** שרשור המשך היום שאחרי הזכייה של יובל מעתוק **

מצב
הנושא נעול.

tarimulu

Well-known member
תזכורת: אלו שמתלוננים היום על כך שמעתוק הדיחה את סתיו בהצבעת נגד, הצביעו לעדן כדי להדיח את ספיר בהצבעת נגד.

רק שבמקרה ההוא זה אפילו יותר חמור. אין עוררין על כך שעדן מעולם לא הייתה כלום בתוכנית. מעתוק לפחות הייתה דומיננטית ותמיד דובר עליה בתור מישהי שתהיה בחמישיה. במקרה של עדן זה ממש היה להצביע "לא ספיר". במקרה של סתיו לפחות יש גם תומכי מעתוק אמיתיים

wellcome2

Well-known member
תזכורת: אלו שמתלוננים היום על כך שמעתוק הדיחה את סתיו בהצבעת נגד, הצביעו לעדן כדי להדיח את ספיר בהצבעת נגד.

רק שבמקרה ההוא זה אפילו יותר חמור. אין עוררין על כך שעדן מעולם לא הייתה כלום בתוכנית. מעתוק לפחות הייתה דומיננטית ותמיד דובר עליה בתור מישהי שתהיה בחמישיה. במקרה של עדן זה ממש היה להצביע "לא ספיר". במקרה של סתיו לפחות יש גם תומכי מעתוק אמיתיים
אני לא הצבעתי , ספיר כנראה לא הייתה מובילה גם ככה.. הפסידה לכל האלה בקבוצה שלה

בסדר555

Well-known member

מעתוק ודומיננטית לא הולך ביחד

זאת הייתה הדחה רגילה בהתחלה וספיר הפסידה מול מעתוק שניר ואורי וליאל ככה שחזקה היא בכל מקרה לא הייתה לפני שעברה לשלב מול עדן
מול עדן זה נכון
אני נגד ראש בראש
זה לא באמת מייצג את רמת אהבה לדייר
וכל דייר דומיננטי יעוף מול חלש כי כולם מתאגדים נגדו

אבל לעשות את זה בגמר זה בושה
בגמר אמור לנצח הדייר הכי אהוב עם הקהל הכי גדול כל העונה
זאת מהות הפורמט

אני בכל מקרה חושב שמעתוק לא עברה לא את יענקי ולא את סתיו גם עם זה
בגלל שהצבעות הנגד התחלקו בין 3 דיירים

tarimulu

Well-known member
מחנה "לא סתיו" למד ממחנה סתיו איך לשחק את המשחק ביום שעדן שרדה את ההדחה :ROFLMAO:

yoni564712

Well-known member
כמה שטויות אתם מדברים תהיו לי בריאים

ברגע שההפקה קבעה שסתיו לא המנצחת
שום דבר לא רלוונטי
מי הודח קודם ומתי
גם אם סתיו היתה מגיעה לגמר לבד
היתה מפסידה לעצמה

tarimulu

Well-known member
סתיו מספרת שביקשה מהאח לצאת מס' פעמים בעקבות ההתעמרות של ליאל בה.
סיפרה את זה בתוכנית עצמה, זה נכנס לפרקים

ליאל סיפר לה שהוא רצה לצאת בגללה, והיא אמרה לו שגם היא בגללו

מצב
הנושא נעול.
למעלה