** שרשור חפירות בע"מ **

מצב
הנושא נעול.

yoni564712

Well-known member
מעניין אם אפשר לבקר את ההפקה תוך כדי שאתה בבית כדייר

נגיד סתם למשל
במועצת שבט שלירון וגיא עשו
לקום משם כאקט מחאתי
אפילו לצאת על המנחים קצת

ועדיין לשרוד כדייר

Christina 1001

Well-known member

נגיד סתם למשל
לקום משם כאקט מחאתי
אפילו לצאת על המנחים קצת

ועדיין לשרוד כדייר
אפשר אבל המחיר יתורגם לאפס זמן מסך ואפס צ'אנס לזכיה

Christina 1001

Well-known member
אולי סתיו הפסידה כי היא לא הקשיבה להנחיות של האח והמשיכה בתכנית שלה
לדעתי היא הפסידה כי ההפקה לא רצתה להתמודד עם הבאק-לאש של זכייה של דמות כ"כ שנויה במחלוקת.
האפסים האילה השתמשו בה לאורך כל העונה, בנו משימות סביבה, כרו לה בורות שידעו שתיפול לתוכם, העמיקו את השסע בינה ובין שאר הדיירים ככל שיכלו, ובזמן האמת העניקו את הניצחון לבחורה שעמדה להדחה פעמיים בלבד, קיבלה 15,000 ש"ח ותפקיד אורח בשנות השמונים, לא סחפה אנשים למרות שכפו עלינו לצפות בעלילה המשעממת שבנו לה בחודש האחרון כמעט בכל פרק, וכל מה שעשתה העונה מסתכם בלשרת, לרצות, להתאהבל ולהגיד המון פעמים וואי וואי באמת?

מיק83

Well-known member
לדעתי היא הפסידה כי ההפקה לא רצתה להתמודד עם הבאק-לאש של זכייה של דמות כ"כ שנויה במחלוקת.
האפסים האילה השתמשו בה לאורך כל העונה, בנו משימות סביבה, כרו לה בורות שידעו שתיפול לתוכם, העמיקו את השסע בינה ובין שאר הדיירים ככל שיכלו, ובזמן האמת העניקו את הניצחון לבחורה שעמדה להדחה פעמיים בלבד, קיבלה 15,000 ש"ח ותפקיד אורח בשנות השמונים, לא סחפה אנשים למרות שכפו עלינו לצפות בעלילה המשעממת שבנו לה בחודש האחרון כמעט בכל פרק, וכל מה שעשתה העונה מסתכם בלשרת, לרצות, להתאהבל ולהגיד המון פעמים וואי וואי באמת?
אבל הרגישו לקראת הסוף שהאח לא סבלני כלפי סתיו בחדר האח ושהיא מתחצפת אליו מחוץ לחדר האח.. היה נראה שיש קצר

היו פעמים שבמכוון הוא לא מיהר לפתוח לה את הדלת האח אחרי ריבים

Christina 1001

Well-known member
אבל הרגישו לקראת הסוף שהאח לא סבלני כלפי סתיו בחדר האח ושהיא מתחצפת אליו מחוץ לחדר האח.. היה נראה שיש קצר

היו פעמים שבמכוון הוא לא מיהר לפתוח לה את הדלת האח אחרי ריבים
בהחלט כן, אבל במקרה הספציפי הזה של סתיו, אני באמת חושבת שההפקה הפחדנית לא רצתה להתמודד עם הביקורות וההשלכות של זכייה של דמות כמוה.

בסדר555

Well-known member
4 חסינויות וכרטיס לגמר

פספסו אולי את אחד הרגעים הטובים בעונות האחרונות
הפרצופים של כולם אחרי שרמסו אותה עונה שלמה כשהיא זוכה

במקום זה קיבלנו הרבה בריונים צוהלים
וצופים שמרגישים שעבדו עליהם ואיבדו אמון בפורמט

tarimulu

Well-known member
4 חסינויות וכרטיס לגמר

בשביל חלק גדול מהצופים זה הפוך ועבורם לראות את הפרצוף של סתיו כשהפסידה זה אחד הרגעים

Christina 1001

Well-known member
4 חסינויות וכרטיס לגמר

זה כבר לא מפליא אותי, לצערי.
זה מחריף כל עונה, התחושה ששמים עלינו ז של היפופוטם ומעוותים את הפורמט עד ללא הכר.

מיק83

Well-known member
זה כבר לא מפליא אותי, לצערי.
זה מחריף כל עונה, התחושה ששמים עלינו ז של היפופוטם ומעוותים את הפורמט עד ללא הכר.
גם הדחה של ספיר שעשו את זה הדחה בזוגות

זה היה סוג של שמירה על מעתוק - כי הקהל של יענקי גם הצביע לה

Christina 1001

Well-known member
גם הדחה של ספיר שעשו את זה הדחה בזוגות

זה היה סוג של שמירה על מעתוק - כי הקהל של יענקי גם הצביע לה
את יודעת כמה אני אוהבת את ספיר, ולמרות זאת אני חושבת שגם לה דפקו קטע.
האם זה היה נכון בשביל לשחרר את העלילה התקועה ולנסות לפתוח דינמיקות אחרות? בהחלט כן.
אבל מבחינת ספיר נטו, יחד עם העובדה שלא היתה לה תמיכה מאסיבית מבחוץ, זה עדיין נחשב קטע מסריח.

מיק83

Well-known member
את יודעת כמה אני אוהבת את ספיר, ולמרות זאת אני חושבת שגם לה דפקו קטע.
האם זה היה נכון בשביל לשחרר את העלילה התקועה ולנסות לפתוח דינמיקות אחרות? בהחלט כן.
אבל מבחינת ספיר נטו, יחד עם העובדה שלא היתה לה תמיכה מאסיבית מבחוץ, זה עדיין נחשב קטע מסריח.
כי גם שם הוא שינה את החוקים למשהו שלא היה ואחכ איפשר גם הצבעה נגד.

החלוקה לקבוצות מראש נועדה כנראה לשמור על מעתוק - הרי נתנו לכל צופה אפשרות להצביע 20 לקבוצה כזו ו20 לאחרת - מתי זה היה באח הגדול?

הקהל של שי ושניר הצביעו אלו לאלו
הקהל של סתיו הצביע לסתיו ולאורי והבנתי שחלקו גם לליאל
הקהל של יענקי ומעתוק הצביעו אלו לאלו - בשלב הזה מעתוק הייתה צריכה את הקהל של יענקי כדי להישאר..
וליאל הוא ליאל ועדן נשארה אחרונה בקבוצה שלה.
וגם עוז ידע, שהקהל של אברהם והקהל של ספיר לא יצביע אלו לאלו..

לכן אני ידעתי שברגע שהתחילה ההצבעה - שזה סיפור גמור מראש. לא זזתי מהתחושה הזו לרגע.

אבל בסוף בסוף, למרות הקטע המסריח... אני שמחה לאללה שהיא עפה משם אז.. לא שווה להישאר בבית כזה עוד יום אחד. היציאה מהבית זה היה מעין יציאה מכלא.. חזר לה האור.

בסדר555

Well-known member

נגיד סתם למשל
לקום משם כאקט מחאתי
אפילו לצאת על המנחים קצת

ועדיין לשרוד כדייר
אתה יכול לקום גם ככה הכל מצונזר
יראו אותך בלופ חוזר כאילו שאתה יושב שם בעריכה

aharon74989

Well-known member

נגיד סתם למשל
לקום משם כאקט מחאתי
אפילו לצאת על המנחים קצת

ועדיין לשרוד כדייר
זה בסוף יחזור לדייר בדמות עריכה גרועה

בעונה הקודמת זה היה עם קאזם, הוא קיבל לרוב עריכה גרועה רק כי שנאו אותו בהפקה, הוא שיגע אותם וחשב שמגיע לו הכל, בין הצנזורים הבנתי שקילל אותם בגלל שכאבה לו העין ודרש בדיקות מקיפות בבית חולים. אפילו דינה וריוואה נשמעו אומרות שלאחים הגדולים נמאס ממנו.

זה גם עובד הפוך, מי שנכנס הרבה לחדר האח ומלקק ומתחנף בסוף מרוויח בעריכה, בסך הכל העורכים הם בני אדם והם מקדמים בעריכה את מי שהם אוהבים באופן אישי.

tarimulu

Well-known member
עוז אמר לסתיו שנותרו לה 5 דקות על הטאבלט, סתיו צעקה עליו "מה אתה אומר"

מאז אמרתי שגורלה נחרץ

מיק83

Well-known member

מאז אמרתי שגורלה נחרץ
היו הרבה פעמים ששמעו אותו חסר סבלנות כלפיה

לפעמים זה הרגיש שסתיו חושבת שהיא חזקה יותר מהאח.. עד שלקראת הסוף, היינו רואים שהאח לא פותח לה מהר את הדלת אחרי ריב כזה או אחר כמו שהיה בעבר…

wellcome2

Well-known member

מאז אמרתי שגורלה נחרץ
זה לא בסדר, ההפקה צריכה להפריד בין האגו שלהם למתמודדים ולא להרוס להם על סמך היחסים שלהם איתם.. האח הגדול הוא לא דייר נוסף

מיק83

Well-known member
בטח ספיר תצא להגנתה של סתיו על ההתעמרות של אברם
היא אמרה ״היו דברים שראיתי שלא אהבתי״ (והמשך המשפט האפשרי יכול להיות גם ״אבל היום אני רואה את הדברים אחרת״ - ואז זה לגבי שי)

זה יכול להיות נכון לגבי כולם:

שי
שניר על הזוגיות
סתיו

tarimulu

Well-known member
נזכרתי בשבוע ששיר כל יום צעקה על יאיר "אתה תזמין את הפרקים ואתה תראה" וחשבה שהיא דמות מרכזית בפרקים

ויכוחים על דברים שלא רק שלא היו בפרק, אפילו ב-26 לא שידרו אותם

מעניין אם היא כבר הזמינה את הפרקים וניסתה למצוא את הפתרון לתעלומה

מצב
הנושא נעול.
למעלה