שרשור חיובי =+=

IkMfNiY

New member
שרשור חיובי =+= ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

בשרשור החיובי כותבים רק את הדברים החיוביים שהולכים לקרות לכם בשבוע הקרוב. שיהיה לכם שבוע נהדר ו...
תחשבו חיובי =+=
השבוע שלי:
ראשון- עבודת חל"ת
שני- ^
שלישי- ^^
רביעי- ^^^
חמישי- ההורים בחו"ל, אז יש לי אוטו ו.. הופעה של נעם רותם בחיפה ^^
שישי- הופעה של ד"ר קספר בת"א? [מקווה, מקווה!]
שבת- שבת ^^ יעל

B a m b o o k

New member
שבוע טוב../images/Emo13.gif

ראשון-לא ידוע שני-הופעה של גבע אלון בעשן הזמן#!^$%$^*#@)*&^%$#
סוףסוףסוףסוףסוףסוך
שלישי-לא ידוע רביעי-יש משו רק שאני לא זוכרת מהו... חמישי-לא ידוע שישי-רמב"ם בערב אם לא יהיה ממש קר וגשום שבת-לישון

bleeding guitar

New member
נאמממ ../images/Emo168.gif

לא יודעת מה אני עושה כל השבוע אבל במוצ"ש יש פליינג בייבי מארחים את ברי סחרוף ואני כ"כ שם

Black Star

New member
רעיון טוב..

הבה ננסה
ראשון - המממ... שיעור פילאטיס, ייתכן שניים, ואולי אני אסע לת"א לערב מחווה לתכנית הקאלט "אחד העם 1" שני - טוב... זה קשה... זה לא יום טוב. אבל אני אופטימית לגבי המסיבה בערב (אני לא באמת רוצה להיות בה, זה כורח כזה של העבודה..) שלישי - אה, זה מצוין. קודם כל, יש לי ארבע שעות לימודים שכן מתקיימות ביום הזה למרות השביתה. אז... נכון... אני לא סובלת מתמטיקה... אבל אני כל כך נהנית עם החבר'ה שלי מהלימודים. ובערב - מסיבה עם האנשים מהאונ' (החוג שלי ועוד כמה פקולטות שנחשבות טובות במיוחד
) רביעי - מעבר לזה שאני יכולה לקום מאוחר, אין לי הרבה דברים טובים להגיד על היום הזה. אה, בעצם כן! שיעור בלט בערב. חמישי - כמעט סופשבוע בגלגל"צ? זה יום חופשי, ויש פילאטיס בבוקר.. סביר להניח שאח"כ רוב היום יוקדש למתמטיקה בספריה... בקיצור יהיה טוב החיים יפים השמש זורחת או משהו

למעלה