:cool: שבת שלום חברים

רוית**

New member
:cool: שבת שלום חברים

תודה על שהוכתרתי בתואר ``המאמא`` קצת על עצמי... עברתי ניתוח lap-band ע``י ד``ר סובחי לפני 16 חודשים. ירדתי 27 ק``ג. הירידה במקרה שלי היתה איטית מאוד, מפאת גילי : 54 , מפאת גילי (54) והן מחוסר פעילות גופנית מתמדת. כיום המצב הוא שלמרות הטבעת אני במלחמה יומיומית לשימור ההישג. הירידה המשקל שינתה לי את כל החיים - אבל לא שינתה את ההתייחסות לאוכל. בראש, אני עדיין שמנה. אני עדיין מחפשת פיצויים באוכל. יש לי עיניין גדולות. בקיצור - הטבעת היא רק אמצעי להורדה במשקל (שזה כ``כ הישג) אבל המאבק היומיומי בתאווה האוכל נשארת אחריותו של המנותח. אף על פי כן, ולמרות האמור לעיל....זו היא המתנה היפה ביותר שהענקתי לעצמי... החיים לםני לא דומים לחיים היום, אני חוגגת על ההישג יומיום שעה שעה - בקיצור - היה כדאי. בברכת רזון ושבת שלום לכולם, ריקי.

שירז29

New member
רוית**,שבת שלום גם לך מתוקה.....

וכל הכבוד על ההישג שלך... המשיכי כך...... בהצלחה בהמשך......ודרך אגב,זה אותו הניתוח שאני עברתי גם לפני 4 חודשים. שירז.......

רוית**

New member
תודה שירז

נעים מאוד להכיר - ספרי, אם בא לך איך את מתמודדת ובכלל איך נראים החיים אחרי טוףףףףף? ובינינו כמה טוב שאנחנו כבר אחרי לא? אני זוכרת איך שהתלבטתי - שנים.. ממש כך שנים של יאוש ואיכות חיין ירודה.. אבל ככה זה בחיים - כל דבר בזמנו.. נפל האסימון - ויצאתי לפני שנה לקצת לחיים חדשיפ, חיים של איכות - חיים ששוה לחיות !!! שבת שלום, ריקי.

שירז29

New member
רוית**.........

נעים מאוד,גם להכיר אותך. איך נראים החיים אחרי הניתוח,ממש נפלאים,הביטחון העצמי חזר לי, יש לי יותר חשק לצאת לארועים,למסיבות,ולמפגשים,ממש שיגרת החיים השתנתה גם מבחינת האכילה,ומבחינת הכושר הגופני,היום אני מרגישה יותר קלה, מבחינה פיזית,ומבחינה נפשית. לפני הניתוח,וואו,ביטחון עצמי ירוד,ביישנות,נטיה לשבת בבית,ולהסתגר, ממש חיים אחרים,לעומת החיים היום. איך אמרת:חיים של איכות-חיים ששוה לחיות!!!!!! שבת שלום שירז..........

רוייקו

New member
ריקוש, רציתי לדבר איתך

אבל ניזכרתי שיום שישי את לומדת... אני צריך לדבר איתך (טלפונית).

רוית**

New member
רוייקו נשמה ור קשר מת שבא לך

אחלה פורום אתה מקים. הגלישה קלה קלה - בצ`יק נפתחות ההודעות - אין לי עדיין הרגשה של ``בית``- מן הסתם בגלל שלא העברתי לפה עדיין את הארון והמיטה :cool: אחלה אחלה אחלה.... אוהבת אותך (למה אין סמיילי של נשיקה ?) :cool: ריקי.

רוייקו

New member
ריקולה, בכל מעבר דירה יש קשיי

הסתגלות. זה לא קל גם עבורי, אבל אני מרגיש שההתנגחויות ביואל אינם מתאימים לי עוד. יש שם כמה חבר`ה שהפכו את הפורום שם לבלתי נסבל. את לא מרגישה בזה משום שהחלק שנטלת שם שונה ממה שאני נטלתי. הרגשתי שנילחמים בי כל הזמן, במיוחד לאחר הפגישה אצלי. פה יהיה סגנון אחר. שונה ממה שהיה שם. בכל אופן, יש פה, כמו ליואל ולכל פורטל אחר, בעיות טכניות מדי פעם. בתקופה האחרונה, מעידים פה, יש בעיות טכניות למכביר ומנסים להתגבר עליהם. צריך זמן התרגלות. אני אציע להם לשנות את הפרצופים והסימנים שלהם פה. זה זוועה. נשיקות ממני, רוייקו

רוייקו

New member
ריקי, התואר ``מאמא`` הוא מליצי...

להמחיש למי שלא מכיר אותך את הטיפוס מאחרי המיקלדת ... כמובן שזה אינו מחייב אותך... סתם התלוצצתי. רוייקו

רוית**

New member
חמוד אין לי שום בעיה עם ``המאמא``

בחיים אני אמא לא? ויש לי המון מקום בלב... נשאר חלל גדול במקום השומן...איך לא ! ריקי.

למעלה