** שרשור המשך היום שאחרי הזכייה של יובל מעתוק **

מצב
הנושא נעול.

shamyesh

Well-known member
מנצחת העונה -
יובל מעתוק

סגרו סגרו את סוכת האבלים
לתפוז אין כסף לכל הקינה הזאת
אה
רגע
אולי אתם רוצים לתרום?
מוסיף גם לכאן מכיוון שהשרשור נסגר: זה לא שאני נגד מעתוק, אני מת עליה. זה לא שאני חושב שסתיו אין בה טינופת. אך ההערכה שלי שיובל תיעלם לתהומות הנשייה די מהר בהפוך לסתיו שעשתה את העונה ונתנה את הבידור. מעתוק חמודה כמו הילדה המצחיקה של השכנים. לא מחזיק מים ולכן לא זכייה אמיתי אלא רק לפרוטוקול. ושוב אדגיש "זכייה של ההפקה בלבד".

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מוסיף גם לכאן מכיוון שהשרשור נסגר: זה לא שאני נגד מעתוק, אני מת עליה. זה לא שאני חושב שסתיו אין בה טינופת. אך ההערכה שלי שיובל תיעלם לתהומות הנשייה די מהר בהפוך לסתיו שעשתה את העונה ונתנה את הבידור. מעתוק חמודה כמו הילדה המצחיקה של השכנים. לא מחזיק מים ולכן לא זכייה אמיתי אלא רק לפרוטוקול. ושוב אדגיש "זכייה של ההפקה בלבד".
אבל את מי זה מעניין?
הכסף הולך לחשבון הבנק שלי?

מבחינתי זה ניצחון האור על החושך

ולהגיד דברים בכדי להגיד כולם יכולים
אני אומרת לך שיש לי נתוני אמת של ההצבעות וסתיו לא הייתה קרובה למעתוק, מעתוק הובילה בפער מטורף בגלל הצבעות הנגד

אז?

גליה 1211

Well-known member
אבל את מי זה מעניין?
הכסף הולך לחשבון הבנק שלי?

מבחינתי זה ניצחון האור על החושך

ולהגיד דברים בכדי להגיד כולם יכולים
אני אומרת לך שיש לי נתוני אמת של ההצבעות וסתיו לא הייתה קרובה למעתוק, מעתוק הובילה בפער מטורף בגלל הצבעות הנגד

אז?​
הגיוני שכל הצבעות המודחים הגיעו ליובל.
זה היה צפוי אבל משום מה לא נראה לי שתומכי סתיו לקחו בחשבון.​

TalBrit

Well-known member
ת'אמת הייתי בטוחה שהיא אהובה מספיק ותזכה למרות הצבעות הנגד.
אבל גם אם הייתי סוברת אחרת- לא היה כ"כ מה לעשות עם זה.

רותרות7

Well-known member
תומכי סתיו הסתמכו על הסקרים בהם היה לה עד 50% וחשבו שגם אם מעתוקה תקבל את כל שאר הקולות עדיין יהיה לסתיו יתרון. מסתבר שהסקרים לא היו מדוייקים והיו בהם כנראה הרבה זיופים לטובת סתיו. בוטים וכו'.

shamyesh

Well-known member
ואני אגלה לך יבשת נודעת,

בכל הפסד של פייבוריט, בכל עונה,
מאשימים את

ה ה פ ק ה.

זה הכי נדוש, הכי תבוסתני, הכי ילדותי,
הכי בזבוז זמן.
מצחיק אותי שכל אלה שבעד העצמת נשים, שרופות דווקא על הסנג'רית של העונה. זו שמבטלת עצמה מול אחרים והיא כלי שרת בידם. האישה הקטנה שמשרתת את הגברים. עם כל הצער וכל החיבה למעתוק אני כותב זאת.

רותרות7

Well-known member
מצחיק אותי שכל אלה שבעד העצמת נשים, שרופות דווקא על הסנג'רית של העונה. זו שמבטלת עצמה מול אחרים והיא כלי שרת בידם. האישה הקטנה שמשרתת את הגברים. עם כל הצער וכל החיבה למעתוק אני כותב זאת.
היא "שירתה" את כולם. לא רק את הגברים. ויותר מכולם - את סתיו שסינג'רה אותה בלי בושה כל רגע. תביאי לי את זה ותעשי לי את זה...בלי סוף.

מצב
הנושא נעול.
למעלה