** שרשור לילה 2 היום -100 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מוטי חוף

Well-known member
לילה טוב פעם 2 לכל דיירי חמישיית הגמר בהצלחה |לב|
ליאל מהחדשים הגיע לגמר,
אני זוכר שזה קרה פעם בעונה אחרת שדייר בלונדי חדש שהיה ידיד קרוב של דיירת ותיקה הגיע לגמר .

אופה קטנטנה

Well-known member
מה אתה יודע,

אברהם הוא ויאגרה אנושית, מסתברא.

ראית אילו זיקפות התנוססו כאן הלילה?

ערן .

Well-known member
כתבתי שיענקי בתקופה האחרונה נראה כבוי ועכשיו אני קורא ששניר אמר שיענקי נראה מוזר בימים האחרונים.

נראה לי המחשבה על מה יהיה בחוץ מטרידה משום מה את יענקי

tortt

Well-known member
כתבתי שיענקי בתקופה האחרונה נראה כבוי ועכשיו אני קורא ששניר אמר שיענקי נראה מוזר בימים האחרונים.

הוא הבין לאן נושבת הרוח...

KAPSULA1

Well-known member

ראו אותו בפרק שמח ומאוד מגיב לכל הקטעים.
נראה לי ההבנה שהסוף מתקרב והקשר עם מעתוק יפחת. ההרגשה שלי שבגלל החום שהיא מפזרת עליו הוא נקשר אליה מאוד ותהיה לו קשה הפרידה.
גם ההבנה שהאח חילק לו ולמעתוק פרס ניחומים והוא לא יזכה. הוא אחר וטרוד בשבוע האחרון, רגיל מהאדישות והשלוה שאפיינו אותו

מרגוליקו

Well-known member
ראו אותו בפרק שמח ומאוד מגיב לכל הקטעים.
נראה לי ההבנה שהסוף מתקרב והקשר עם מעתוק יפחת. ההרגשה שלי שבגלל החום שהיא מפזרת עליו הוא נקשר אליה מאוד ותהיה לו קשה הפרידה.
גם ההבנה שהאח חילק לו ולמעתוק פרס ניחומים והוא לא יזכה. הוא אחר וטרוד בשבוע האחרון, רגיל מהאדישות והשלוה שאפיינו אותו
לדעתי יענקי אף פעם לא היה שליו.
יש בו המון אי שקט והוא דרוך כל הזמן.
הוא מפחד מהבחוץ ומאוכזב כי ברור לו שלא יזכה.
לדעתי אין שום קשר למעתוקה.
אני חושבת שמעתוקה תקבל פצצה לפרצוף אחרי שתבין שיענקי לא יהיה איתה בקשר בחוץ והוא לא יזמין אותה אליו הביתה.
רק בחוץ הוא יסביר לה שאין בעולם שלו דבר כזה קשר ידידות עם אישה. אולי ידבר איתה בהתחלה בטלפון הכשר שלו אבל זה ידעך מהר מאוד!!!

נערך לאחרונה ב:

בסדר555

Well-known member
עכשיו גם מובן למה עוז נלחץ וכמעט בכה כששניר רצה לעלות אחרי שי

רצה אותו כקונטרה נגד סתיו

KAPSULA1

Well-known member
עכשיו גם מובן למה עוז נלחץ וכמעט בכה כששניר רצה לעלות אחרי שי

רצה אותו כקונטרה נגד סתיו
לא, הוא פחד מפורש חמישי והוד בדרך הכי מביישת את האח.
הוא גם הבין שזאת תגובה אימפולסיבית וריגשית. זה לא ששניר ביקש לעזוב או תכנן את זה.

tarimulu

Well-known member
מחר בפרק "הסעודה החגיגית שערך האח הגדול לחמשת הפיינליסטים - וכל הסודות שיצאו החוצה שם"

KAPSULA1

Well-known member
מחר בפרק "הסעודה החגיגית שערך האח הגדול לחמשת הפיינליסטים - וכל הסודות שיצאו החוצה שם"
איזה סודות עוד יש לחשוף? הכל על השולחן. הגמר יכל להיות היום באותה מידה כמו בראשון. מה שכן ההדחה של אברהם תגרום להתחזקות של שניר או יענקי

מצב
הנושא נעול.
למעלה