שתי ביקורות - הזבובים ותומר יוסף

Cruvi7

New member
שתי ביקורות - הזבובים ותומר יוסף

לא ביקורות ארוכות, רק משקפות את דעתי הצנועה על הדיסקים הבאים: הזבובים - בזזז... : דן תורן ומאור כהן עושים משהו מיוחד באמת. הזבובים הם דן תורן, מאור כהן, ועוד קבוצת נגנים אלמונית, שהוציאו דיסק יחיד שכולל 14 שירים באנגלית ובעברית עם סאונד מאד ייחודי שמזכיר קצת את שנות השבעים. עבודת גיטרות משובחת, בצירוף מתופפים מעולים עם ליריקה משעשעת יוצרים מעולים. השירים שפחות אהבתי: עיניים עצומות, לגעת ברוח, את. השירים שאהבתי: כמעט כולם, חוץ מהנ"ל. תומר יוסף - תגידו משהו : דיסק רגאיי עם אלמנטים של רוק, או ההיפך. למרות שהשירים, כמו בכל רגאיי, חוזרים על עצמם, זה עדיין דיסק כיפי ואופטימי. תומר יוסף הוא לא סתם קומיקאי אהבל, הוא מוכשר, ושומעים את זה. רק לא מובנים השירים: מה איתך ויושבי חלד. שסוגרים דיסק אופטימי בפסימיות. שירים שפחות אהבתי: יפה שלי, איזה יום(כי הוא כזה אינפנטילי, משהו פחד). שירים שאהבתי: הפעם זה כולם.

עטלף77

New member
בקשר לזבובים....

באמת אחלה דיסק ואחד הדיסקים שאני שומע יותר. רק שהנגנים שם ממש לא היו אלמונים, להיפך - הזבובים היו מעין אוסף של נגנים מוכשרים (פיטר רוט ממוניקה סקס לדוגמא).

Cruvi7

New member
לא הבחנתי בו ברשימת קרדיטים...

ומי מכיר את נושי פז - כל יד פגז ?!

עטלף77

New member
למיטב זכרוני הוא מנגן שם

יש לי את הדיסק בלי החוברת שלו (זה מה שקורה כשמשאילים אותו מאנשים שמנגנים איתך
) ככה שאני לא יכול להיות בטוח. וגם נושי פז הוא נגן דיי ידוע, נדמה לי שהוא מנגן עכשיו עם יובל בנאי או איזה ידוען אחר.

למעלה