תכף צבא

תכף צבא

תכף זה ב24 במרץ. זה התאריך של הגיוס שלי. הפרופיל הוא 82(על עיוורון צבעים לפי צהל, ושוב אני מתעקש שאני לא עיוור צבעים). מחפש עיצות ומקווה שזה המקום לקבל אותן- איך להעביר את הזמן בצורה הטובה ביותר עד הצבא? איך להכין את עצמי נפשית לזה...כי זה הרי שינוי לא קטן באורך החיים שלי....

לא...

הייתי אמור ללכת לגיבוש צנחנים, אבל הייתי שקוע עד הצוואר בשפעת....no fun. אז אין לי שמץ.

dotian

New member
שאלה

האם דיברת עם הצבא על נטיותך המיניות, ואיך הם הגיבו שם? (מתוך סקרנות)

וזאת בכלל שאלה מעניינת! ../images/Emo105.gif

יש כאן אנשים שסיפרו למפקדים בצבא? לחבר´ה בטירונות, בבסיס ובכלל? במקרה שלי יש כמה בנות שידעו עליי בטר"צ וחלקן הולכות לשרת אתי, חוצמזה נראה לי שרוב הבנים יודעים וזה לא ממש מפריע.... אבל שוב מודיעין, לא חסר שם... קאסיוס

tali_le

New member
אצלי כולם ידעו

בקורס, ז´תומרת זה הלך לאט - בטירונות סיפרתי לשתי בנות שיצא לי באמת לדבר איתם והיה אחד שידע עוד קודם פשוט כי הכרנו... ולא יודעת איך, אבל מהר מאוד הרגשתי בנוח לדבר על זה בחופשיות... היה לנו גם הומו בקורס וגם הוא יצא מהארון בשלב מסויים (למרות שעליו גם ממש רואים את זה) בסוף הקורס גם המפקדים גילו (היה לנו סבב של מי מביא את החבר למסיבה ואחת המפקדות הבינה שדיברתי בלשון נקבה וטרחה לשאול) אני חושבת שזה היה הרכב אנושי מאוד מיוחד שהיה איתי בקורס ושגרם לי להרגיש כל כך בנוח להיות מי שאני כשהגעתי לבסיס החדש שאלו אם יש לי חבר, עניתי שלא ולא אז וגם לא עכשיו בהצבה היותר קבועה שלי אני לא חושבת שהעניין יתקבל בצורה נחמדה (לפחות אצל חלק מהאנשים, וזה מספיק מרתיע) לא שזה משנה עכשיו, אני לבד. טלי אומללה

כיף לך... בחיל האוויר, לעומת זאת

דברים קצת אחרים (כולם תקועים יותר מדי בתוך העניין של פקמ"ציות וטייסים...). בטירונות סיפרתי לכמה בודדות, אבל כל העניין היה נושא שיחה די מרכזי, כך שזה הרגיש בסדר גמור. בבסיס שלי לא סיפרתי לאף אחד במשך הרבה זמן, אח"כ לאחת החברות הטובות (וזכיתי לתגובה המלבבת "איכס") וממש לאחרונה (אחרי שנה וארבע בצבא!) התחלתי לספר ממש בגלוי לבנות שאיתי בחדר. ואני חייבת לציין שזה ממש משחרר לי הרבה מועקות! ובקשר לבנים - אני אהיה סטיגמטית קצת, אבל בנים סטרייטים לא ממש מבינים שבאמת יש כזה דבר- לסביות, ושבנות באמת יכולות פשוט לא להימשך אליהם, וזה לא איזה טריק לחרמן אותם או משהו בסגנון...

o O Y O o

New member
הממף..

אני עדיין לא התגייסתי.. אבל, בצו בראשון (והשני, והשלישי
) אמרתי.. לא יודע למה, זה נראה לי לנכון.. כמובן, שיחד עם זה הסברתי את מניעי שלא ללכת ליחידה קרבית.. דיברתי עם המראיינת האישית שלי, ואחרי שבועיים קיבלתי הבייתה הזמנה לפגישה עם קבן- לראות " אם אני כשיר לשירות". בולשיט. אני כשיר, לא לקרבי
(הממ.. סיפור ארוך למה אני לא אלך לקרבי..) בכל אופן, גם איתו דיברתי, למרות שהקטע ההומוסקסואלי תפס בדיוק רבע דקה. הוא אמר- אני רואה שאמרת שאתה הומו. אני- כן. הוא- אתה יודע מה העמדה של המבא בנושא? אני- לא, אבל אני מניח שזה לא מהווה בעיה. הוא- נכון. אני- כמו שהנחתי. זהו..

לא

לא סיפרתי, משום מה זה נראה לי מפחיד מידי, ואני לא באמת יודע איך יגיבו...זה נראה סיכון גדול.

למעלה