** שרשור צהריים היום ה90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
תאמת ציפיתי שההדחה של יהודה תעשה קצת יותר רעש
אבל כנראה שכבר לאף אחד לא אכפת מהעונה הזאת ורק מחכים שהיא תסתיים שגם הדחה של יהודה לא יוצרת בלגן
עוד חותמת על ההצלחה של רועי עוז להשמיד את הפורמט הזה
יאללה עכשיו שאיזה לא רלוונטי יזכה בגמר והעונה הזאת תסתיים בצורה מושלמת...
רעש מבחינת הדיירים? כי מבחינת הרשת יש רעש גדול מאוד

בוייאקה מאן

Well-known member
רעש מבחינת הדיירים? כי מבחינת הרשת יש רעש גדול מאוד
איזה רעש יש ברשת? זה מזכיר לי את הרעש שהיה שבוע אחרי ששי חי עזב (שבוע אחרי לא יום אחרי)
על יהודה יש את אותו רעש שהיה סביב דרור... דרור
יותר מזה... שדרור עזב גיליתי את זה איך שקמתי שיהודה הודח גיליתי את זה שעתיים אחרי שקמתי כי רק אז הרשת התחילה בכלל לדבר על זה שיגיע אלי

ariela1612

Well-known member
איזה רעש יש ברשת? זה מזכיר לי את הרעש שהיה שבוע אחרי ששי חי עזב (שבוע אחרי לא יום אחרי)
על יהודה יש את אותו רעש שהיה סביב דרור... דרור
יותר מזה... שדרור עזב גיליתי את זה איך שקמתי שיהודה הודח גיליתי את זה שעתיים אחרי שקמתי כי רק אז הרשת התחילה בכלל לדבר על זה שיגיע אלי
אני מרגישה שיש יותר רעש ברשת מדרור, מלא אתרים גדולים הוציאו כתבות, האינסטגרם, הטיק טוק מפוצץ הפייסבוק

בוייאקה מאן

Well-known member
אני מרגישה שיש יותר רעש ברשת מדרור, מלא אתרים גדולים הוציאו כתבות, האינסטגרם, הטיק טוק מפוצץ הפייסבוק
רעש באתרים שקשורים לאח תמיד יהיה
זה כמו המנחים תמיד מתלהבים גם שאין כלום
אני מדבר על רעש שלא קשור לאח הגדול רעש שמגיע גם למי שלא מחפש מידע על האח
ועל דרור שמעתי מוקדם יותר מאשר מההודעה על יהודה
ועל דרור היו גם מספר כתבות גדול בכל האתרים...
לא רואה שום רעש מיוחד
זה שאתרי הרכילות מרעישים זה כי הם תלויים בכל רעש כזה... הם עושים רעש על כל דבר...

מכורה וחבל

Well-known member
תאמת ציפיתי שההדחה של יהודה תעשה קצת יותר רעש
אבל כנראה שכבר לאף אחד לא אכפת מהעונה הזאת ורק מחכים שהיא תסתיים שגם הדחה של יהודה לא יוצרת בלגן
עוד חותמת על ההצלחה של רועי עוז להשמיד את הפורמט הזה
יאללה עכשיו שאיזה לא רלוונטי יזכה בגמר והעונה הזאת תסתיים בצורה מושלמת...
אי אפשר רעש על רעש.
גל הלכה... אין משתווה לזה.
כמה אפשר להיות "בהלם"

אם היא הלכה הכל יכול להיות
גם יהודה...
גם דרור...

מכורה וחבל

Well-known member
אז איך נראית חמישיית הגמר?
כי לי אין מושג....

ג'וזי שם זה הדבר היחידי שבטוח

כל השאר לא בטוחים לי

meital38

Well-known member
לא הבנתי מה הקטע של תום שפתאום כל כך דואג לקארין............ פונה אליה מיוזמתו ושואל אם לשים לה גבינה על החביתה, ולא שואל אף אחד אחר בשולחן?? עד אתמול לא יכל לראות אותה, פתאום מיוזמתו דואג לה? זהו יהודה יצא, גל יצאה מתחילה חגיגה?? יש מצב שכל המצב שהיה שבור ב 3 שבועות האלה היה בגלל שלקארין היו רגשות ליהודה וכל הרגש שלו לגל זה זיוף? הכל היה משחק בלשבת ולהסתכל על התמונות שלה? ולעשות לה מקדש? מעניין שפתאום גם אין לו כבר את הבושם שלה, הוא לא זקוק לזה, והוא לא מסתכל בתמונה שלה, טוב שיש לו את הטבעת שלדעתי גם עניין של כמה ימים עד שתרד מהאצבע שלו

ariela1612

Well-known member
לא הבנתי מה הקטע של תום שפתאום כל כך דואג לקארין............ פונה אליה מיוזמתו ושואל אם לשים לה גבינה על החביתה, ולא שואל אף אחד אחר בשולחן?? עד אתמול לא יכל לראות אותה, פתאום מיוזמתו דואג לה? זהו יהודה יצא, גל יצאה מתחילה חגיגה?? יש מצב שכל המצב שהיה שבור ב 3 שבועות האלה היה בגלל שלקארין היו רגשות ליהודה וכל הרגש שלו לגל זה זיוף? הכל היה משחק בלשבת ולהסתכל על התמונות שלה? ולעשות לה מקדש? מעניין שפתאום גם אין לו כבר את הבושם שלה, הוא לא זקוק לזה, והוא לא מסתכל בתמונה שלה, טוב שיש לו את הטבעת שלדעתי גם עניין של כמה ימים עד שתרד מהאצבע שלו
תום אף פעם לא היה ברור מה חדש?

מכורה וחבל

Well-known member
באמת?

SNIPES

Well-known member
אמרו את זה יום אחרי שהיא הודחה - ״בואו נראה תוך כמה זמן הוא שוכח אותה״ ״תוך כמה זמן הוא מוריד את הטבעת״ וכו׳.
בינתיים עברו שלושה שבועות, לא שכח והטבעת במקומה מונחת.
אני הכי מהדואגים לגל בהגזמה, מודה, אבל לא צריך לחפש אותו על כל דבר, כי כרגע אין על מה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה