שר הבריאות האם זה מקובל ...לשלול רשיונו של הרופא שיעבוד בקניון חדרה שם מקומו.

נסיך.333

Well-known member
זו התשובה עבור אלו ששאלו
מדוע נתניהו העדיך את שיבא על פני הלל יפה.
בזיון שהוא עדיין במערכת..
אבל למען האמת אני ממש לא מופתע,
ץזכרו את האחיות והמורות הערביות ששיבחו את השהידים והן עדיין במערכת.
צריך חוקים נוקשים נגד נבלות כאלה..

שמלת תחרה1

Well-known member
בזיון שהוא עדיין במערכת..
אבל למען האמת אני ממש לא מופתע,
ץזכרו את האחיות והמורות הערביות ששיבחו את השהידים והן עדיין במערכת.
צריך חוקים נוקשים נגד נבלות כאלה..
בשם הדמוקרטיה וחופש הביטוי הכל מותר.

nothing but the truth

Well-known member

לא ברור מדוע בחרת "להעלות מן האוב" כתבה מלפני 4 שנים וחצי, אבל נניח לזה.
אם עד עכשיו לא נעשה לו דבר, אני בספק אם יעשו לו (עם זאת כי ראוי לציין שבמידה ומחליטים להעמיד אותו לדין משמעתי בבית הדין של המשמעתי של עובדי מדינה, או בבית הדין המשמעתי של משרד הבריאות - ניתן לעשות זאת תמיד).
לא מדובר בהצהרה רשמית אלא בדברים שנאמרו בשיחה אישית. עדיין, כיוון שהשיחה התקיימה בין כתלי בית חולים ממשלתי - הדבר לא ראוי, והיה מקום לדעתי לנזוף בו לכל הפחות.

נ.ב. - אם את חושבת שבשיבא יש פחות שמאלנים מאשר בהלל יפה, אז כנראה שאת לא מחוברת. ללא קשר, עדיף להגיע לשיבא מאשר להלל יפה.

SupermanZW

Well-known member
שתיקה יפה לחכמים. הנה רופא הוכיח (אמנם לפני ארבע וחצי שנים) שהוא (כבר) לא חכם. בכל אופן, אין לרופא רשות לסרב לטפל באף פציינט, גם אם הוא לא רוצה, הוא חייב, אלא שכאן יש בעיה, מדבריו ברור שיש בעיה בשיקול דעתו, לכן יש לבדוק היטב האם הוא כשיר לטפל בחולים, או שמוטב, למען בריאותם, לוותר על שירותיו, לא כעונש, אלא כאמצעי למנוע פגיעה נוספת בבריאותם. אציין, שאני בעד חופש ביטוי מלא ומתנגד לענישת אנשים על דברים שאמרו, אבל כשהדברים מעידים על שיקול דעת לקוי ועלולים להצביע על סיכון במקרה של חיים ומוות אני סבור שיש לנהוג בזהירות יתרה.

למעלה