** שרשור "היום שבו חוזרים הביתה" **

מצב
הנושא נעול.

מורבידי 1

Well-known member
סתיו פאקינג אמרה בשפתותיה ומילותיה היא, עוד בתחילת העונה ,זכור לי בלייבים כ-מ-ה פעמים, וקטע אחד ששודר אפילו במשדרים - שכשמשעמם לה מאוד בבית היא יוזמת ריבים כדי להפיג את השיעמום (והוסיפה לזה חיוך ערמומי, שאח"כ הפך לנעימת ה טו-דו-דו-דו-דו של האח הגדול !!!!

אמרה את זה במילים אלו מספר פעמים .אדם שאומר את זה , משמע זה אדם שחושב את זה , משמע זה אדם שזו האסטרטגיה שלו .

לו הייתי חי בביתי, או במקום עבודתי ,או בכל מקום , עם אדם שבכל פעם שמשעמם לו , היה מחליף לקחת חול ולהעיף לעברי כדי להפיג את שיעמומו - כל מה שהוא היה חוטף אח"כ - היה מגיע לו.

tarimulu

Well-known member
סתיו פאקינג אמרה בשפתותיה ומילותיה היא, עוד בתחילת העונה ,זכור לי בלייבים כ-מ-ה פעמים, וקטע אחד ששודר אפילו במשדרים - שכשמשעמם לה מאוד בבית היא יוזמת ריבים כדי להפיג את השיעמום (והוסיפה לזה חיוך ערמומי, שאח"כ הפך לנעימת ה טו-דו-דו-דו-דו של האח הגדול !!!!

אמרה את זה במילים אלו מספר פעמים .אדם שאומר את זה , משמע זה אדם שחושב את זה , משמע זה אדם שזו האסטרטגיה שלו .

לו הייתי חי בביתי, או במקום עבודתי ,או בכל מקום , עם אדם שבכל פעם שמשעמם לו , היה מחליף לקחת חול ולהעיף לעברי כדי להפיג את שיעמומו - כל מה שהוא היה חוטף אח"כ - היה מגיע לו.
מקווה שזו הדלפה מהנאום הפותח של המסיבה הערב

yoni564712

Well-known member

לא רלוונטי מסיבה אחת מאוד פשוטה:

האנטי כלפיה החל ביום יומיים הראשונים לאחר שהתגלה שהיא החביאה שוקולדים מתקציב של ההפקה, אפילו לא מתקציב מכסף של הדיירים אלא מתקציב הראשוני של ההפקה, בימים שיש להם שפע כי הם נכנסו.

לכן, האנטי נגדה החל ממשהו לא הגיוני ולא היה פרופרוציונלי,
מה שנתן לתומכיה את האפשרות לתת לה רוח גבית לעשות כל שעולה על רוחה לאנשים האלה.

ולדעתי לפחות,
בצדק.

מורבידי 1

Well-known member
לא רלוונטי מסיבה אחת מאוד פשוטה:

האנטי כלפיה החל ביום יומיים הראשונים לאחר שהתגלה שהיא החביאה שוקולדים מתקציב של ההפקה, אפילו לא מתקציב מכסף של הדיירים אלא מתקציב הראשוני של ההפקה, בימים שיש להם שפע כי הם נכנסו.

לכן, האנטי נגדה החל ממשהו לא הגיוני ולא היה פרופרוציונלי,
מה שנתן לתומכיה את האפשרות לתת לה רוח גבית לעשות כל שעולה על רוחה לאנשים האלה.

ולדעתי לפחות,
בצדק.
תראה אני אסכים איתך רק בדבר אחד מזה, שכתבתי בתחילת העונה , וזה דבר שחוזר כמעט בכל עונה.
אנחנו למעשה רואים *באמת* מה קורה בבית מהשבוע השני, מהמשדר השלישי או הרביעי בעונה ואז נבנים הריבים ומי נגד מי ולרוב זה מתחיל במפתיע, ואין לנו מושג אפילו מה קרה שם.

ל-מ-ש-ל , ודוגמה , סתיו וניקול , פתאום , במשדר, משום מקום ,אם זכור לי ,הראו את סתיו וניקול מול המראה כבר בביפ, סתיו אומרת לניקול איזושהיא הערה נבזית . ממה זה קרה ? איך אחרי יומיים בבית הן כבר בריב ? את כל מה שקורה בשבוע הראשון אנחנו לא באמת רואים מהסיבה , שיש מליון אנשים בבית ,אין דרך לשים את המצלמות על כולם , ואין לנו דרך אף פעם לראות ממה ריב באמת התחיל , איפה הוייב הרע באמת התחיל .. אם זה במישהו שחבט בכתף של מישהו , שזרק הערה קטנה שפספסנו . מה שכן, אני עדיין מתעקש ואת זה אני זוכר מהלייבים - סתיו - אמרה - לאברהם , בחיוך זדוני (שזה אומנם משהו סובייקטיבי אבל ראיתי את זה מאוד באובייטקטיביות) - "משעמם לי , בא לי לפתוח בריב עם מישהו "ואז הלכה לסלון לחפש עם מי לריב .אדם ש"מחפש" עם מי לריב, ימצא. וספק סביר שגם אם אתה היית שם בבית איתה, היא הייתה רבה איתך ? למה ? לא משנה מה היית עושה , לריב זו החלטה הרבה פעמים של צד אחד.

yoni564712

Well-known member
תראה אני אסכים איתך רק בדבר אחד מזה, שכתבתי בתחילת העונה , וזה דבר שחוזר כמעט בכל עונה.
אנחנו למעשה רואים *באמת* מה קורה בבית מהשבוע השני, מהמשדר השלישי או הרביעי בעונה ואז נבנים הריבים ומי נגד מי ולרוב זה מתחיל במפתיע, ואין לנו מושג אפילו מה קרה שם.

ל-מ-ש-ל , ודוגמה , סתיו וניקול , פתאום , במשדר, משום מקום ,אם זכור לי ,הראו את סתיו וניקול מול המראה כבר בביפ, סתיו אומרת לניקול איזושהיא הערה נבזית . ממה זה קרה ? איך אחרי יומיים בבית הן כבר בריב ? את כל מה שקורה בשבוע הראשון אנחנו לא באמת רואים מהסיבה , שיש מליון אנשים בבית ,אין דרך לשים את המצלמות על כולם , ואין לנו דרך אף פעם לראות ממה ריב באמת התחיל , איפה הוייב הרע באמת התחיל .. אם זה במישהו שחבט בכתף של מישהו , שזרק הערה קטנה שפספסנו . מה שכן, אני עדיין מתעקש ואת זה אני זוכר מהלייבים - סתיו - אמרה - לאברהם , בחיוך זדוני (שזה אומנם משהו סובייקטיבי אבל ראיתי את זה מאוד באובייטקטיביות) - "משעמם לי , בא לי לפתוח בריב עם מישהו "ואז הלכה לסלון לחפש עם מי לריב .אדם ש"מחפש" עם מי לריב, ימצא. וספק סביר שגם אם אתה היית שם בבית איתה, היא הייתה רבה איתך ? למה ? לא משנה מה היית עושה , לריב זו החלטה הרבה פעמים של צד אחד.
זה שאדם בוחר לריב לא אומר שהוא באופן אוטומטי טועה במהות הריב אותו הוא רב.

90% מהריבים של סתיו, הטענות שלה היו מוצדקות.

הדרך, פחות.

מורבידי 1

Well-known member
זה שאדם בוחר לריב לא אומר שהוא באופן אוטומטי טועה במהות הריב אותו הוא רב.

90% מהריבים של סתיו, הטענות שלה היו מוצדקות.

הדרך, פחות.
מה שבטוח חסרות לנו הרבה עובדות .
מה ש*באמת* היה , בשבוע הראשון ,אם היה לי את כל חומר הגלם של השבוע והייתי צופה , הייתי חכם יותר.

מה שעוד בטוח שהיו סיטואציות , שהיו כל כך ברורות שהן "שגויות" . כשאדם מקרצף ריצפה ומבקש בקול מאדם אחר לא לעבור על הריצפה הרטובה - והאדם האחר עובר על הריצפה הבטוחה. זה קו אדום שלא חוצים ונראה ל-א טוב.

כשאישה לא עושה כלום במטבח חודש וחצי , ופתאום משילה את המסיכה ויכולה לעבוד כמו רובוט , זה חד משמעית נראה לא טוב .אגב, למרות שגם אני, בחיי, כחולה כרוני יש לי תקופה כאלו וכאלו. אצל סתיו זה לא הוסבר בחולי או תקופה לא טובה .

הבעייה שיש הסברים שהיא לא סיפקה. פשוט לא סיפקה. אין לי גם את התיקים הרפואיים שלה לבדוק אם אי פעם הייתה מאובחנת בפיברומיאלגיה, סביר לי להניח שהיה רופא שזרק לה את המילה הזו , זו אבחנה מאוד גדולה ולא מדייקת הרבה פעמים - אז זה על הגבול האפור .

לזכותה אגיד ,שהבנתי את ההסבר שלה עם ספיר , היא הייתה *מוכנה* לעשות הרבה דברים , כל עוד זה לא יהיה צריך להיות לפקודת מישהו . . היא תעשה, תנקה , תבשל ,אבל כפי שהייתה עושה אם זה היה בבית שלה , לפי הקצב שלה , ולא לפי החליל של מישהו אחר. כפי שכל אחד מאיתנו היה רוצה

ziniozi

Well-known member
בטח שיזמינו מה הם שווים בלעדיה
את מי זה יעניין

אבל אם זה היה תלוי בהם גם לגמר לא היו מזמינים אותה
היה סטורי שלה
היא אמרה שלא ידעה על המסיבה בחמישי
כנראה שלא קיבלה הזמנה
או שהטלפון קרס
בכל מקרה אמרה שחידשו לה

מצב
הנושא נעול.