה להתלונן למועצה לשלום הילד.
אמרתי שהוא יצטרך לצוד אוכל ולבשל. אז הכנסתי לו גפרורים. הסברתי לו שצריך לעשות מדורה:ROFLMAO:

עכשיו אני קולטת איזה בנאדם אני /:

Goneril 4444

Well-known member
חחח..

אוי ואבוי לי. נזכרתי שהכנסתי לו עוד משהו לתיק. וזה באמת עילה להתלונן למועצה לשלום הילד.
אמרתי שהוא יצטרך לצוד אוכל ולבשל. אז הכנסתי לו גפרורים. הסברתי לו שצריך לעשות מדורה:ROFLMAO:

עכשיו אני קולטת איזה בנאדם אני /:
חחחחח

fairytalee

Well-known member
ימית מגיבה על הפוסט של ערן סויסה:

"צביעות. מעולם לא הודח דייר שדיבר בתוך חדר האח,בשביל מה יש את החדר אם לא בשביל זה? ואם היו מוצאים דיירים לפי מילים לא נאותות הרבה היו צריכים להיות מחוץ לבית. הלם ענק!!"

dotan282872

Well-known member

"צביעות. מעולם לא הודח דייר שדיבר בתוך חדר האח,בשביל מה יש את החדר אם לא בשביל זה? ואם היו מוצאים דיירים לפי מילים לא נאותות הרבה היו צריכים להיות מחוץ לבית. הלם ענק!!"
האישה מסתמנת כקאלט מתמשך

Rave n

Well-known member

השערה בלבד, אם יהודה אמר לעוז משהו בסגנון אם אתה לא מעיף את רמי אז אני לא אחראי למעשיי אז הוא לא השאיר ברירה

מיק83

Well-known member
השערה בלבד, אם יהודה אמר לעוז משהו בסגנון אם אתה לא מעיף את רמי אז אני לא אחראי למעשיי אז הוא לא השאיר ברירה
לא חושבת שזה בשליטת עוז .. אם זה נאמר לאח אחר, מספיק שזה הועבר לאנשים למעלה ועוז לא יכול לטאטא את זה

Rave n

Well-known member
לא חושבת שזה בשליטת עוז .. אם זה נאמר לאח אחר, מספיק שזה הועבר לאנשים למעלה ועוז לא יכול לטאטא את זה
את כול מה שנאמר בתוך חדר האח הפרטי ולא חשוב מי האח ניתן לטאטא, הם פשוט חששו מהתגובות של יהודה ולא הצליחו להרגיע את המצב

מצב
הנושא נעול.
למעלה