**שרשור ערב - היום ה88 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Meirav654

Active member
אם היו מכניסים לתקווה מישהו חזק וכריזמטי שהיה מעמיד אותה במקום היא לא היתה מנצחת. הבחורה היתה בריונית רעת לב שחופרת על אותם אובססיות ויורדת על אנשים. מלכתחילה כיוונו אליה למרות מה שכתבתי וכנראה הזהירו את כולם להתחנף אליה ולא לענות לה יותר מדי. היא היתה כמו חבילת מבצע של מותגים: אתיופית שמנגנת על גזענות, שמנה שגאה בעצמה, אג'נדה של העצמה נשית שמתבססת על משפט בודד.
יהודה ללא ג'וזי סביר להניח שלוקח כי האנרגיה שלו גם אם שלילית שלטה בבית...אבל למזלנו זה לא המצב ויש פה כוכב נדיר ששמו ג'וזי עם אנרגיה חיובית מנצחת :love:
ג'וזי מצחיק וכיפי, אבל יש בו משהו מזויף שלא חודר ללב שלי. יהודה נראה כמו אחד מהשכונה או מהבית ספר שגדלתי איתם ואני יותר מתחברת לאנשים רגילים מאשר למישהו שמתחפש ועוטה על עצמו את כל הקעקועים והביגוד והקוסמטיקה שמסתירים את הנפש שלו.

קליאו22

Well-known member
ג'וזי מצחיק וכיפי, אבל יש בו משהו מזויף שלא חודר ללב שלי. יהודה נראה כמו אחד מהשכונה או מהבית ספר שגדלתי איתם ואני יותר מתחברת לאנשים רגילים מאשר למישהו שמתחפש ועוטה על עצמו את כל הקעקועים והביגוד והקוסמטיקה שמסתירים את הנפש שלו.
הוא פשוט אדם שמח ותיאטרלי עם נשמה טובה ולא לכל אחד קל לעכל את השילוב הנדיר הזה ולהאמין לו כנראה...הקעקועים הם כבר עניין אחר.
אין ספק שכמו יהודה יש המונים בארצנו....תמיד תחרותי ולא מיוחד בכלל ולמעשה כדי להיות מיוחד אף מחקה מה שרואה ומעריך, כולל את ג'וזי

ariela1612

Well-known member
ואיזה קטע יהודה ממש מהשכונה שלי (לא מכירה אישית) ואני רואה בו שחקן עם כל המניירות, הדמעות המזוייפות "אף לא הייתי שמח", מונולגים למצלמה ועוד

Meirav654

Active member
ואיזה קטע יהודה ממש מהשכונה שלי (לא מכירה אישית) ואני רואה בו שחקן עם כל המניירות, הדמעות המזוייפות "אף לא הייתי שמח", מונולגים למצלמה ועוד
אני לא אומרת שהוא לא שחקן ומזייף רגשות לפעמים, אבל זה לא באמת אכפת לי, כי הוא שחקן טוב וכיף לי לצפות בו.
כשאני צופה בתוכנית טראש הזאת, אני מראש יודעת שהרוב מזויף וכולם עושים הצגות. גם כשאורן נכנס לחדר האח, זה היה מביך איך הוא ניסה לבכות בכוח ואיך הוא כיסה את הארנב בחצר עם שמיכות כי אמרו לו לעשות את זה. זה לא מפריע לי, מבחינתי זו תוכנית שנותנת לי מנוחה למוח ובריחה מהחדשות.

ariela1612

Well-known member
אני לא אומרת שהוא לא שחקן ומזייף רגשות לפעמים, אבל זה לא באמת אכפת לי, כי הוא שחקן טוב וכיף לי לצפות בו.
כשאני צופה בתוכנית טראש הזאת, אני מראש יודעת שהרוב מזויף וכולם עושים הצגות. גם כשאורן נכנס לחדר האח, זה היה מביך איך הוא ניסה לבכות בכוח ואיך הוא כיסה את הארנב בחצר עם שמיכות כי אמרו לו לעשות את זה. זה לא מפריע לי, מבחינתי זו תוכנית שנותנת לי מנוחה למוח ובריחה מהחדשות.
סבבה כל אחד ומה שעושה לו טוב ושמח אני נהנית מג'וז, מיהודה הרבה פחות ;)

קליאו22

Well-known member
נו, אחד פח, שניה פחית..לפחות תקווה לא דיברה על ההפרשות או התגאתה בפלוצים שלה..אה וגם היו לה גומות

Meirav654

Active member
נו, אחד פח, שניה פחית..לפחות תקווה לא דיברה על ההפרשות או התגאתה בפלוצים שלה..אה וגם היו לה גומות
מעדיפה את יהודה המתלהם על תקוה הברברית. מזל שלה שלא הוסיפו בעריכות שלה מוזיקה של שטן כל פעם שהיא צעקה על מישהו כמו שעושים ליהודה. כמה אנשים בכו בגללה בעונה שלה ועדיין היא לא הצטיירה כאלימה.

בוףףברכה

Well-known member
איך היום עבר?....בעצלתיים?...
הבית נראה רגוע...משעמם אבל נראה לי שיש שיחות
...יותר
נינוחות בין כולם..

בוףףברכה

Well-known member
על הפסרץ....יהודה לקארי.ן.."אני לא מטומטם...במצב אחר...:poop:
על הראש...אבל לא אשאיר אותה לבד"?....
על אלמוג?...

מצב