** שרשור לילה היום ה-98 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

KAPSULA1

Well-known member
שניר מסביר לסתיו איזה איבר מוציאים כשכלב מסורס ואיזה איבר מוציאים כשכלבה מעוקרת והאם זה אומר שאין לה מחזור
בעיניי זה נפלא שמי שמחזיק כלב גם יודע איך לטפל בו ומבין את הצרכים שלו. יש הרבה שמחזיקים בכלב, קונים אותו לשם נוי אבל ללא ממש יודעים לטפל בו ולהשקיע

מרגוליקו

Well-known member
לשם שינוי שניר משתף בסיפור מעניין על הכלבים שלו על אימוץ ועל צער בעלי חיים והכי יפה שסתיו שואלת המון שאלות והוא עונה לה בסבלנות.
חבל שלא היו ככה כל העונה.
סוף סוף אני נהנית משיחה שלהם.

נערך לאחרונה ב:

מוטי חוף

Well-known member
לשם שינוי שניר משתף בסיפור מעניין על הכלבים שלו על אימוץ ועל צער בעלי חיים והכי יפה שסתיו שואל המון שאלות והוא עונה לה בסבלנות.
בשעתיים האחרונות אני נהנה מכל השיחות שלהם ...של כולם ...

KAPSULA1

Well-known member
לשם שינוי שניר משתף בסיפור מעניין על הכלבים שלו על אימוץ ועל צער בעלי חיים והכי יפה שסתיו שואל המון שאלות והוא עונה לה בסבלנות.
שניר משוגע על הכלבים שלו. הזכיר אותם לא מעט כל העונה. הכי נוגע שסיפר שהוא היה פצוע, כל הגוף שלו קרוע והוא עם חיתול כי לא יכל לשים בגדים ורץ עם הכלבה שלו לוטרינר כי היא היתה חולה. מסירות כזאת לבעל חיים היא מרשימה. ממש כמו לבנאדם

מיק83

Well-known member
שניר משוגע על הכלבים שלו. הזכיר אותם לא מעט כל העונה. הכי נוגע שסיפר שהוא היה פצוע, כל הגוף שלו קרוע והוא עם חיתול כי לא יכל לשים בגדים ורץ עם הכלבה שלו לוטרינר כי היא היתה חולה. מסירות כזאת לבעל חיים היא מרשימה. ממש כמו לבנאדם
יש להם בבית 5 כלבים

לילה טוב חברים.
יש איזה סיכום למה קרה היום בבית? לא צפיתי כלל.
מניחה שהסיכום מסתכם במילה אחת…

מצב
הנושא נעול.
למעלה