BBOYing Practice

OldSkooler

New member
BBOYing Practice

אוקיי, אז הייתה היכרות כבר של איך אתם מרגישים, מה אכלתם בבוקר ואם אתם אוהבים אבוקדו, אבל... איפה אתם מתאמנים ? יש לכם קרו ? עושים סגנון שונה (סירקס, פופינג, לוקינג, היפ הופ) או בי בויינג. וכמובן כמה זמן אתם רוקדים (שחלק כבר אמרו..)

OldSkooler

New member
אני מתאמן ב..

דיזינגוף סנטר.. The home of the BBOYS אימון עם חברים וכאלה... ואתם ?? (בואו נתחיל שרשור..) מתאמנים עם מורה או לבד/חברים. עם איזה מוזיקה ? וכמה זמן אתם בעסק ?

DaR 6

New member
אני התאמנתי בכ"ס

בקורס, עכשיו אני מתאמן לבד, כי אני כבר דיי בן 20 וזה פאדיחה להיות במקום עם ילדים קטנים, אז לצערי אני מתאמן לבד אבל יכולתי הייתי מתאמן בחוג מסודר...ואני גם לא מכיר אנשים באיזור שלי שעוסקים בזה ככה סתם אחה"צ עם חברים...

OldSkooler

New member
עזוב שטויות

אני גם הייתי הכי גדול (אני בן 20 וחצי) כשהתחלתי עם מורה אבל בקטנה.. בברייק הגיל לא משחק תפקיד.. אבל תמצא באמת אנשים טובים להתאמן איתם... אני חושב שאתה יכול למצוא מהאיזור.. בפורומים של קבוצות ברייקדאנס..

DaR 6

New member
אבל באיזה גיל התחלת?

אני בן 20 מחר(מזל טוב לי!), ולך תדע אולי אני עוד אחזור לזה מתישהו...

OldSkooler

New member
18 וחצי

התחלתי בגיל 18 וחצי ואני מתאמן קצת יותר משנתיים..

break dance

New member
אתה מתאמן באיזושהי קבוצה בסנטר?

או סתם ככה?

OldSkooler

New member
well...

יש לי את הקרו שלי אבל מתאמן עם מי שבא.. כל מיני אנשים באים לשם בהרכבים שונים... מקסימום לא אז לבד (גם לא נורא לפעמים) העיקר להתאמן...

break dance

New member
ברור שהעיקר זה להתאמן../images/Emo9.gif

ולהנות כמובן.. מי הקרו שלך? ואגב,משתתף באורבן?

OldSkooler

New member
Fosho'

אני בעיקרון עם ה Dark Side שזה אני ועוד שני חברים :) אבל באורבן אני (ועוד חבר מהקרו המקורי - BBOY Aligator) עולים עם קרו אחר שאנחנו גם ככה רוב הזמן מתאמנים איתם (שזה כבר דיי גם הקרו שלנו) קוראים להם Your Troubles. יהיה לפנים!!!!!!!!!

break dance

New member
...../images/Emo110.gif...

על הקרו שלך לא יצא לי לשמוע עדיין אבל על Your Troubles שמעתי וגם ראיתי איזה בטאל/2 שלהם מול LAU.. יצא לך להיות בבאטל נגד מישהו מLAU או UNITY (רעננה)? ושיהיה המון בהצלחה בUMM אגב

OldSkooler

New member
לפעמים בסשנים

לפעמים בסשנים או סתם באימונים עושים בכיף באטלים (רותם - Special K ושאר הבויז שמתאמנים בסנטר) אבל לא באיזה תחרות או משהו.... ה Dark Side זה בעיקרון אני ועוד שני חברים שעוד לא התחרינו.... אבל גם ככה רוב הימונים שלנו זה עם Your Troubles ואני וחבר שלי רוצים קצת להתחרות... אז אמרנו "יאללה, ניתן להם בראש!" ותודה... יש לך איזה קרו או משהו ? משתתפתב אורבן ?

break dance

New member
המ..

אז קודם כל לא,אני לא משתתפת בUMM וגם לא שייכת לשום קרו אולי תופתע לדעת אבל אני לא BGIRL בכלל (לצערי,למרות הרצון,אני גם לא יכולה להיות) אלא סתם מישהי שמתעניינת וקשורה לכמה בי בויז :] אחח רותם,אני ממש אוהבת לראות באטלים של LAU שהוא משתתף בהם (ומשוחדת גם לאהוב סרטונים של LAU שPOLY משתתף בהם)
שיהיה המון בהצלחה באורבן אם אני אזכור (ותרצה) אני אעשה לך כמה תמונות סטילס :]

OldSkooler

New member
אהה..

אין לי נושא god damn ! רק רציתי לכתוב תגובה.. כל פעם הוא שואל אותי מה הנושא של התגובה קיבבינימט... בכל מקרה, כן, אין ספק שLAU תותחים.. וגם מפולי אני ממש תופס... יש לו foundation חזק ומלאאא Flava.. יש הרבה קבוצות טובות ונראה לי הולך להיות חם... מקווה שיהיה בסדר (ואני לא אחליק באיזה רול אפ למרפק..) כיף לראות איך הסצנה מתפתחת ואיך כולם משתפרים... יש לך גישה לבמה שם לצלם ?? בטח חברה שלי תתפוס כמה פריזים (מקווה...) או שאולי תסריט.. זה פעם ראשונה שאני מתחרה אבל יהיה מגניב

break dance

New member
חחחחחח

הכל יעבור טוב.. מילה שלי
המ גישה לבמה כה יש לי אבל אניוואי אני עם מצלמה מקצועית (צלמת:p) אז אני יכולה לתפוס תמונות מכל מקום.. וכה פולי אכן בי בוי תותח.. וLAU בכלל
הסצנה מתפתחת לאט לאט ואתם (הבי בויז וההשתפרות שלכם) תורמים לה ואכן כיף לראות את זה..

OldSkooler

New member
aight

וואלה מגניב, אז.. לפני התחרות אני אגיד לך איך אני יהיה או משהו אז אולי תתפסי כמה תמונות
אם אפשר לשאול, אם את כל כך אוהבת, למה את לא עושה בי בויינג ?

break dance

New member
המ..

בכיף בקשר לתמונות
למה אני לא עושה בי בוינג? נושא רגיש,בעיות בריאותיות לצערי הרב מאוד למרות שאני ממש ממש ממש רוצה.. אבל אמרו לי שהידע שלי בעולם הברייק כנראה מפצה על העובדה שאני לא BGIRL :]

OldSkooler

New member
Knowledge Dropping

Knowledge Dropping גם חשוב... לא נורא... גם אם לא רוקדים ברייקדאנס, עדיין אפשר לחיות היפ הופ..

SNTQ

New member
יאפ../images/Emo9.gif

חיה היפ הופ בהחלט (גם יוצא לי להתאמן היפ הופ מדי פעם..)

OldSkooler

New member
אהה

לקחתי כמה שיעורי היפ הופ בעבר... היה נחמד... אבל אין לי כח כך זמן לזה.. האמת שהיה דיי כיף, שינוי מהפריסטייל שאני רגיל אליו לתנועות יותר ספציפיות ורוטינים בעיקר...

למעלה