🦆🦆🦆 אנג'ל 5 פרקים 18-22 🦆🦆🦆 צפיה משותפת

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל - פרק 5X18

Origin

origin.png

OMG
קונור וההורים שלו מגיעים!
אני לא חשבתי במקור שהוא עוד יחזור, וכמו שאמרתי גם לא הייתי מחוברת אליו במיוחד, אבל אני אוהבת את הסוף שנתנו לו פה.
שהוא כן מקבל בסוף את הזכרונות האמיתיים שלו, אבל עושה בחירה מודעת לחיות בחיים המזויפים והשלווים, בלי מלחמות ואלימות.
(זה הזכיר לי את הבחירה שלו להאמין בג'סמין למרות שידע את האמת.)
והוא נותן בסוף לאנג'ל גם לדעת, שהוא מבין ומעריך את מה שעשה בשביל להגן עליו.
אני אוהבת את זה בשביל אנג'ל.

חלק יותר כואב זה שווסלי גם מקבל את הזכרונות בחזרה של כל הסיפור הזה |לב-ש|

וחוץ מזה גאן עדיין חי בלופ הגיהינומי שבו כל יום הורגים אותו באכזריות, אבל כשמגיע איש הקשר החדש להציע לו עסקה שתוציא אותו משם - הוא מסרב אפילו לשמוע. הוא לא עושה עסקות עם הרעים יותר.

רגעים ראויים לציון:

ווסלי: לבחון את הכוחות של איליריה יכול להיות קשה בלי שמישהו יפגע קשות.
אנג'ל: we'll make Spike do it
:-D

אנג'ל אומר שאין לו חברה - מה נסגר עם נינה אשת הזאב? :-(

אילירייה: I'd like to keep Spike as my pet

לקונור עדיין יש קטע עם נשים מבוגרות ;-#
אנג'ל לעצמו: "לעזאזל, הם היו אמורים לתקן את זה..."

didalf

Well-known member
אנג'ל 5X18

העיניים היפות של ווסלי אדומות כמו מישהו שלא מפסיק לבכות ולא ישן;-(
אולסו הוא גידל את הזיפים הסקסים שוב. חבל שזה רק כשהוא במצב לא טוב.
אנג'ל רוצה לעשות טסטים לאיליריה. ווסלי אומר שזה יהיה מסוכן כי מישהו יפגע.
אנג'ל: "ניתן לספייק לעשות את זה" חעחעחעחעחע:-D
חח וספייק לוקח את זה ברצינות עם הלוח שלו:-D

אז יש איזה הורים שמספרים שהילד שלהם נפגע ממשאית ולא מת. לא חשדתי.
ואז פתאום קול מוכר: "אבא?" אנג'ל ואני בהלם:-0 קונור מההההההההההההההההההההההה:-0
ואז אני כזה אהההההההההההההההההההההה כי הבנתי שהוא הילד שלא נפגע חחח. לא זכרתי איך נראו ההורים שלו מהסצנה ההיא.

לא התגעגעתי בתכלס.
למרות שכן היה נחמד לראות אותו הרבה יותר צ'יל ושמח מאשר קונור הזעוף שהכרנו.

אנג'ל ממהר להפטר מהקייס אבל משנה את דעתו כששדים תוקפים את קונור ואז גם מראה לו את המשרדים.

חחח הוא מראה לו את ספייק ואיליריה באימון ואיליריה: "אני רוצה לשמור את ספייק כחיית מחמד" חחחחחחחחחחחחחחח:-D גם אני גירל.
והיא מיד קולטת שקונור נדלק עליה. ספייק מגחך:-D
קונור: "יש לי משהו לנשים מבוגרות" ואנג'ל ממלמל מתחת לשפם: "הם היו אמורים להפטר מזה" לול:-D:-D

ובכן מסתבר שהשד ששלח אותם רוצה שאנג'ל יהרוג את סאג'ן. בשביל זה כל הבלגן? היית נכנס בדלת ומבקש ברו אנג'ל שונא אותו הוא יהרוג אותו בשמחה.
אההה יש קטע עם נבואה צריך את קונור בגלל זה הבלגן, שכחתי.

בינתיים ווס חוקר קצת או או. ווסלי אתה לא רוצה לדעת תאמין לי.

כמה מהזכרונות של פרד יש לאיליריה? יש מצב שהיא תזכור מספיק כדי להתאהב בווסלי גם? אני רוצה את זה?

טוב הם הולכים להרוג את סאג'ן. חחח הוא יצא מהבקבוק ואמר שיש לו 3 משאלות חח. לא זכרתי, סאג'ן הוכנס לבקבוק כשקונור עוד היה תינוק? לפני החטיפה וכו? כי הוא לא זיהה אותו כמבוגר וגם נראה שהוא לא יודע שהוא חזר.
שד אדום מנסה לאיים על אנג'ל שוב עם הזכרונות אבל אופס ווסלי מופיע. ווס לאאאא אל תשבור את זה תאמין לי שאתה לא רוצה!!
אה מוקדם יותר ווסלי הזכיר שאנג'ל נזכר בסאג'ן כאילו יש לו זכרון מזה אבל לא על מה?
היה משהו שווסלי אמר לאנג'ל על זה שהוא (אנג'ל) לא רוצה שווס ידע מה הוא (אנג'ל) עשה.
ממש ציפיתי שאנג'ל יגיד: "אתה לא רוצה לדעת מה אתה עשית". אבל לא חח

ווסלי שובר בכל זאת והכל חוזר אליו. אוי:-(

קונור נראה שמפסיד אבל חזרו הזכרונות והוא חוזר והורג את סאג'ן. אבל אז נראה שהוא בכל זאת לא זוכר8-* מה יש קופסא לכל אחד? ווסלי שבר רק את הקופסא של עצמו?

ואז בסוף בסוף קונור אומר משהו על זה שהוא למד מאבא שלו לשמור על המשפחה. הוא כן זוכר????? והוא עדיין מתנהג כמו בנאדם נורמלי? מאד אוף ברנד בשבילו. אני ממש מבולבלת עכשיו.

אה וגם גאן המסכן סובל במרתף אוף;-( המילטון (הוא לא ראוי לשם הזה!!) בא עם הצעה מפוקפקת אבל גאן אפילו לא מוכן לשמוע אותו עד הסוף כי הוא לא יבגוד בחברים שלו בחיים. גוד גאי. קדימה תצילו אותו!

חשוב:
המילטון הזה אומר לאנג'ל: אנחנו לא נשכב על הספה (כמו עם איב) ברור שלא יש לו חבר עכשיו.
ואז קונור שאל את אנג'ל אם הוא מתמזמז עם ערפדים אחרים? כן יש לו חבר ערפד מה לא ברור.

origin.png
מה שלא נחשוף כולנו באנו מהקוף

אני לא חשבתי במקור שהוא עוד יחזור, וכמו שאמרתי גם לא הייתי מחוברת אליו במיוחד, אבל אני אוהבת את הסוף שנתנו לו פה.
כנל וכנל! לא ציפיתי שנראה אותו שוב.
אבל נתנו לו קלוז'ר יפה יותר.

שהוא כן מקבל בסוף את הזכרונות האמיתיים שלו, אבל עושה בחירה מודעת לחיות בחיים המזויפים והשלווים, בלי מלחמות ואלימות.
אה אז הוא כן זוכר? אני ממש מבולבלת.

לגמרי אז אם ככה.
יפה שכמו עם קורדי החזירו אותו לפרק שיסגור את הסיפור שלו יפה יותר.

כן;-(

חחחחחחח כן:-D
אנג'ל אומר שאין לו חברה - מה נסגר עם נינה אשת הזאב? :-(
באמת לונה יש לו חבר את יודעת את זה!!

Lhuna3

Well-known member
טוב הם הולכים להרוג את סאג'ן. חחח הוא יצא מהבקבוק ואמר שיש לו 3 משאלות חח. לא זכרתי, סאג'ן הוכנס לבקבוק כשקונור עוד היה תינוק? לפני החטיפה וכו? כי הוא לא זיהה אותו כמבוגר וגם נראה שהוא לא יודע שהוא חזר.
אחרי החטיפה, אבל אני גם לא זוכרת מתי בדיוק הוא הוכנס לבקבוק הזה.
אה מוקדם יותר ווסלי הזכיר שאנג'ל נזכר בסאג'ן כאילו יש לו זכרון מזה אבל לא על מה?
כן, כלומר זה נראה שהוא זוכר אירועים כלשהם עם סז'אן, אבל מה בדיוק - זה לא ברור.
ואז בסוף בסוף קונור אומר משהו על זה שהוא למד מאבא שלו לשמור על המשפחה. הוא כן זוכר????? והוא עדיין מתנהג כמו בנאדם נורמלי? מאד אוף ברנד בשבילו. אני ממש מבולבלת עכשיו.
אז כאמור אני לא חשבתי שזה אוף-ברנד, אלא זה דווקא התאים לי כי זו בחירה דומה למה שהוא עשה עם ג'סמין, וגם מתאים לנאום שלו ליד קורדיליה שהיתה בתרדמת - הוא רוצה חיים שלווים, בטחון, ההיפך מכל האלימות שהוא חווה בקורטות', הוא לא רוצה להיות צ'מפיון ולהלחם. וכמו עם ג'סמין - הוא מוכן לחיות בשקר בשביל זה.
וכנראה שבזכות הזכרונות המקבילים שיש לו, של חיים בטוחים ושלווים - הוא גם לא מרגיש את המרמור והכעס והיאוש שהוא היה בהם לפני כן.

המילטון הזה אומר לאנג'ל: אנחנו לא נשכב על הספה (כמו עם איב) ברור שלא יש לו חבר עכשיו.
ואז קונור שאל את אנג'ל אם הוא מתמזמז עם ערפדים אחרים? כן יש לו חבר ערפד מה לא ברור.
באמת לונה יש לו חבר את יודעת את זה!!
:-D טוב נכון, אי אפשר להחליף את בלונדי-בר בסתם בלונדה...

didalf

Well-known member
אחרי החטיפה, אבל אני גם לא זוכרת מתי בדיוק הוא הוכנס לבקבוק הזה.
אז לפני שקונור חזר?

כן, כלומר זה נראה שהוא זוכר אירועים כלשהם עם סז'אן, אבל מה בדיוק - זה לא ברור.
זה כזה מוזר.
כאילו אנג'ל (או השד הזה) המציא סיפור אחר לחלוטין על למה הם נלחמו בסאג'ן והולץ?8-*

אז כאמור אני לא חשבתי שזה אוף-ברנד, אלא זה דווקא התאים לי כי זו בחירה דומה למה שהוא עשה עם ג'סמין, וגם מתאים לנאום שלו ליד קורדיליה שהיתה בתרדמת - הוא רוצה חיים שלווים, בטחון, ההיפך מכל האלימות שהוא חווה בקורטות', הוא לא רוצה להיות צ'מפיון ולהלחם. וכמו עם ג'סמין - הוא מוכן לחיות בשקר בשביל זה.
וכנראה שבזכות הזכרונות המקבילים שיש לו, של חיים בטוחים ושלווים - הוא גם לא מרגיש את המרמור והכעס והיאוש שהוא היה בהם לפני כן.
אוקי, יפה.

:-D טוב נכון, אי אפשר להחליף את בלונדי-בר בסתם בלונדה...
בדיוק:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איזה פרק יפה, אני ממש אהבתי
אני ממש אוהבת את העונה הזו בנתיים, היא בין המוצלחת בכל הבאפיוורס
אני שמח שגם את חושבת ככה.

באופן כללי באפי לדעתי סדרה מוצלחת יותר,
אבל עונה 5 של אנג'ל היא כנראה באמת העונה שאני הכי אוהב בכל הבאפיוורס.
ששת הפרקים הראשונים הם לא משהו מיוחד (למרות שעדיין יש את ספייק שזה מעולה)
אבל אז יש פשוט פרק מדהים אחרי פרק מעולה אחרי פרק אדיר...

ומעבר לכך העונה הזאת מצליחה לתקן את כל הבעיות עם עונה 4.
כלומר כל הבעיות של עונה 4 נותרות, אבל לפחות נותנים סגירה מעולה לסיפורים של קורדיליה וקונור (ולמזלנו לא באותו פרק כי היה לנו מספיק מהם ביחד על המסך).

OMG
אני מאוד מאוד אוהב את הסיום הזה.
אני מאוד אהבתי את הסיפור של קונור גם לפני זה, אבל זה היה לחלוטין סיפור טרגי ונוראי.
נער שכל חייו היו סבל ושנאה ואלימות והכל לא אשמתו. הוא פשוט נגרר לזה בגלל החטאים של אבא שלו, הנקמה של מישהו אחר, מזימות של אלה קדומה.
היה לזה סוג של סוף שמח בכך שהוא קיבל בסוף חיים שקטים, אבל זה היה סיום גם מעצבן וכואב.
אנג'ל הפסיד לחלוטין את הבן שלו. ואומנם קונור קיבל חיים חדשים וטובים, אבל הוא איבד את הזכרונות האמיתיים שלו נגד רצונו.

כל הפרק הזה אנג'ל והצופים מפחדים שכשקונור יקבל חזרה את הזכרונות של החיים הרעים שלו אז הוא יחזור להיות המטורף הרצחני שהוא היה לפני כן. ועוד פחדתי שהוא ישנא את אנג'ל עוד יותר על כך שהוא זייף את החיים שלו וגנב לו זכרונות וכל החיים המזויפים האלו אולי יגרמו לו לאפילו יותר כאב.

וברגע שקונור מקבל את הזכרונות שלו אנחנו רואים איך הבעת הפנים שלו משתנה והופכת לזעופה וכואבת. אומנם זה נותן לו את מה שהוא צריך כדי להביס את סז'אן, אבל לחלוטין נראה שהכל נהרס.
ואז לרגע נראה שאולי באמת הזכרונות שלו לא חזרו. או שהם חזרו לרגע אבל שוב נעלמו.

ואז הקטע במשרד של אנג'ל בסוף הוא פשוט מדהים לדעתי.
You gotta do what you can to protect your family. I learned that from my father.
אותי זה ממש מצמרר.
במשפט אחד הוא מבהיר שהוא מבין שאנג'ל עשה מה שהוא עשה בשבילו. ויחד עם זה הוא מבהיר שהוא הולך עם המשפחה החדשה שלו.
קונור אומנם אומר שהוא לא רוצה להיות חלק מהעולם השדים והמלחמה של אנג'ל, אבל זה בדיוק הדבר שאנג'ל עשה את הכל בשבילו - בשביל לתת לקונור את היכולת לבחור שלא להיות חלק מהעולם הזה שהוא לא רצה חלק ממנו.

מעניין שאני לא חשבתי על זה כדומה לבחירה של קונור להאמין בג'סמין למרות שהוא ידע את האמת. אבל באמת יש בזה משהו.
גם כאן הוא בוחר באמת שעושה לו יותר טוב.

אם כי הסבר יותר מתאים לזה נמצא לדעתי בקטע לפני בשיחה של ווסלי ואיליריה:
ווסלי אומר לאיליריה שזה טוב שהוא יודע עכשיו מה באמת קרה.
איליריה תוהה אם הוא באמת יודע, כי עדיין יש לו את שני הסטים של הזכרונות - האמיתיים לצד המזויפים.
אז ווסלי אומר שהוא בוחר להתמקד בזכרונות המזויפים ולא האמיתיים, כי יש סיבה שהם נוצרו - על מנת לשרוד את האמת.
Wesley: At least I know what happened.
Illyria: Do you? There are 2 sets of memories—those that happened and those that are fabricated. It's hard to tell which is which.
Wesley: Try to push reality out of your mind. Focus on the other memories. They were created for a reason.
Illyria: To hide from the truth?
Wesley: To endure it.

זה עצוב נורא,
אבל אני גם שמח מאוד שזה קרה.
כל הקטע של מה שהיה בין ווסלי ואנג'ל בעונה 3 היה משהו ענק. ואומנם רציתי שהם ישלימו ויעברו הלאה (ושמחתי מאוד כשזה קרה במהלך עונה 4) אבל זה הפריע לי קצת שזה פשוט נעלם מהמוח של ווסלי.
וחוץ מזה גאן עדיין חי בלופ הגיהינומי שבו כל יום הורגים אותו באכזריות, אבל כשמגיע איש הקשר החדש להציע לו עסקה שתוציא אותו משם - הוא מסרב אפילו לשמוע. הוא לא עושה עסקות עם הרעים יותר.
זה יפה בעיקרון שהוא לא מוכן יותר לעשות עסקאות עם הרעים.
אבל אולי המילטון רק רצה לבקש ממנו לנקות את השטיחים בסוף שבוע. שיקשיב לפחות.
כמובן
בהחלט מוצדק
חחחחח קטע מעולה
ואנג'ל גרוע בללחוש לעצמו כי קונור שמע מה הוא אמר, פשוט לא הבין.

ובכן מסתבר שהשד ששלח אותם רוצה שאנג'ל יהרוג את סאג'ן. בשביל זה כל הבלגן? היית נכנס בדלת ומבקש ברו אנג'ל שונא אותו הוא יהרוג אותו בשמחה.
אההה יש קטע עם נבואה צריך את קונור בגלל זה הבלגן, שכחתי.
כן, הנבואה האמיתית שבעצם הניעה את המאורעות של עונה 3 - זה שסז'אן רצה שהולץ יהרוג את קונור כי הוא גילה נבואה שקונור אמור להרוג אותו.
טוב הם הולכים להרוג את סאג'ן. חחח הוא יצא מהבקבוק ואמר שיש לו 3 משאלות חח.
חחחחח זה גם היה מצחיק.
גם היה מצחיק איך קונור מדבר איתו לפני הקרב, נותן לו לבחור כלי נשק.
לא זכרתי, סאג'ן הוכנס לבקבוק כשקונור עוד היה תינוק? לפני החטיפה וכו? כי הוא לא זיהה אותו כמבוגר וגם נראה שהוא לא יודע שהוא חזר.
סז'אן כל הזמן רצה שהולץ יהרוג את קונור.
בפרק 3X16 סז'אן מבין שהולץ לא מתכוון להרוג את קונור ולכן פותח את הפורטל לקורטות' על מנת לא להשאיר ברירה.
הולץ קופץ עם קונור התינוק לתוך הפורטל וסז'אן מניח שזה הסוף (כי בני אדם לא אמורים לשרוד בקורטות').
בפרק 3X17 אנג'ל רוצה לגרום לסז'אן לפתוח פורטל נוסף לקורטות'. בשביל זה הוא חוטף את הבוס של וולפראם והארט, מבקר בחדר הלבן ואז עושה קסם חזק שהופך את סז'אן לגשמי. זה לא יוצא כל כך טוב כי עכשיו שסז'אן גשמי מסתבר שהוא חזק מאוד והוא די מכסח את הצורה לאנג'ל. עד שג'סטין כולאת אותו בתוך הכד.
רק שני פרקים אחר כך קונור חוזר מקורטות' כשהוא כבר נער.

בגלל זה הפעם האחרונה שסז'אן ראה את קונור היה כשהולץ לקח אותו לקורטות'. ולכן הוא גם שואל את קונור איך היה בקורטות'. ואני אוהב את זה שלקונור אין מושג על מה הוא מדבר אז הוא פשוט אומר שזה היה בסדר.
זה באמת מאוד לא ברור איך ווסלי והשאר זוכרים את המאורעות של עונות 3 ו4 כשקונור לא נמצא בהם.
*זה קצת כמו שלא ברור איך באפי והשאר זוכרים את מאורעות עונות 1-4 של באפי כשדון נמצאת בהם. אבל זה הרבה יותר קל לדמיין איך להכניס את דון לתוך מאורעות מאשר למחוק את הנוכחות של קונור כשכל כך הרבה סבב אותו.
המילטון הזה אומר לאנג'ל: אנחנו לא נשכב על הספה (כמו עם איב)
חחחחח זה היה מצחיק

didalf

Well-known member
כל הפרק הזה אנג'ל והצופים מפחדים שכשקונור יקבל חזרה את הזכרונות של החיים הרעים שלו אז הוא יחזור להיות המטורף הרצחני שהוא היה לפני כן. ועוד פחדתי שהוא ישנא את אנג'ל עוד יותר על כך שהוא זייף את החיים שלו וגנב לו זכרונות וכל החיים המזויפים האלו אולי יגרמו לו לאפילו יותר כאב.
בדיוק מזה אני גם חששתי.

קונור אומנם אומר שהוא לא רוצה להיות חלק מהעולם השדים והמלחמה של אנג'ל, אבל זה בדיוק הדבר שאנג'ל עשה את הכל בשבילו - בשביל לתת לקונור את היכולת לבחור שלא להיות חלק מהעולם הזה שהוא לא רצה חלק ממנו.
יפה

איליריה תוהה אם הוא באמת יודע, כי עדיין יש לו את שני הסטים של הזכרונות - האמיתיים לצד המזויפים.
אז ווסלי אומר שהוא בוחר להתמקד בזכרונות המזויפים ולא האמיתיים, כי יש סיבה שהם נוצרו - על מנת לשרוד את האמת.
אני מתה לדעת אבל מה הזכרונות המזויפים האלה. כאילו ברור מה יש לקונור. אבל מה השתילו לחבורה שלנו????

גם היה מצחיק איך קונור מדבר איתו לפני הקרב, נותן לו לבחור כלי נשק.
חחח כן מה אתה מברבר תנצל את הבלבול שלו ותהרוג אותו מהר. למה הם חייבים להיות כאלה נאצלים ולהתחיל בקרב הוגן?

בפרק 3X16 סז'אן מבין שהולץ לא מתכוון להרוג את קונור ולכן פותח את הפורטל לקורטות' על מנת לא להשאיר ברירה.
הולץ קופץ עם קונור התינוק לתוך הפורטל וסז'אן מניח שזה הסוף (כי בני אדם לא אמורים לשרוד בקורטות').
בפרק 3X17 אנג'ל רוצה לגרום לסז'אן לפתוח פורטל נוסף לקורטות'. בשביל זה הוא חוטף את הבוס של וולפראם והארט, מבקר בחדר הלבן ואז עושה קסם חזק שהופך את סז'אן לגשמי. זה לא יוצא כל כך טוב כי עכשיו שסז'אן גשמי מסתבר שהוא חזק מאוד והוא די מכסח את הצורה לאנג'ל. עד שג'סטין כולאת אותו בתוך הכד.
אהה אוקי תודה על הסדר חח

זה באמת מאוד לא ברור איך ווסלי והשאר זוכרים את המאורעות של עונות 3 ו4 כשקונור לא נמצא בהם.
*זה קצת כמו שלא ברור איך באפי והשאר זוכרים את מאורעות עונות 1-4 של באפי כשדון נמצאת בהם. אבל זה הרבה יותר קל לדמיין איך להכניס את דון לתוך מאורעות מאשר למחוק את הנוכחות של קונור כשכל כך הרבה סבב אותו.
יאפ

keren or5

Well-known member
OMG
|כן|
אז יש איזה הורים שמספרים שהילד שלהם נפגע ממשאית ולא מת. לא חשדתי.
ואז פתאום קול מוכר: "אבא?" אנג'ל ואני בהלם:-0 קונור מההההההההההההההההההההההה:-0
ואז אני כזה אהההההההההההההההההההההה כי הבנתי שהוא הילד שלא נפגע חחח. לא זכרתי איך נראו ההורים שלו מהסצנה ההיא.
גם אני הופתעתי בפעם הראשונה, ואפילו עכשיו לקח לי שניה לקלוט עד שרואים את קונור והוא אומר "אבא" (וכמובן מדבר לאבא המזוייף שלו שעומד מאחורי אנג'ל).
קונור נראה שמפסיד אבל חזרו הזכרונות והוא חוזר והורג את סאג'ן. אבל אז נראה שהוא בכל זאת לא זוכר8-* מה יש קופסא לכל אחד? ווסלי שבר רק את הקופסא של עצמו?

איך שאני מבינה את זה זה דיי דומה למה שניק הסביר - כמו שאילירייה אמרה- יש להם עכשיו שני סטים של זכרונות (זה לא קופסה לכל אחד כי כבר זה משפיע גם על אילירייה וגם על ווסלי בטוח) והם סוג של מנסים לבחור באיזה מהם להאמין כי הם סוג של מתערבבים להם, וכמו שווסלי אמר שהוא מנסה לדחוק את הזיכרונות שהוא לא אוהב, שזה כנראה הזיכרונות האמיתיים, וזה נראה לי רומז דיי בוודאות למה שקונור עושה. כאילו נראה לי מהמשפט הזה שהוא אמר בסוף (על כך ש"הוא למד את זה מאבא שלו") והמבט שהוא נותן לאנג'ל בסוף, שקרה לו בערך מה שקרה לווסלי ואלירייה- כאילו אני מפרשת את זה שגם לו עכשיו יש את שני הסטים של הזיכרונות (שזה מה שעזר לו להילחם בסאז'ן), אבל הוא בוחר לנסות להתעלם מכל הזיכרונות שקשורים לחיים עם אנג'ל ולחזור למשפחה שלו. זה אוף בראנד כי את חושבת על קונור של רק הזיכרונות עם אנג'ל וקורטת' ומי שהוא היה בעצם לפני הכישוף, אבל נראה שעצם הכישוף שינה אותו ועצם זה שהוא סוג של זוכר גם את הסט השני של הזיכרונות (של המשפחה האוהבת שגידלה אותו)) כבר הפכה אותו קצת לבן אדם אחר, ואפשר לו ל"בחור" לנסות להתעלם מסט הזיכרונות השני.
חחח הוא מראה לו את ספייק ואיליריה באימון ואיליריה: "אני רוצה לשמור את ספייק כחיית מחמד" חחחחחחחחחחחחחחח:-D גם אני גירל.
והיא מיד קולטת שקונור נדלק עליה. ספייק מגחך:-D
קונור: "יש לי משהו לנשים מבוגרות" ואנג'ל ממלמל מתחת לשפם: "הם היו אמורים להפטר מזה" לול:-D:-D
חחח כל זה מעולה. בכלל הקטעים עם ספייק ואלירייה מצחיקים. אולסו אהבתי איך שהיא ניסחה את הקטע עם קונור- this one lusting over me :-D
גם נקודות נכונות |כן|
אני מאוד מאוד אוהב את הסיום הזה.
אני מאוד אהבתי את הסיפור של קונור גם לפני זה, אבל זה היה לחלוטין סיפור טרגי ונוראי.
נער שכל חייו היו סבל ושנאה ואלימות והכל לא אשמתו. הוא פשוט נגרר לזה בגלל החטאים של אבא שלו, הנקמה של מישהו אחר, מזימות של אלה קדומה.
היה לזה סוג של סוף שמח בכך שהוא קיבל בסוף חיים שקטים, אבל זה היה סיום גם מעצבן וכואב.
אנג'ל הפסיד לחלוטין את הבן שלו. ואומנם קונור קיבל חיים חדשים וטובים, אבל הוא איבד את הזכרונות האמיתיים שלו נגד רצונו.

וברגע שקונור מקבל את הזכרונות שלו אנחנו רואים איך הבעת הפנים שלו משתנה והופכת לזעופה וכואבת. אומנם זה נותן לו את מה שהוא צריך כדי להביס את סז'אן, אבל לחלוטין נראה שהכל נהרס.
ואז לרגע נראה שאולי באמת הזכרונות שלו לא חזרו. או שהם חזרו לרגע אבל שוב נעלמו.

ואז הקטע במשרד של אנג'ל בסוף הוא פשוט מדהים לדעתי.
You gotta do what you can to protect your family. I learned that from my father.
אותי זה ממש מצמרר.
במשפט אחד הוא מבהיר שהוא מבין שאנג'ל עשה מה שהוא עשה בשבילו. ויחד עם זה הוא מבהיר שהוא הולך עם המשפחה החדשה שלו.
|כן| על הכל. מסכימה לגמרי!
זה עצוב נורא,
אבל אני גם שמח מאוד שזה קרה.
כל הקטע של מה שהיה בין ווסלי ואנג'ל בעונה 3 היה משהו ענק. ואומנם רציתי שהם ישלימו ויעברו הלאה (ושמחתי מאוד כשזה קרה במהלך עונה 4) אבל זה הפריע לי קצת שזה פשוט נעלם מהמוח של ווסלי.
מעניין אותי אם יש קשר לחלום עם פרד ול"בדיחה" שהוא סיפר לה בפרק הקודם:

Two men walk into a bar. The first man orders a scotch and soda. The second man remembers something he'd forgotten, and it doubles him over with pain. He falls to the floor shaking and then through the floor into the earth. He looks back up at the first man, but he doesn't call out to him. They're not that close.​

האם זה היה פורשאדו לפרק הזה? הוא אומר שאיש אחד נזכר במשהו במשהו שהוא שכח (ווסלי נזכר בכל מה שקרה עם קונור?). זה גורם לו לכאב. הוא לא קורא לאיש השני אבל הם לא כ"כ קרובים. אולי הכוונה שהאיש השני הוא אנג'ל וזה שהוא אומר שהם לא כ"כ קרובים זה כי גם כי אחרי שחזרו אליו הזיכרונות הוא זוכר את המשקעים בניהם, וגם עוד לפני זה נראו משקעים מתחילים בין אנג'ל לווסלי בפרק הזה, כשווסלי לא סומך על אנג'ל ועוד חושב שאנג'ל עשה עסקה מסוימת על חשבון פרד?
זה יפה בעיקרון שהוא לא מוכן יותר לעשות עסקאות עם הרעים.
אבל אולי המילטון רק רצה לבקש ממנו לנקות את השטיחים בסוף שבוע. שיקשיב לפחות.
זה הקטע. כל עסקה עם W&H באה עם השלכות לכן הוא לא רוצה לשמוע. גם ה"עסקה" הקודמת שהוא עשה לא נשמעה רע בהתחלה, והוא עדיין ידע שיהיו השלכות כלשהן.

בגלל זה הפעם האחרונה שסז'אן ראה את קונור היה כשהולץ לקח אותו לקורטות'. ולכן הוא גם שואל את קונור איך היה בקורטות'
אה, תודה, גם אני הייתי צריכה ריענון מסויים לסדר האירועים. ובעצם סאז'אן עשה את כל זה כי הייתה נבואה שקונור יהרוג אותו והוא ניסה למנוע את זה? אז סגרו לנו עוד פינה פה בזה שמילאו את הנבואה הזאת (וכמובן בדברים מהסוג הזה הגיוני שכל מה שהוא עשה בסוף דווקא הוביל לזה שהנבואה תתגשם).
רגע גם סאז'אן הוא זה שעשה את הנבואה המפוברקת של "האבא יהרוג את הבן" לא?
אני ממש אוהבת את העונה הזו בנתיים, היא בין המוצלחת בכל הבאפיוורס
באופן כללי באפי לדעתי סדרה מוצלחת יותר,
אבל עונה 5 של אנג'ל היא כנראה באמת העונה שאני הכי אוהב בכל הבאפיוורס.
ששת הפרקים הראשונים הם לא משהו מיוחד (למרות שעדיין יש את ספייק שזה מעולה)
אבל אז יש פשוט פרק מדהים אחרי פרק מעולה אחרי פרק אדיר...
מסכימה לחלוטין. עונה כ"כ מעולה, בניגוד לניק אני אפילו לא חושבת שששת הפרקים הראשונים הם חלשים בכלל. למעשה אני לא יכולה לחשוב על פרק לא טוב בעונה הזאת. איזה אבסורד שדווקא אחרי העונה הזאת הכ"כ טובה ביטלו אותם ולא אחרי עונה 4 הגרועה.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
איך שאני מבינה את זה זה דיי דומה למה שניק הסביר - כמו שאילירייה אמרה- יש להם עכשיו שני סטים של זכרונות (זה לא קופסה לכל אחד כי כבר זה משפיע גם על אילירייה וגם על ווסלי בטוח) והם סוג של מנסים לבחור באיזה מהם להאמין כי הם סוג של מתערבבים להם, וכמו שווסלי אמר שהוא מנסה לדחוק את הזיכרונות שהוא לא אוהב, שזה כנראה הזיכרונות האמיתיים, וזה נראה לי רומז דיי בוודאות למה שקונור עושה. כאילו נראה לי מהמשפט הזה שהוא אמר בסוף (על כך ש"הוא למד את זה מאבא שלו") והמבט שהוא נותן לאנג'ל בסוף, שקרה לו בערך מה שקרה לווסלי ואלירייה- כאילו אני מפרשת את זה שגם לו עכשיו יש את שני הסטים של הזיכרונות (שזה מה שעזר לו להילחם בסאז'ן), אבל הוא בוחר לנסות להתעלם מכל הזיכרונות שקשורים לחיים עם אנג'ל ולחזור למשפחה שלו. זה אוף בראנד כי את חושבת על קונור של רק הזיכרונות עם אנג'ל וקורטת' ומי שהוא היה בעצם לפני הכישוף, אבל נראה שעצם הכישוף שינה אותו ועצם זה שהוא סוג של זוכר גם את הסט השני של הזיכרונות (של המשפחה האוהבת שגידלה אותו)) כבר הפכה אותו קצת לבן אדם אחר, ואפשר לו ל"בחור" לנסות להתעלם מסט הזיכרונות השני.
אהה אוקי יפה, הסברת את זה יותר טוב.

חחח כל זה מעולה. בכלל הקטעים עם ספייק ואלירייה מצחיקים. אולסו אהבתי איך שהיא ניסחה את הקטע עם קונור- this one lasting over me :-D
כן:-D

מעניין אותי אם יש קשר לחלום עם פרד ול"בדיחה" שהוא סיפר לה בפרק הקודם:

Two men walk into a bar. The first man orders a scotch and soda. The second man remembers something he'd forgotten, and it doubles him over with pain. He falls to the floor shaking and then through the floor into the earth. He looks back up at the first man, but he doesn't call out to him. They're not that close.​
האם זה היה פורשאדו לפרק הזה? הוא אומר שאיש אחד נזכר במשהו במשהו שהוא שכח (ווסלי נזכר בכל מה שקרה עם קונור?). זה גורם לו לכאב. הוא לא קורא לאיש השני אבל הם לא כ"כ קרובים. אולי הכוונה שהאיש השני הוא אנג'ל וזה שהוא אומר שהם לא כ"כ קרובים זה כי גם כי אחרי שחזרו אליו הזיכרונות הוא זוכר את המשקעים בניהם, וגם עוד לפני זה נראו משקעים מתחילים בין אנג'ל לווסלי בפרק הזה, כשווסלי לא סומך על אנג'ל ועוד חושב שאנג'ל עשה עסקה מסוימת על חשבון פרד?
אהה יפה יש מצב.
אוף עצוב:-(
אני צריכה אז שווסלי ואנג'ל ישלימו שוב הפעם באמת.

רגע גם סאז'אן הוא זה שעשה את הנבואה המפוברקת של "האבא יהרוג את הבן" לא?
עד כמה שזכור לי כן. כדי להסיט אותם מהנבואה האמיתית.

מסכימה לחלוטין. עונה כ"כ מעולה, בניגוד לניק אני אפילו לא חושבת שששת הפרקים הראשונים הם חלשים בכלל. למעשה אני לא יכולה לחשוב על פרק לא טוב בעונה הזאת. איזה אבסורד שדווקא אחרי העונה הזאת הכ"כ טובה ביטלו אותם ולא אחרי עונה 4 הגרועה.
ממש, איזה באסה. עד שהסדרה התחילה לתפוס כיוון ככ טוב.

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל - פרק 5X19

Time Bomb

timebomb.png

הערב לא אהיה בבית אז מקדימה (צפיתי כבר אתמול)
טוב אין לי באמת כוח לסכם את זה.
בגדול פרק מטורף.
אילירייה מאבקת את ספייק ואת אנג'ל! :eek: זהו! אין סדרה!
:p
או שלא. אבל היא הצילה את גאן, תודה לאל.
טוב אני אגיב יותר בשאיפה מחר.

didalf

Well-known member
אנג'ל 5X19

יאיי איליריה מצילה את גאן היא שימושית סופסוף יופי.
חחח תכלס לשים את השרשרת על השד איך לא חשבו על זה קודם. הוא הורג את עצמו חח.

וואי ווסלי קצת משוגע במשרד שלו. הוא עבר משלב האבל לשלב ההדחקה אני מבינה. ציפיתי לברייקדאון בסוף אבל לא היה.
חח איך שהוא אמר לגאן "דקרתי אותך אני צריך להתצל לא יודע איך זה יהיה קצת מביך" הוא אמר זה מצחיק8-*
היה קטע משעעשע בשיחה שלהם שווס אומר שאיליריה עדיין חושבת שהיא האל-מלך של היקום וגאן: "מה כמו כוכב טלוויזיה?" חעחע:-D
ואז ווס: "לא לא עד כדי כך גרוע" חעחעחעחעחע:-D

אה רק עכשיו הבנתי שווסלי חשב שבניפוץ הקופסה של הזכרונות זה איכשהו ישנה את הזמן ויחזיר את פרד. אוי;-(

לורן במשימת מעקב הגרועה שלו היה משעשע. חחח הוא קורא לה לירי:-D
אולסו כל הבדיחות של כולם על זה שהיא כחולה משעשעות.

לא הבנתי מה קרה שם עם אנג'ל ואיליריה והקפיצות בזמנים8-*8-* איזה מבלבל.
אפילו לאנג'ל נמאס מהנאומים הפומפוזיים של איליריה.
איך נבהלתי כשהיא הרגה את ספייק!!!!! אבל כשהיא הרגה את השאר נרגעתי כי הבנתי שזה יתוקן תיכף.
לא יפה להרוג את חיית המחמד שלך! חח איך הוא נהנה מהטסטים האלה למרות שהוא רק חוטף.

אהבתי שווסלי וספייק עובדים ביחד איזה חמודים.
אנגל לומד מאיליריה שהיא הרגה את "לבן השיער" ראשון ומציל את ספייק אין הוא מת עליו|מאוהב|:-D

ובכן מסתבר שיעל צדקה והגוף האנושי שלה אכן מתקשה להכיל את הכוח שבתוכו והיא עמדה להתפוצץ. אז ווסלי בעזרת רובה ממבו ג'מבו ספג ממנה את האנרגיה. אז עכשיו היא אנושית?
טוב שתהיה חלק מהצוות.

אני לא יודעת למה שבר את ליבי כשווסלי אמר: "אני לא מאוהב בדבר הזה". וגם: "אבל זה הדבר שאני הכי זקוק לו משומה"|לב-ש|
אני לא יודעת אם אני רוצה שיהיה ביניהם משהו כי זה הכי קרוב לווסלי ופרד חזרה או שזה יהיה ממש קריפי.

המילטון אמר שהשותפים הבכירים ואילירה גוס וואי באק ושהם לא אוהבים אותה. והיא אמרה שוב וולף ראם והרט. האם אלה השותפים הבכירים בעצם?? פתאום קלטתי. איזה שדים עתיקים בצורת זאב, ראם ו... לב?8-*

אה וגם יש אישו עם אישה בהריון שהתינוק שלה הוא המשיח של כת שדים וגאן לא רוצה לתת לה לחתום.
חח הם קצת משעשעים עם הקולה וזה שהם דיברו איתה כמו חבורת גייז חמודים לחברה ההריונית שלהם.
אבל הם רעים כמובן.
לא הבנתי למה מה שאנג'ל הסיק מכל המסע עם איליריה זה לתת לה לחתום8-* נשבעת שחשבתי שהוא יעשה בדיוק הפוך.

בגדול פרק מטורף.
כן? כאילו הוא אחלה זה מה שכיף בעונה הזאת גם פרקים רגילים יחסית מאד טובים, אבל יחסית לפרקים אחרים בעונה פחות התבלט.

אילירייה מאבקת את ספייק ואת אנג'ל! :eek: זהו! אין סדרה!
חחחחחחחחח לגמרי!!:-D

didalf

Well-known member
אז לסיים את הסדרה מחר?
לי לא מפריע, גם ככה אני כבר מתרגשת לראות את הסוף
לפי פרק ביום אנחנו צריכים לסיים בראשון.
ניק אמר שבתכלס נרצה לסיים כבר בשבת|למטה|, והוא זה שביקש את הפרק ליום כולנו מסוגלים ליותר.
טכנית לפי הקצב אנחנו אמורים לראות את פרק סיום הסדרה ביום ראשון,
אבל אני מקווה שאתן מסכימות שנראה בשישי או שבת שני פרקים על מנת שנוכל לסיים את זה ביום שבת
אני בשבת לא אספיק בכלל אז מקדימה לשישי אבל אני אשתדל לערב מאוחר ובתכלס נסיים בשבת.

לי לא מפריע, גם ככה אני כבר מתרגשת לראות את הסוף
אני סקרנית וגם קצת מפחדת 😬
זה כל מה שעסקתי בו בפאקינג שנה שלמה האחרונה אני לא יודעת מה יהיה אחרי:-D
ואני מקווה שיהיה סוף ראוי.

למעלה