תמונות של שירי המדהימה מההופעה עם

תמונות של שירי המדהימה מההופעה עם

פבליטו בלאונרדו טבריה להנאתכם
תנו גם לייק לפבליטו ...

drnaji

New member
פבלו ../images/Emo99.gif

איזה זמר גדול! והתמונות של שירי מדהימות!

אורון V1

New member
גרסיאס סניור דואק

מה היא שרה בהופעה? אגב לכל מי שעוקבים אחרי התלבושות של שירי, היא לבשה את אותה שמלה ביום העצמאות של שנה שעברה.

היא שרה ממיטב הלהיטים ../images/Emo8.gif האמת שירי כזאת

מהממת ( גם דרך עיינית המצלמה ) ושכחתי את השירים , מקווה שתסלחו לי כי יותר טוב לסלוח ( היה אחד השירים.. ).

אורון V1

New member
חבל שלא צילמת גם את רשימת השירים

תודה בכל מקרה. ואגב שירי ופבלו, לשירי יש מה ללמוד מפבלו בכל מה שקשור ליחס לקהל.

אני בדרך כלל מצלם רק שהפעם היתה חומה

כאילו ראש המוסד מופיע שם ואי אפשר היה להתקרב יותר קרוב מארבע מטר מהבמה , לגבי החלק השני ..שירי היתה חביבה ידידותית מאוד וגם נאותה לצאת מהוואן להצטלם עם הבת שלי ועם בחורה נוספת . פבליטו מופיע לקהל יותר מעשרים שנה וכאחד שמכיר אותו המון שנים אני יכול לומר שדברים משתנים עם הגיל והניסיון אני מאמין שגם כך יהיה עם שירי ...זה תהליך שהזמן והניסיון בונה לבד .

אורון V1

New member
נסתפק במה שיש

שירי טועה בכל מה שקשור לתמונות וחתימות אבל בעייתית בכל מה שמעבר לזה ולפעמים היחס שלה מאכזב. יצא לי לראות הופעה שלה ושל פבלו בירושלים, היה אפשר לראות שלפבלו יש אישיות כובשת ושאי אפשר שלא לאהוב אותו לעומת שירי שלא הגיבה לקהל ואפילו ברחה לקהל שהמתין לה אחרי ההופעה. מקווה שהיא תלמד מאמנים כמו פבלו ותלמד להיות חמה יותר ולהעריך את הקהל.

אורון V1

New member
../images/Emo207.gifעדכון בנוגע להופעה באשדוד

וואינט מפרסם שהמופע המשותף יתקיים בעשרים וארבע לחודש בתשע בערב באמפי מונארט. כרטיסים במכירה מוקדמת בבית יד לבנים 08-8545833/4. שבוע טוב.

אורון V1

New member
../images/Emo207.gifכרטיסים בהנחה להופעה באמפי רעננה

לקוחות ישראכרט יכולים לקבל הנחה של חמישים שקלים תמורת מאתיים ועשרה כוכבים עבור כרטיס לאירוע ההתרמה לבית חולים לוינשטיין. האירוע יתקיים בחמישי לספטמבר בשמונה בערב באמפי פארק רעננה ובו זמרת הפורום תחמם את אתניקס. מימוש ההטבה בטלפונים: 09-7709030 ו-09-7710091.

אורון V1

New member
../images/Emo207.gifזמרת הפורום סועדת

רן בוקר מוואינט מפרסם תמונות של שירי במהלך סעודה שצילם יוני טובלי

drnaji

New member
../images/Emo207.gif תפוז חזר לעבוד לי!!

אחרי ששבוע שלא הצלחתי להתחבר לתפוז סוף סוף הצלחתי להתחבר עכשיו! הידד!

למעלה