**שרשור לילה - היום ה88 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Aye123

Well-known member
כן הוא היה עם המשפחה של קארין... הכניסו אנשים איתם והוא היה ביניהם
כמה מפתיע שכל כך הרימו לקארין
2 קרובי משפחה, שלומי קוריאט, העתק של החדר שלה במסר קודם- אשכרה הביאו הכל מקריית גת.
מעניין אותי רק לגלות למי היא קשורה בהפקה

ORIGINALNIK

Well-known member
מישהו יכול להגיד לי אם היתה כבר התוכנית על דרור ומתי?

ראש גזר 6789809896

Well-known member
מעניין איך דרור שורד בחוץ בלי לדבר על גוזי כול כמה שעות אולי יש לו תמונה שלו בבית והוא מטיח בו האשמות

יסמין 💙

Well-known member
תתכוננו לזה כל התכנית ילכלך על קארין וג׳וזי
הם הסיבה שהוא יצא מהבית.. הם חשפו אותו והסיבה העיקרית שאנשים בבית התחילו לסלוד ממנו.. כמובן יש עוד סיבות מספיק טובות

אופה קטנטנה

Well-known member
תתכוננו לזה כל התכנית ילכלך על קארין וג׳וזי
הם הסיבה שהוא יצא מהבית.. הם חשפו אותו והסיבה העיקרית שאנשים בבית התחילו לסלוד ממנו.. כמובן יש עוד סיבות מספיק טובות
בנתיים הוא רק לעג לקאריני על ההתאהבות הבדויה, כמו כולנו.

Aye123

Well-known member
דרך אגב, קארין במסרים מהבית קיבלה את הדבר הכי מושקע- הביאו לה את החדר שלה מקריית גת!!!!!!!!
ועכשיו במשימה הכניסו לה 2 קרובי משפחה- אבא וסבתא שלה. ולפי התגובות של הדיירים אמרו שהמפגש שלה היה הכי מושקע.

אז הנה לכם כמה אוהבים את קארין בהפקה (היא בטוח בגמר!) כנראה שרק אני לא אבין לעולם מה ההתלהבות שלהם ממנה.. זה לא שהיא עושה להם רייטינג אפילו

אופה קטנטנה

Well-known member
דרך אגב, קארין במסרים מהבית קיבלה את הדבר הכי מושקע- הביאו לה את החדר שלה מקריית גת!!!!!!!!
ועכשיו במשימה הכניסו לה 2 קרובי משפחה- אבא וסבתא שלה. ולפי התגובות של הדיירים אמרו שהמפגש שלה היה הכי מושקע.

אז הנה לכם כמה אוהבים את קארין בהפקה (היא בטוח בגמר!) כנראה שרק אני לא אבין לעולם מה ההתלהבות שלהם ממנה.. זה לא שהיא עושה להם רייטינג אפילו
היא מקשטת את הגמר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה