** שרשור המשך - כי משעמם לכם ואין לכם מה לעשות 🤬**

מצב
הנושא נעול.

רותרות7

Well-known member
עצוב... תמיד תוכל להתגנב בשקט, כהרגלך
או לעמוד מעבר לדלת ולצותת. בזה היא טובה.
אשר להשוואה לטליה. אני הייתי בעד ריוואה. ועדיין, איך אפשר להשוות את סתיו לטליה? טליה הייתה קלאסה, לא ליצן חצר כמו סתיו. סתיו הצחיקה בנוכחותה המוזרה. נגמרה העונה, במה עוד היא יכולה לתרום לנו? היא תילחם להישאר בתודעה אבל תיעלם מהר מאד.

מיק83

Well-known member
רואה מיק? לספיר היה הכי טוב לצאת מתי שהיא יצאה ולבסס את עצמה בביצה לפני הגמר 😉
היא תהיה בסדר. היא תסתדר.

היא כבר פרזנטורית של פוט לוקר.. יש לה עוד קמפיינים באופק.. מה שחשוב, יש לה מוסר עבודה גבוה מאוד.

tarimulu

Well-known member
יש סרטון של סתיו כשהיא מגלה שמעתוק ואברהם בפריימטיים מחר?

GALxp

Well-known member
מתנת בלו עלאק.
ההפקה נתנה לה את זה כדי להשתיק אותה. הם פוחדים מתביעה.

שתהנה עם אלה והילדים.
מגיע לה חופש, אחרי ששלושה וחצי חודשים היא סחבה עונה שלמה על הגב.

מיק83

Well-known member
מתנת בלו עלאק.
ההפקה נתנה לה את זה כדי להשתיק אותה. הם פוחדים מתביעה.

שתהנה עם אלה והילדים.
מגיע לה חופש, אחרי ששלושה וחצי חודשים היא סחבה עונה שלמה על הגב.
אין לה אפשרות לתבוע אותם

אולי באופן כללי רוצים שקט ממנה, לא משהו חיובי כשלעצמו

aharon74989

Well-known member
סתיו כדמות באח היא מקרה קלאסי של מקום 2 כמו ליהי גרינר, שני גולשטיין שסחבו את העונה אבל בסוף העממי המסכן לוקח.

מה שמעצבן אותי זו זריקת ה*** של עוז על המצביעים וזה ברור כשמש ששינו את שיטת ההצבעה כדי שסתיו לא תזכה.
אני לא חלק מחונטת סתיו, אפילו לא הצבעתי ומבחינת אישיות מעתוק אדם טוב יותר מסתיו אבל גרועה ממנה כדמות בריאליטי.

כשגיא הכריז שההצבעות מאוד צמודות במקביל להדחת יענקי זה אומר שיובל היתה צמודה לסתיו בהצבעות רק אחרי שקיבלה את ההצבעות של שניר (שהם בעצם גם מצביעי אברהם ספיר וכל השאר)- מה שחותם את העובדה שהסקרים היו נכונים וסתיו קיבלה את רוב ההצבעות מבין חמישיית הגמר בתחילת המשדר. המצביעים של יענקי שהצביעו ליובל אחרי הדחתו סתמו את הגולל וכך יובל ניצחה.

אני מבין את השמחה של מתנגדי סתיו או את האדישות של מי שלא מחבב אותה אבל זריקת ה*** הזו היא עלינו הצופים והמצביעים.
זה ממש לשנות את הכללים הנהוגים כדי שX לא יזכה למרות שמבין חמישיית הגמר הוא המוביל בפער.

עברו יומיים ואני עדיין בהלם מהתעוזה של עוז, הזלזול שבר שיאים בעונה הזו ובזהות המנצח לא משחקים!
יש מצב גדול שיובל היתה מקום 3 ואפילו לא 2 בשיטת ההצבעה הרגילה שהיתה נהוגה.
זה ממש החלטה של אדם אחד לשנות הצבעה של מעל 100,000 מצביעים.

מיק83

Well-known member
סתיו כדמות באח היא מקרה קלאסי של מקום 2 כמו ליהי גרינר, שני גולשטיין שסחבו את העונה אבל בסוף העממי המסכן לוקח.

מה שמעצבן אותי זו זריקת ה*** של עוז על המצביעים וזה ברור כשמש ששינו את שיטת ההצבעה כדי שסתיו לא תזכה.
אני לא חלק מחונטת סתיו, אפילו לא הצבעתי ומבחינת אישיות מעתוק אדם טוב יותר מסתיו אבל גרועה ממנה כדמות בריאליטי.

כשגיא הכריז שההצבעות מאוד צמודות במקביל להדחת יענקי זה אומר שיובל היתה צמודה לסתיו בהצבעות רק אחרי שקיבלה את ההצבעות של שניר (שהם בעצם גם מצביעי אברהם ספיר וכל השאר)- מה שחותם את העובדה שהסקרים היו נכונים וסתיו קיבלה את רוב ההצבעות מבין חמישיית הגמר בתחילת המשדר. המצביעים של יענקי שהצביעו ליובל אחרי הדחתו סתמו את הגולל וכך יובל ניצחה.

אני מבין את השמחה של מתנגדי סתיו או את האדישות של מי שלא מחבב אותה אבל זריקת ה*** הזו היא עלינו הצופים והמצביעים.
זה ממש לשנות את הכללים הנהוגים כדי שX לא יזכה למרות שמבין חמישיית הגמר הוא המוביל בפער.

עברו יומיים ואני עדיין בהלם מהתעוזה של עוז, הזלזול שבר שיאים בעונה הזו ובזהות המנצח לא משחקים!
זה ממש החלטה של אדם אחד לשנות הצבעה של מעל 100,000 מצביעים.
בסוף יובל יכולה יותר לייצג בכבוד את הערוץ 13 ולהוות סוג של דוגמא לסביבה. לא שזה מה שהאח הגדול מחפש.. אבל זו עונת קיצון שכזו.

סתיו כדמות הייתה בעייתית, מאוד קשה לי לראות אותה באיזשהי תוכנית פריים טיים…

aharon74989

Well-known member
בסוף יובל יכולה יותר לייצג בכבוד את הערוץ 13 ולהוות סוג של דוגמא לסביבה. לא שזה מה שהאח הגדול מחפש.. אבל זו עונת קיצון שכזו.

סתיו כדמות הייתה בעייתית, מאוד קשה לי לראות אותה באיזשהי תוכנית פריים טיים…
מסכים שסתיו כדמות היא בעייתית וכל העונה הזו היתה בעייתית אבל כמו בדמוקרטיה- לא משנים את הכללים הנהוגים כדי להחליף תוצאה!

יותר מכך, לא הצבעתי בסוף ואם היו מכריחים אותי להצביע רוב הסיכויים שהייתי מצביע ליובל.
אני כועס על הזלזול בצופים, יש התערבויות הפקה בכל עונה ובעונות של עוז זה הקצין, אבל מעולם לא שיערתי שההתערבות תגיע ממש לשינוי המנצח.

גליה 1211

Well-known member

זה ממש החלטה של אדם אחד לשנות הצבעה של מעל 100,000 מצביעים.​
בול!!!​

yoni564712

Well-known member
בעיקרון סתיו הצליחה לנצח קהל מאוחד של 20 דיירים.

הפסידה רק כאשר המתמודד ה21 נכנס, יענקי.

מה שמצחיק זה שרוב הצופים השמחים לא באמת מבינים עד כמה מה שההפקה עשתה זה חמור
אבל גם יגיע היום שההפקה תעשה לפייבוריט שלהם מה שעשו לסתיו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה