🆕שרשור חדשות ועדכונים - מרץ-אפריל 2024📺

LeR@nch

Well-known member
טים קרינג, היוצר של הסדרה גיבורים, הודיע שהוא עובד על סדרת המשך נוספת שתיקרא Heroes: Eclipsed. בדומה לסדרה המקורית ולסדרת ההמשך Heroes: Reborn, גם הסדרה החדשה צפויה להתמקד בקבוצת אנשים שמגלים שיש להם כוחות על טבעיים.

LeR@nch

Well-known member
אולפני CBS הודיעו על פיתוח סדרת המשך של מלרוז פלייס בכיכובן של הת'ר לוקליר, דפני זוניגה ולורה לייטון. הסדרה המקורית שודרה ברשת FOX במשך שבע עונות וחזרה למסך עם סדרת המשך בת עונה אחת ברשת CW.

פולגאר

Well-known member

Lion_Heart

Well-known member
טים קרינג, היוצר של הסדרה גיבורים, הודיע שהוא עובד על סדרת המשך נוספת שתיקרא Heroes: Eclipsed. בדומה לסדרה המקורית ולסדרת ההמשך Heroes: Reborn, גם הסדרה החדשה צפויה להתמקד בקבוצת אנשים שמגלים שיש להם כוחות על טבעיים.

זה לא המשך להמשך כבר? FFS

didalf

Well-known member
טריילר לעונה השלישית של ברידג'רטון שתעלה בנטפליקס: חלק ראשון ב16.5 וחלק שני ב 13.6

didalf

Well-known member
טריילר לעונה השלישית של ברידג'רטון שתעלה בנטפליקס: חלק ראשון ב16.5 וחלק שני ב 13.6
מחשבות:
1. הרבה פחות נרגשת לעונה הזאת שתתמקד בפנלופי וקולין כי הם לא כאלה מעניינים והיא מעצבנת גם כדמות וגם כשחקנית.
2. אבל עדיין אצפה בשביל הרצף ובשביל קצת קאנתוני שיתנו לי|מאוהב|
3. מה הקטע עם החצאים? כבר עדיף שישחררו פרק בשבוע כדי למתוח את הדיבור על העונה על יותר מסופ"ש אחד.

LeR@nch

Well-known member
ב-21/04 יעלה ב-HOT, סלקום TV, פרטנר TV ו-yes ערוץ הקומדיות הקלאסיות (חודש ראשון חינם, לאחר מכן בתשלום של בסביבות 20 ש״ח בחודש ובנוסף בשירותי ה-VOD) שישדר את מיטב הסדרות האהובות בהיסטוריה, בין היתר - הכל נשאר במשפחה, חופשי על הבר, פרייז׳ר, בועות, בנסון, מישהו מטפל בך?, ימים מאושרים, שלושה בדירה אחת, ספינת האהבה, כן, אדוני השר, מי הבוס?, בנות הזהב, נשואים פלוס, משתגעים מאהבה ו-מלך השכונה.

https://e.walla.co.il/item/3647147?...utm_content=general&utm_campaign=socialbutton

didalf

Well-known member
הסדרה מנהל לילה חודשה באופן רשמי לעונה שנייה ולעונה שלישית. העונות החדשות יופקו ע״י BBC ופריים וידאו.

מה נזכרו טוב שלא עבר כמעט עשור8-*

Lhuna3

Well-known member
ב-21/04 יעלה ב-HOT, סלקום TV, פרטנר TV ו-yes ערוץ הקומדיות הקלאסיות (חודש ראשון חינם, לאחר מכן בתשלום של בסביבות 20 ש״ח בחודש ובנוסף בשירותי ה-VOD) שישדר את מיטב הסדרות האהובות בהיסטוריה, בין היתר - הכל נשאר במשפחה, חופשי על הבר, פרייז׳ר, בועות, בנסון, מישהו מטפל בך?, ימים מאושרים, שלושה בדירה אחת, ספינת האהבה, כן, אדוני השר, מי הבוס?, בנות הזהב, נשואים פלוס, משתגעים מאהבה ו-מלך השכונה.

https://e.walla.co.il/item/3647147?...utm_content=general&utm_campaign=socialbutton
זה מגניב, מעניין אותי מה מהסדרות האלו (אלו שמכירה) עובר את מבחן הזמן.
את חלקן אני ראיתי בתור ילדה ממש קטנה וכנראה לא הבנתי את כל ההומור שלהן אבל אהבתי אותן. ממש מעניין אותי כמה שונה הן יראו לי עכשיו.
למשל מישהו מטפל בך? זה סיטקום שרוב ההומור שלו זה רמיזות מיניות, ובתור ילדה זה עבר לי מעל הראש לגמרי :-D רק אח"כ הבנתי את זה. אבל איכשהו זה בכל זאת נורא הצחיק אותי.
את חלקן ראיתי כילדה קצת יותר גדולה ואהבתי.
ואת חלקן בשידורים חוזרים - כמבוגרת כבר.

בעיקרון יש לי חשק לנסות לצפות בכולן כמעט. (חוץ מנשואים פלוס, שאגב משודרת בימים אלו ביס קומדי גם, ומהכל נשאר במשפחה)
אבל עם רובן כנראה לא אשרוד יותר מפרק או שניים.
(חוץ ממלך השכונה, שצפיתי גם בשידורים חוזרים כבר מלא ואני יודעת כמעט בעל פה מה קורה בפרקים שלה).

dory30

Well-known member
בעיקרון יש לי חשק לנסות לצפות בכולן כמעט. (חוץ מנשואים פלוס, שאגב משודרת בימים אלו ביס קומדי גם, ומהכל נשאר במשפחה)
אבל עם רובן כנראה לא אשרוד יותר מפרק או שניים.
(חוץ ממלך השכונה, שצפיתי גם בשידורים חוזרים כבר מלא ואני יודעת כמעט בעל פה מה קורה בפרקים שלה).
לא בכל מחיר, לדעתי. 20 ש"ח לחודש? בכל מקרה, היחידה שמעניינת אותי זה פרייז'ר. בכלל, כל כך מיושן עם הצחוק המוקלט שבדיעבד נראה לי שצחקתי סתם כמו מפגר.

It's Always Sunny

Well-known member
ואת חלקן בשידורים חוזרים - כמבוגרת כבר.
את זוכרת מה מהן ראית בשלב הזה בחייך והאם נהנית מהן?

אני לא יודעת למה אני מופתעת אבל לא חשבתי שאת מכירה את הסדרה (לא צפיתי בה אבל שמעתי עליה לא מזמן ומעניין אותי לדעת אם את זוכרת כמה פופולארית היא הייתה כששודרה בארץ אם בכלל).

Lhuna3

Well-known member
את זוכרת מה מהן ראית בשלב הזה בחייך והאם נהנית מהן?
בהחלט, כמבוגרת צפיתי (בשידורים חוזרים ביס קומדי בסדרות) :
פרייז'ר
מלך השכונה
ומשתיהן נהנייתי מאוד מאוד (מאוד!)

אני לא יודעת למה אני מופתעת אבל לא חשבתי שאת מכירה את הסדרה (לא צפיתי בה אבל שמעתי עליה לא מזמן ומעניין אותי לדעת אם את זוכרת כמה פופולארית היא הייתה כששודרה בארץ אם בכלל).
אין לי מושג כמה היא היתה פופולרית בישראל. אבל היא לדעתי אחד הסיטקומים הטובים שהיו. אם אני לא טועה היא גם הסדרה החדשה ביותר ברשימה הזאת, ומכולן אני הכי פחות "מודאגת" שהיא כבר לא מצחיקה, או לא עומדת במבחן הזמן.

LeR@nch

Well-known member
רשת CBS הודיעה על הזמנת עונה שמינית של הסדרה S.W.A.T, שהייתה אמורה להסתיים בחודש הבא לאחר שבע עונות.

הסדרה בוטלה בשנה שעברה לאחר שש עונות, אך לאחר לחץ מהצופים הרשת שינתה את ההחלטה והזמינה עונה שביעית ואחרונה בת 13 פרקים שמשודרת בימים אלה, החלטה שהערב הרשת החליטה לשנות שוב.

נערך לאחרונה ב:

limors2

Active member
את חלקן אני ראיתי בתור ילדה ממש קטנה וכנראה לא הבנתי את כל ההומור שלהן אבל אהבתי אותן. ממש מעניין אותי כמה שונה הן יראו לי עכשיו.
למשל מישהו מטפל בך? זה סיטקום שרוב ההומור שלו זה רמיזות מיניות, ובתור ילדה זה עבר לי מעל הראש לגמרי :-D רק אח"כ הבנתי את זה. אבל איכשהו זה בכל זאת נורא הצחיק אותי.
כנ"ל, בדיוק על הסדרה הזו

LeR@nch

Well-known member
CBS מפתחת גרסה חדשה לסדרה פשע מן העבר ששודרה במשך שבע עונות בין השנים 2003-2010. הסדרה החדשה צפויה להתרחש בדרום מערב ארה״ב ולהתמקד בצוות חדש לחלוטין של בלשים שמנסים לפתור פשעים שנותרו פתוחים.

למעלה