שרשור המעבדה

mmiiccii

New member
אהמ אהמ

שכחתם אותי! גם לי הוא הודה.. זה שלא הייתי כבר שם זה סיפור אחר.. אבל אני בטוחה שכולכם מזהים אותי לפי הגובה :) (נכון?? )

mmiiccii

New member
יואווווווו מכות

סתם אני לא באמת אלימה :) חחחחחחחחחחחחחחחחח אבל בחיאת למה נעמי?? הלו היו שם 3333333333333333333333333 בנות (כלומר שלוש) וזה אומר שאני מיכי, שמש, או שורטי כפי שאמר רבל סאן. טוב בקיצור אני מוסיפה תמונה תגיד אם אתה מזהה (ותשובה לשאלה שלך- לא, אני לא נעמי)

היה כל כך ענק!!!!!!!!!!!!!!!

ווווואי איזה שואו עצבני, יובל היית מלך. ויוגב, איזה סולו תופים עצבני! חוץ מזה ממש נהנתי, היה אחלה

RESTO

New member
הייתי!!!

באתי!(באמצע) ראיתי!!! וממש נהנתי!!! שאנן הקדיש לי שורה והוא כלכך מלך!!!!! וגם רבל סאן היה ממש חזק ובכלל נהנתי מאוד! יא קהל של יבשנים!!! כששואלים "איך קוראים לי"? התשובה היא "קוואמי דה לא פוקס!!!!" יום טוב

sexyYaYa

New member
וואיייי איןןןןןן לי מיליייםםם

אתם פשוט לא יודעים אני עוד שניה בכיתי לכם שם... זה כל כך מרגש... לראות אותכם מופיעים אחרי תקופה כל כך ארוכה שלא הופעתם ולראות את הקהל הענקק הזה וואו זה היה ממש
אני מאלה שמלווים וליוו את קולולוש כל הזמן... באמת... ולראות פיתאום איזה הצלחה ענקית יש לכם זה פשוט מרגש...(לא שלא היה לכם קודם אבל פיתאום זה הולך ומתעצם בצורה מדהימה) ורבל סן (כפרה עליו) פשוט גרם לי לבכות מרוב אושר... הבן אדם הזה כל כך אמיתי, כל כך... אין אין לי מילים לתאר... אתה מסתכל לו בעניים ואתה רואה איזה עומק ורגש הוא משדר עם כל כך הרבה פשטות...כל פעם שאני שומעת את הקול שלו יש לי צמרמורת... ובכלל כולם כל אחד ואחד מכם... ענקים גדולים מוכשרים נפלאים מרגשים וממשכים לגרום אושר כל פעם מחדש... תודה... אין לי מילים להודות לכם... פשוט מאוהבת!

OriWinokur

New member
וואו תודה לכולכם

אנחנו באמת אוהבים אותכם אתם הדלק שלנו שנותן לנו להמשיך לנסוע קדימה.... בעזרת השם כל הסיפור של רבל סן יפתר בקרוב ונוכל להתקדם הלאה לאלבום שני.....

למעלה