** שרשור המשך - כי משעמם לכם ואין לכם מה לעשות 🤬**

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
בעיקרון סתיו הצליחה לנצח קהל מאוחד של 20 דיירים.

הפסידה רק כאשר המתמודד ה21 נכנס, יענקי.

מה שמצחיק זה שרוב הצופים השמחים לא באמת מבינים עד כמה מה שההפקה עשתה זה חמור
אבל גם יגיע היום שההפקה תעשה לפייבוריט שלהם מה שעשו לסתיו.
היא כבר עשתה שנה שעברה, היא עשתה השנה..

זה מה שזה

בסדר555

Well-known member
@aharon74989
אני עדיין בספק אם עברה את שניר ויענקי בהצבעות שלא נדבר על סתיו
מתקשה להאמין שכל ההצבעות נגד הלכו לדיירת אחת כשיש 3 אופציות נגד
ודווקא לזאת שהייתה הכי נמוכה בסקרים מהאופציות
כביכול האופציה האחרונה להצביע אם הולכים להצביע נגד

לא הציגו לצופים שום הוכחה או ספירת הצבעות למרות הרעש מסביב

אין פיקוח על ההצבעות של שום גורם חיצוני אם אני לא טועה
אמרו צמוד
אמרו 10 מיליון הצבעות
למרות שב3 ימים היו רק 2 לטענתם
יכלו גם להגיד שהיו מיליארד הצבעות
ומי יכול לאשר את זה?

בעצם לכאורה ההפקה יכולה להחליט שמישהו ניצח גם בלי שינצח
ולנו אין מה לעשות או דרך לבדוק אם מה שאמרו לנו נכון

נערך לאחרונה ב:

aharon74989

Well-known member
אני תמיד האמנתי שאין סיכוי שההפקה תשקר בנוגע להצבעות, בסוף דמויות שהיו חביבות על ההפקה ומילאו את כל הפרקים כמו ספיר ואברהם הודחו.

גם עכשיו אם ההפקה מרמה את הצופים אז למה לשנות את כללי המשחק?

בסדר555

Well-known member
אני תמיד האמנתי שאין סיכוי שההפקה תשקר בנוגע להצבעות, בסוף דמויות שהיו חביבות על ההפקה ומילאו את כל הפרקים כמו ספיר ואברהם הודחו.

גם עכשיו אם ההפקה מרמה את הצופים אז למה לשנות את כללי המשחק?
לכאורה אולי כדי שזה יראה הגיוני שהא עקפה אותה

גם אני אמרתי אותו דבר אפילו עודדתי את כולם להצביע

כשכתבו פה שעוז לא ייתן לסתיו לנצח
כתבתי שאין מצב שהוא לא עד כדי כך טיפש לשרוף את הפורמט לירוק ככה על הצופים

מילא שהכל צמוד אבל כשיש פער כזה

נערך לאחרונה ב:

tarimulu

Well-known member
באותה מידה יכול להיות שסתיו הייתה צריכה להיות מודחת בשבוע 1 או 2 והשאירו אותה למרות שהייתה נמוכה בהצבעות לפני שצברה פופולריות

wellcome2

Well-known member
המתנה של blu לסתיו זה מהתחרות הזאת של דיאן שהמודחים נותנים להם אנרגיות חיוביות? נראה לי מוזר שנתנו הכי הרבה לסתיו

ziniozi

Well-known member
המתנה של blu לסתיו זה מהתחרות הזאת של דיאן שהמודחים נותנים להם אנרגיות חיוביות? נראה לי מוזר שנתנו הכי הרבה לסתיו
זה בהחלט מוזר ולא הגיוני
כל הבית היה נגדה חוץ מנגר ויאיר אולי

wellcome2

Well-known member
גם עדן הייתה מנצחת את סתיו אם הייתה במקום יובל ואז הייתה חושבת שזה בזכות השקט שלה..אולי בראש בראש של עדן וספיר האח הגדול עשה את הבדיקה הראשונית

מיק83

Well-known member
גם עדן הייתה מנצחת את סתיו אם הייתה במקום יובל ואז הייתה חושבת שזה בזכות השקט שלה..אולי בראש בראש של עדן וספיר האח הגדול עשה את הבדיקה הראשונית
זה מה שאמרתי..

הוא נתן לתומכי סתיו ״מתנה״ מדומה בהדחה עדן מול ספיר.. בשבילו זה היה הצד הראשון לתכנית הסופית שלו… תומכי סתיו חשבו שהם זכו בהדחה ההיא - אבל עוז רק השתמש בהם כדי להעיף בסוף את סתיו.

wellcome2

Well-known member
זה מה שאמרתי..

הוא נתן לתומכי סתיו ״מתנה״ מדומה בהדחה עדן מול ספיר.. בשבילו זה היה הצד הראשון לתכנית הסופית שלו… תומכי סתיו חשבו שהם זכו בהדחה ההיא - אבל עוז רק השתמש בהם כדי להעיף בסוף את סתיו.
לא חושבת שרצה לתת בזה אפילו מתנה, רק לבדוק את הכלי הזה

מיק83

Well-known member
לא חושבת שרצה לתת בזה אפילו מתנה, רק לבדוק את הכלי הזה
זו כביכול מתנה מזוייפת.. נתן סוג של עמדת כוח - הצבעת נגד… רק שזה בפועל היתה מלכודת …

כדי להביא את מעתוק למקום שהוא הביא - הוא היה צריך לפנות את הדרך לאט לאט - להשאיר בחוץ אלו שלא יצביעו לסתיו בגמר.. זה התחיל בהדחה של עדן מול ספיר.

wellcome2

Well-known member
זו כביכול מתנה מזוייפת.. נתן סוג של עמדת כוח - הצבעת נגד… רק שזה בפועל היתה מלכודת …

כדי להביא את מעתוק למקום שהוא הביא - הוא היה צריך לפנות את הדרך לאט לאט - להשאיר בחוץ אלו שלא יצביעו לסתיו בגמר.. זה התחיל בהדחה של עדן מול ספיר.
מאוד יכול להיות.. לא יודעת עד כמה הכל היה מתוכנן אבל זה נראה ככה

aharon74989

Well-known member
זה מה שאמרתי..

אם הייתי תומך בספיר גם אני הייתי זועם על עוז שעשה תרגיל בשביל הדרמה על חשבונה, אבל כך או כך היא היתה מודחת שבוע אחרי ובדיעבד זה לא משנה את מהות המשחק.
לעומת זאת, שינוי זהות הזוכה בהתערבות הפקה זו חציית גבול וברמת הונאה של ממש.

אם למשל אחרי הדחת ספיר/אברהם/שי - יענקי ושניר היו פורשים והיה יוצא מצב שכל מצביעיהם מתלכדים מאחורי מעתוק והיא זוכה- אין שום בעיה והייתי שמח אפילו.
אבל לשנות את שיטת ההצבעה בגמר כדי לשנות זוכה- חציית גבול מוסרית.

מיק83

Well-known member
אם הייתי תומך בספיר גם אני הייתי זועם על עוז שעשה תרגיל בשביל הדרמה על חשבונה, אבל כך או כך היא היתה מודחת שבוע אחרי ובדיעבד זה לא משנה את מהות המשחק.
לעומת זאת, שינוי זהות הזוכה בהתערבות הפקה זו חציית גבול וברמת הונאה של ממש.

אם למשל אחרי הדחת ספיר/אברהם/שי - יענקי ושניר היו פורשים והיה יוצא מצב שכל מצביעיהם מתלכדים מאחורי מעתוק והיא זוכה- אין שום בעיה והייתי שמח אפילו.
אבל לשנות את שיטת ההצבעה בגמר כדי לשנות זוכה- חציית גבול מוסרית.
זה לא משנה אם היא הייתה מודחת בהדחה רגילה שבוע או שבועיים אחרי. עדיין זו הייתה הדחה רגילה ולא משהו מהונדס כזה.

אני מאמינה שעוז בנה על זה שמעתוק תיקח, וכדי שהיא תיקח - צריך להתחיל לפנות את השטח. להעביר את הבמה למעתוק.

aharon74989

Well-known member
זה לא משנה אם היא הייתה מודחת בהדחה רגילה שבוע או שבועיים אחרי. עדיין זו הייתה הדחה רגילה ולא משהו מהונדס כזה.

אני מאמינה שעוז בנה על זה שמעתוק תיקח, וכדי שהיא תיקח - צריך להתחיל לפנות את השטח. להעביר את הבמה למעתוק.
הבעיה היא שמעתוק לא היתה זוכה אם לא היו משנים את שיטת ההצבעה, גם אחרי הדחת ספיר אברהם ושי.
אם לא היו משנים את שיטת ההצבעה ומעתוק היתה זוכה לא היו לי טענות ואפילו הייתי שמח.

tarimulu

Well-known member
סתיו אכן קיבלה הכי הרבה אנרגיה חיובית מהדיירים המודחים שהתראיינו בסלון של דיאן

כל מי שהיה יוצא שם עם הכי הרבה נקודות היה מקבל את ההטבה של יוון

ziniozi

Well-known member
סתיו אכן קיבלה הכי הרבה אנרגיה חיובית מהדיירים המודחים שהתראיינו בסלון של דיאן

כל מי שהיה יוצא שם עם הכי הרבה נקודות היה מקבל את ההטבה של יוון
איך יתכן? כולם היו נגדה

מצב
הנושא נעול.
למעלה