שרשור היכרות

bleeding guitar

New member
שרשור היכרות ../images/Emo168.gif

שם:
שיר אהוב של שלומי:
דיסק אהוב של שלומי:
הערות:

A t z a

New member
../images/Emo80.gif

שם: דנה גיל: 17 וקצת אזור מגורים: ליד יעפית שיר אהוב של שלומי: אני אחשוב על זה ואודיע לכם דיסק אהוב של שלומי: בהתחשב בעובדה שיש לי רק את "עיר"...... הערות: אני חייבת לקנות את הראשון!

bleeding guitar

New member
אני ../images/Emo168.gif

שם: יפית
אזור מגורים: מסתבר שליד דנע...
שיר אהוב של שלומי: כרגע אינטואיציה ואני שוקעת תפוס אותי (בגלל ה-שללה של ערן צור)
דיסק אהוב של שלומי: אני חושבת שהראשון
הערות: בנתיים אין לי

B a m b o o k

New member
../images/Emo9.gif

שם: צליל גיל: 16.8 אזור מגורים: באר שבע שיר אהוב של שלומי: אני שוקעת! תפוס אותי
דיסק אהוב של שלומי: אממ כרגע, עיר. אבל זה משתנה
הערות: מלך

MikMercury

New member
../images/Emo68.gif

שם: מיכל גיל: 18 אזור מגורים: ירושלים שיר אהוב של שלומי: חדשות מהקוטב הצפוני. דיסק אהוב של שלומי: אני חושבת שכרגע עיר. הערות: דיסק של הופעת פסנתר, במהרה בימינו, אמן.

Endlessoul

New member
יאללה

שם: אופיר גיל: 16.4
אזור מגורים: תל אביב שיר אהוב של שלומי: די נו דיסק אהוב של שלומי: לא עונה הערות: נא להמנע משאלות מסוג זה להבא
[סתם, אבל מה, זה באמת בלתי אפשר בעליל] נעים להכיר

../images/Emo9.gif

שם: צליל. גיל: 14. אזור מגורים: צפון. שיר אהוב של שלומי: דניאלה, מותק את אצלי בראש, האזרח ה-1, שרמוטה פוריטנית ועוד...
דיסק אהוב של שלומי: הראשון. הערות:

אני! חיכיתי לפורום הזה ../images/Emo13.gif

שם: תמיר גיל: 16 וחצי אזור מגורים: ת"א שיר אהוב של שלומי: אמממ כרגע אני עם "ערב לזכרי" דיסק אהוב של שלומי: הראשון, "שלומי שבן" הערות: !!!!11

Walk On Water

New member
מייסלף

שם: הילה גיל: 16 אזור מגורים: צפון שיר אהוב של שלומי: כרגע, שרמוטה פוריטנית
דיסק אהוב של שלומי: עיר הערות: יאאאאאו, פורום!

Shir FGS

New member
:)

שם: שיר גיל: 17 [וחצי אבל אני לא קטנונית
] אזור מגורים: השרון. שיר אהוב של שלומי: תקופות. דיסק אהוב של שלומי: לא החלטתי.. הערות: נטולת הערות כרגע.

bib2

New member
../images/Emo3.gif

שם:בר גיל:18 אזור מגורים:השרון שיר אהוב של שלומי:אני שוקעת...תפוס אותי!
דיסק אהוב של שלומי:הממ...עיר...וגם שלומי שבן...הבחירה קשה! הערות:הגיע הזמן שנזכרו לפתוח פורום לשלומי המלך!

uk14

New member
תכירו..

שם: אוריאל גיל:18 בקרוב מאוד אזור מגורים:הרצליה שיר אהוב של שלומי:האזרח ה-1...למרות שקשה לבחור דיסק אהוב של שלומי:ממ נגיד ש"עיר"... הערות:אני מקווה שיגיעו עוד בנים לפה שאני לא ארגיש בודד :O

רייל

New member
../images/Emo69.gif

שם: ריילי. גיל: 18 מינוס כשלושה חודשים אזור מגורים: איזור השרון. שיר אהוב של שלומי: "האזרח האחד", השיר הכי טוב ביקום.]; דיסק אהוב של שלומי: "עיר", ללא ספק. הרבה הרבה יותר טוב מהראשון. הערות: סחטיין על הפורום!

כמובן שמצטרפת!../images/Emo3.gif

שם: שיר.. גיל: 17.. אזור מגורים: ראשל"צ.. שיר אהוב של שלומי: אריק דיסק אהוב של שלומי: עיר הערות:

shira ofek

New member
מצטרפת

שם: שירה גיל: 17 אזור מגורים: נתניה שיר אהוב של שלומי: מותק את אצלי בראש ש.ש המלך:) כמעט כמו אביב.

IkMfNiY

New member
אני ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

שם: יעל
אזור מגורים: כפ"ס חיפה
שיר אהוב של שלומי: דניאלה
דיסק אהוב של שלומי: עוד לא החלטתי יעל

מממ עכשיו אני

שם:אייל גיל:23 איזור מגורים:ערבה שיר אהוב של שלומי:דניאלה דיסק אהוב של שלומי:הראשון הערות:7שנים(בערך)התפללנו לדיסק השני(הגיע הזמן לשני של שבן)האמת?היה שווה כל רגע

ivis

New member
okiez..

שם: רן גיל:22 אזור מגורים:ירושלים שיר אהוב של שלומי: באמת לבחור? לא מוכן.. דיסק אהוב של שלומי: ^^ הערות: א.מ.ל

../images/Emo105.gifחדשה...

שם: נעם גיל: אוטוטו 17 אזור מגורים: מרכז שיר אהוב של שלומי: כולם אומרים (במיוחד בגרסת פסנתר) דיסק אהוב של שלומי: - הערות: -

למעלה