** שרשור עדכונים, קישורים וחג שמח **

מצב
הנושא נעול.

katy2022

Well-known member
נאה לי שכל אחד יבוא מתישהו לדוח … להיות פאנליסט לרגע….גם שנה שעברה שרין/ דניאל /ריוואה /אופק… היו פאנליסטים לתוכנית או שתיים…

קלטתם את הבדיחה של הסטנדפיסטית?
מה זה בעצם האח הגדול: גיי,חרדי ואליקו 😂😂 רבים עם ברבי על כמה פתיבר לקנות בתקציב
😂😂😂

tarimulu

Well-known member
נגר על תומכי סתיו והודעות הזוועה שהם שולחים למעתוק: "משפט שדה. בושה, עברייני מקלדת"

"פשוט בושה!! אין לכם מושג מה ההשלכות של המילים שאתם מוציאים מהפה. אני מבטיח שבכל תגובה רעה שאני אפגוש אני אכפיש את השם ואפילו לא אסתיר אותו, מי שמתנהג ככה צריך לעמוד למשפט שדה!"

מעתוק על תגובות קשות ופוגעניות מצד גולשים ומעריצי רבים של סתיו קצין: "רוע טהור שלא נתקלתי"

מגזין "את" על תרחיש ריאליטי לסתיו: גם לה מגיעה אהבה, אבל פליז לא על המסך שלנו, "לא לתת במה למישהי שלא יהיה רחוק לכנות בתור אחת הדמויות המזעזעות ביותר שידעה הטלוויזיה הישראלית"

shesai

Well-known member
נגר על תומכי סתיו והודעות הזוועה שהם שולחים למעתוק: "משפט שדה. בושה, עברייני מקלדת"

"פשוט בושה!! אין לכם מושג מה ההשלכות של המילים שאתם מוציאים מהפה. אני מבטיח שבכל תגובה רעה שאני אפגוש אני אכפיש את השם ואפילו לא אסתיר אותו, מי שמתנהג ככה צריך לעמוד למשפט שדה!"

מעתוק על תגובות קשות ופוגעניות מצד גולשים ומעריצי רבים של סתיו קצין: "רוע טהור שלא נתקלתי"

מגזין "את" על תרחיש ריאליטי לסתיו: גם לה מגיעה אהבה, אבל פליז לא על המסך שלנו, "לא לתת במה למישהי שלא יהיה רחוק לכנות בתור אחת הדמויות המזעזעות ביותר שידעה הטלוויזיה הישראלית"
מדינה בדיחה.

באמת מתפלאים על עברייני מקלדת?
באמת לא ראתה הגברת מעתוק רוע טהור של בריוני מקלדת מעולם, חוץ מאשר בתגובות בערך לכל מה שזז?
ותודה למגזין את שכל כך מודאג ממתן במה לדמות בריאליטי (תוך שהוא נותן במה), כי זה באמת הדבר הכי מזעזע שקורה במדינתנו. הכי.

אבל עזוב שטויות תרימו, אתה יכול לאייר את ההודעה בשביל אופה?

אופה קטנטנה

Well-known member
קשה להתפלא עליה, מוחה גדוש קש וגבבה.
ונגר, רק מוסיף שמן למדורה.
יאללה, חאליק ז׳נטיל.

כל המתמודדים חוו בריונות מקלדת, ברשת.
היא לא זכתה לשום כלום שונה,
לתחושתה רק היא קיימת,
רק היא חוותה, ושלה הכי הכי הכי הכי הכי נורא.

shesai

Well-known member
קשה להתפלא עליה, מוחה גדוש קש וגבבה.

כל המתמודדים חוו בריונות מקלדת, ברשת.
היא לא זכתה לשום כלום שונה,
לתחושתה רק היא קיימת,
רק היא חוותה, ושלה הכי הכי הכי הכי הכי נורא.
מי לא חווה בריונות? ברשת, בכביש, בתור וכו'
ולתפארת מדינת ישראל

אופה קטנטנה

Well-known member
כן,

אבל זה ממוקד לפסיכים ברשת,
ועל העונה עצמה.

ואני חוזרה ואומרת,
כ ו ל ם חוו, מצד המתנגדים להם לאותה מנת תרעלת.

זה שגברת מעתוקה מ ע ו ל ם לא ראתה רוע כזה,
שתביט מעבר לכתף היכן שציינת
ותבין מהו רוע.
אהבלה, מה יש לומר.

רותרות7

Well-known member
כן,

אבל זה ממוקד לפסיכים ברשת,
ועל העונה עצמה.

ואני חוזרה ואומרת,
כ ו ל ם חוו, מצד המתנגדים להם לאותה מנת תרעלת.

זה שגברת מעתוקה מ ע ו ל ם לא ראתה רוע כזה,
שתביט מעבר לכתף היכן שציינת
ותבין מהו רוע.
אהבלה, מה יש לומר.
לא מסכימה איתך אופה. כולם זכו וזוכים לרוע. אכן. אבל רוע כנגד בן משפחה, ועוד אח מוגבל - בזה עוד לא נתקלתי. זו רשעות לשמה. ואגב, את בעצמך, פה בפורום, הזהרת לא פעם, ובצדק, לא להכניס בני משפחה לתוך הדיונים פה.

katy2022

Well-known member

מעתוק לא נתקלה? שתתייעץ עם סתיו שמקבלת הודעות רוע ונאצה באותה מידה…העולם התחרפן

ziniozi

Well-known member
מעתוק לא נתקלה? שתתייעץ עם סתיו שמקבלת הודעות רוע ונאצה באותה מידה…העולם התחרפן
מעתוק לא נתקלה בבריונות.
לא,
היא לא גרה עם 20 בריונים וראתה יחס מזעזע שלהם
היא לא פרצה בבכי ביום ה-93 כשראתה שיאי רוע צרוף מופנה כלפי סתיו
ובכתה שהיא סוף סוף מבינה מה סתיו עברה בבית מול כל הבריונים.
לא.
היא לא נתקלה|פנים|
אז אוקי, עכשיו נתקלה לראשונה...|יעני|
איזה אהבלה בחיי

בסדר555

Well-known member

גם סתיו עצמה מקבלת הודעות מגעילות עליה על הילדים ועל המשפחה
מספיק להיכנס לסרטונים עליה כדי להבין
כמעט כל מתמודד עבר ועובר את זה
אנשים מאבדים את זה מילא היו כותבים ביקורת לגיטימית אבל זה תת רמה
לא מבין מה זה נותן לאנשים שכותבים את הדברים האלה

נערך לאחרונה ב:

מיק83

Well-known member
ספיר וסתיו מחליפות כיפים ?

ספיר שואלת את סתיו אם היא באה למסיבה של מעתוק?
וסתיו אומרת שהיא תדבר איתה (עם ספיר) בהמשך

רק חסר לי שהן כבר מקשקשות בטלפון גם 🤣🤣🤣

מצב
הנושא נעול.
למעלה