תוכנה לפאלם 515

צביקוש1

New member
תוכנה לפאלם 515

בוקר טוב היכן ניתן לאתר תוכנת quick0ffice לפאלם כנ"ל המכילה גם access

AYELET1

New member
המקום המתאים לשאלות הוא פורום פאלם

(לינק בצד שמאל)

yoovee

New member
../images/Emo22.gif../images/Emo91.gifאיילת, אם לא מאוחר מידיי,

הייתי משנה את שם הפורום ל"פיתוח למחשבי כף-יד"...

AYELET1

New member
אנ י מתלבטת

הציעו "פיתוח תוכנה למחשבי כף יד" וזה ארוך מדי (חשוב על זה ב-TRAY וכד') מה דעתכם? תיכנות או פיתוח למחשבי כף יד? בפרט כשרוב הפפורומים מסוג זה בתפוז קרויים תיכנות...

yoovee

New member
"פיתוח ל..." בלי "תוכנה" באמצע, וזה

ייצא אפילו יותר קצר מהשם הנוכחי. המושג "תיכנות", יהא נפוץ בתפוז כמה שיהא, פשוט מבלבל את רוב באי הפורום הזה (שמתעקשים להאריך את ה-י' ל-ו'). בנוסף, זה חוטא לתרגום מאנגלית - בד"כ משתמשים במונח Developers ולא Programmers. יש לי רעיון אחר אפילו - פיתוח ל-PDA. הסיבה: אני משער שרוב אורחי הפורום הזה באים לכאן מחוסר ידע כללי בעולם מחשבי כף היד - הם רואים "פאלם" ו"פוקט" וזה מרתיע אותם ("מה אנחנו?") - לעומת זאת הפינאלה של הפורום הזה, פשוט "מחשבי כף-יד", מזמינה אותם להיכנס ("אה, זה בטח לנו!") - מאידך, מי שפיתוח בראש מעייניו, יסתדר על נקלה גם עם הפינאלה "ל-PDA", שפירושה וודאי לא יהא זר לו/ה. אה, כן - וזה הכי קצר ל-TRAY
אגב, זה מזכיר לי שורה מסטנד-אפ, למרות שלא ממש קשור: "למה תמיד במוסדות ציבוריים תמצא על האשנב הכי זמין את השלט 'כאן זה לא מודיעין!' - לא יותר פשוט לכתוב 'למודיעין - ימינה/שמאלה' ?!?"

AYELET1

New member
למה פיתוח אני יודעת...

ועל PDA חשבתי גם אבל בחתימה זה מתברדק לי
(העברית עם האנגלית...) אבל אולי בכל זאת... זה אכן קצר מאד...

yoovee

New member
אפשר גם: "פיתוח לסייענים", מה ש-

יפתור לך את בעיית העברית אבל יגרור לכאן שב"כניקים
אגב, מה קרה ליעקב? ישן? (ישן וחולם? [אוי, איזה נוסטלגיה...לאלאדין])

AYELET1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

החתימה מבורדקת בגלל באג בתפוז כבר עייפתי מלתקן בכל פעם (אבל בלחץ דעת הקהל זה יעשה כנראה היום...)

יש כזו חינמית?

ובכלל.. אני לא מתכנת, אך אשמח אם אוכל פעם להיכנס ולראות /לבדוק יצירות של מתכנתים :)

yoovee

New member
אם כבר לכלכנו את הפורום בהמלצות לא

קשורות, חפש: Pilot-DB ו- DB-Editor בגוגל. השילוב המושלם למסד נתונים חינמי (ולא רע בכלל - אפילו תמיכה בפונטים זעירים) בפאלם וייבוא חזק מאוד מהמחשב (+עריכה).

צביקוש1

New member
תוכנת אקסס לפאלם 515

האם ניתן להשתמש בקבצי אקסס בתוכנות אלו ואם כן היכן ניתן להורידם

למעלה