Bonanza אפריל 2024 – סיכום חודש 🐧🥕🧤🧞‍♀️📠🪐🗽

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תאמינו או שלא תאמינו או שמספיק איזה אליהו

בחודש מרץ נפתחו 10 שרשורים חדשים

52 הודעות חדשות
נצפו 987 פרקים
75 סרטים
בנוסף השמש זרחה 58 פעמים

והשעון הוזז בלפחות שעה אחת

למה יש לנו לצפות לחודש אפריל:
סדרות חוזרות (מסע בין כוכבים: דיסקברי, Staged, The Big Door Prize, ג'סיקה ג'ונס, Beacon 23)

סדרות חדשות (ריפלי, Fallout, פרנקלין, The Sympathizer, Dinner With The Parents, אדום לבן וכחול מלכותי, Under the Bridge, Baby Reindeer, The Veil, Dead Boy Detectives)
סרטי קולנוע חדשים כמו איש הקוף, ציפור לבנה, ספיידרמן 4, מכסחי השדים: אימפריה קפואה, The Fall Guy ועוד
בנוסף נמשיך עם העולם הנורא חם הזה
ואולי גם עוד ימים קרירים
ולפחות יום אחד של ברד
נחגוג את פסח
ופסח שני

ובינהם ננוח בחול המועד
וגם ניצור פורום טלווזיה מתחרה

|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של לונה, אורן, לורליי גילמור, צ'אנדלר בינג, מוניקה גלר, ג'ני המפרי, מר ביג וטד מוסבי.

שאלון יעלה מאוחר יותר (דילן תעשה מאוחר יותר)

אבל לבנתיים: פיה או ג'יני?

didalf

Well-known member
אדום לבן וכחול מלכותי
מה זה עושה בסדרות חדשות?

סדרות חדשות (ריפלי, Fallout, פרנקלין, The Sympathizer, Dinner With The Parents, אדום לבן וכחול מלכותי, Under the Bridge, Baby Reindeer, The Veil, Dead Boy Detectives)
סרטי קולנוע חדשים כמו איש הקוף, ציפור לבנה, ספיידרמן 4, מכסחי השדים: אימפריה קפואה, The Fall Guy ועוד
אה הכנסת שם דבר אחד אמיתי והשאר אחד באפריל יפה.
או שאתה פשוט ממש מזלזל בנו|שפם|

שאלון יעלה מאוחר יותר (דילן תעשה מאוחר יותר)
אני שוב אשאל - היא יודעת את זה?

הממ פיה יפה יותר אבל ג'יני יעיל יותר.... אז ג'יני.

LeR@nch

Well-known member
חחחחחחח אהבתי את הפתיח עם הסרטים והסדרות המומצאים:-D
לא הייתי מתנגד לעונה חדשה של ג׳סיקה ג׳ונס (עדיין מחזיק אצבעות שהיא תפציע בעונה החדשה של דרדוויל) ולסרט הרביעי של ספיידרמן.

Lhuna3

Well-known member
תאמינו או שלא תאמינו או שמספיק איזה אליהו
אוקיי זה נראה שתמיד יש מילה שקשורה לחג של החודש (אליהו = פסח, אסתר = פורים, ואולי תאמינו או לא תאמינו = אחד באפריל גם)
אבל זה הכי רחוק שהצלחתי להבין.

בחודש מרץ נפתחו 10 שרשורים חדשים
לא יכול להיות שכל כך מעט, אתה משקר כרגיל. (לשם שינוי היום זה מותר לך)
למה יש לנו לצפות לחודש אפריל:
סדרות חוזרות (מסע בין כוכבים: דיסקברי, Staged, The Big Door Prize, ג'סיקה ג'ונס, Beacon 23)
1 באפריל! :-D
בנוסף נמשיך עם העולם הנורא חם הזה
😭 אוף למה כבר קיץ כזה??
ואולי גם עוד ימים קרירים
ולפחות יום אחד של ברד
YEH RIGHT
וגם ניצור פורום טלווזיה מתחרה
אנחנו ננצח אותם!
|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של לונה, אורן, לורליי גילמור, צ'אנדלר בינג, מוניקה גלר, ג'ני המפרי, מר ביג וטד מוסבי.
אני לא רוצה את מר ביג אצלנו בחודש. עם כל השאר אני סבבה. (לא מכירה את ג'ני המפרי)
אני יודעת שג'יני נותן 3 משאלות, אבל אני לא בטוחה מה החוקים של פיה, נדמה לי שרק משאלה אחת?
אם אני צודקת אז ברור שעדיף ג'יני, בהנחה שהוא לא ג'יני מתחכם כזה שמחפש איך לדפוק אותך מהניסוח של המשאלה.

LeAnnDyIan

Well-known member
יש לכם מזל שהלקוחה שלי הבריזה לי אז יש לי חצי שעה לעשות לכם שאלון. תהנו

|1תו|שם:
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון
?
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם
?

|שי|סדרות החודש:
|שי|סרטי החודש:
|שי|שירי החודש:
|שי|ספרי החודש:
|שי|דמויות (אהובות) החודש:
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש:
|שי|שחקני החודש:
|שי|קראשי החודש:
|שי|ציטוט חודשי:
|שי|סיבה למסיבה:
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש:
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל:

|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות-
|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם?
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו?
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו?

🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)?
|גבינצ|גבינה אהובה?
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה?
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון?
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם?
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו?
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם?
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם?

|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/דירוג של חברי הפורום שתרצו לחלוק עם הכיתה?

dory30

Well-known member

|1תו|שם: דורי, בפעם האחרונה שבדקתי.
? שניים.
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם? רק אני, היה חתול פעם.

|שי|סדרות החודש: התייר, הצבי, הג'נטלמנים.
|שי|סרטי החודש: הבלתי משוחדים, האיש מהחלומות.
|שי|שירי החודש:
|שי|ספרי החודש: נעליים גדולות, אוטוביוגרפיה של פיל נייט (מייסד נייק).
|שי|דמויות (אהובות) החודש: פרומה מהצבי, סטנלי מהג'נטלמנים.
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: כותב רק את מי אני אוהב
|שי|שחקני החודש: סוזנה פפיאן (שאני מכיר היטב מסובייצקה ומגן קופים וכמובן מהצבי); ג'יימי דורנן (התייר).
|שי|קראשי החודש: סוזנה פפיאן, קאיה סקולודריו.
|שי|ציטוט חודשי: "הוא מכיר אנשים רבי השפעה, ישו ואבא שלו"; "היו סמוכים ובטוחים שיום הדין יגיע"; "רצח זה דבר שרע לעסקים" (הכל מתוך "הג'נטלמנים").
|שי|סיבה למסיבה: אביב הגיע פסח בא.
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: אמא שלי קיבלה טלפון ממתחזה לבנקאי. הוא התקשר משני מספרים שונים משני שמות, היום. בעקבות דיווח שלה התקשרתי למשטרה והתיק במפלג ההונאה של ת"א, תחת השם "העוקץ הרוסי".
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: שיהיה חם יותר ואוכל להפעיל מזגן, כדי להשקיט את השכנים הרועשים שלי.

|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות-
|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם?חוץ מריאליטי אני מסוגל לראות כמעט הכל.
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו? אני אוכל כל הזמן ללא גלוטן בגלל צליאק.ובכל זאת, העוגיות לסוגיהן.
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? כמה ימים,שום דבר מיוחד.

🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? צחי הלוי ולוסי אהריש.
|גבינצ|גבינה אהובה? גאודה, גרוזינית, צפתית.
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? נדיבות.
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? לא קורה. מקסימום מתעדכן בתוצאות ספורט שפספסתי.
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? אהובים בלבד- קינמון לתפוחי עץ וטימין לדג (או ללבאנה במקום זעתר).
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו? עבור.
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? מנת יתר של שוקולד.
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם? פציעה בכתף, 2014

|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/דירוג של חברי הפורום שתרצו לחלוק עם הכיתה? אני בסוף כתיבת הספר על המחסלת עם הבעיות הנפשיות. אין לי ויז'ואל של זה.

נערך לאחרונה ב:

נדירליאל

Active member

|1תו|שם: דורי, בפעם האחרונה שבדקתי.
? שניים.
זהו? נעלי יומיום ונעליים למסיבות, לטקסים, לחתונות?
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם? רק אני, היה חתול פעם.
מזלך, אני 3 בין ארבעה.
|שי|סדרות החודש: התייר, הצבי, הג'נטלמנים.
|שי|סרטי החודש: הבלתי משוחדים, האיש מהחלומות.
|שי|שירי החודש:
|שי|ספרי החודש: נעליים גדולות, אוטוביוגרפיה של פיל נייט (מייסד נייק).
|שי|דמויות (אהובות) החודש: פרומה מהצבי, סטנלי מהג'נטלמנים.
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: כותב רק את מי אני אוהב
|שי|שחקני החודש: סוזנה פפיאן (שאני מכיר היטב מסובייצקה ומגן קופים וכמובן מהצבי); ג'יימי דורנן (התייר).
|שי|קראשי החודש: סוזנה פפיאן, קאיה סקולודריו.
|שי|ציטוט חודשי: "הוא מכיר אנשים רבי השפעה, ישו ואבא שלו"; "היו סמוכים ובטוחים שיום הדין יגיע"; "רצח זה דבר שרע לעסקים" (הכל מתוך "הג'נטלמנים").
עד כאן חייב לציין, שעולמנו הטלוויזיוני שונה - כמו שני קצוות קו שלעולם לא ייפגשו בגיאומטריה אוקלידית.
|שי|סיבה למסיבה: אביב הגיע פסח בא.
למזלי כי רב, בליל הסדר, אם הכל יסתדר מבחינת החיים והמתים, נהיה בנורבגיה. נאכל כאוות ליבנו מבלי אפילו לחשוב שאיזה מפקח כשרות מטעם עצמו יעז לומר לנו משהו.
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: אמא שלי קיבלה טלפון ממתחזה לבנקאי. הוא התקשר משני מספרים שונים משני שמות, היום. בעקבות דיווח שלה התקשרתי למשטרה והתיק במפלג ההונאה של ת"א, תחת השם "העוקץ הרוסי".
יקירי - אני מקבל באופן שיטתי הודעות סמ"ס מדואר ישראל. מזלנו, אנחנו יודעים מה הזמנו, דרך מי יגיע. אבל אני חושב עליי בעוד עשור, קצת מבולבל יותר.. אמא'להההההה
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: שיהיה חם יותר ואוכל להפעיל מזגן, כדי להשקיט את השכנים הרועשים שלי.
חחחחחחחחח
|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם?חוץ מריאליטי אני מסוגל לראות כמעט הכל.
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו? אני אוכל כל הזמן ללא גלוטן בגלל צליאק.ובכל זאת, העוגיות לסוגיהן.
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? כמה ימים,שום דבר מיוחד.

🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? צחי הלוי ולוסי אהריש.
כן הם תמצית הדו קיום ישראלי-פלסטיני? יהודי-ערבי חילוני?
|גבינצ|גבינה אהובה? גאודה, גרוזינית, צפתית.
העמק, טל העמק, גאודה מעושנת
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? נדיבות.
מתוך שלא לשמה..
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? לא קורה. מקסימום מתעדכן בתוצאות ספורט שפספסתי.
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? אהובים בלבד- קינמון לתפוחי עץ וטימין לדג (או ללבאנה במקום זעתר).
לאטבנה בלי זעתר?? שמן זית?? הכיצד??
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו? עבור.
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? מנת יתר של שוקולד.
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם? פציעה בכתף, 2014

|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/דירוג של חברי הפורום שתרצו לחלוק עם הכיתה? אני בסוף כתיבת הספר על המחסלת עם הבעיות הנפשיות. אין לי ויז'ואל של זה.
יש כבר פנייה אל הוצאה לאור? שים לב, הוצאות לאור נדיבות מאוד בקבלת הטקסטים שלך, ואז תוקעות לך מחיר מהסרטים. אם זה ממש בדמך - צא בפרוייקט מימון המונים, לפחות כך תצליח לממן את הספר ואת כמות העותקים שצריך. אח"כ ישנן חברות הפצה שיעבדו בשבילך.

נדירליאל

Active member

|1תו|שם: אל
? - לא'דע, אני אימלדה ממין זכר
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם
? - מאיפו לי לדעת?

|שי|סדרות החודש: - ST- פיקארד, אנטרפרייז, וויאג'ר, DS9, סדרת המקור, סיפורי אהבה מודרנית, המשטר, שלדון הצעיר- עונה 7, הגולדברגים
|שי|סרטי החודש: - אין
|שי|שירי החודש: - ספר השירים השלישי שלי - רגע דק מלטף
|שי|ספרי החודש: - תיאוסופיה ומד"ב
|שי|דמויות (אהובות) החודש: - הקפטיין של וויאג'ר - אחח, איזו אמא גיבורה
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: ררצ'ר מאנטרפרייז, פשוט זוועה
|שי|שחקני החודש: אין
|שי|קראשי החודש: קווין קוסטנר - הגיל משביח אותו להפליא
|שי|ציטוט חודשי: א אֵין זִכְרוֹן, לָרִאשֹׁנִים; וְגַם לָאַחֲרֹנִים שֶׁיִּהְיוּ, לֹא-יִהְיֶה לָהֶם זִכָּרוֹן--עִם שֶׁיִּהְיוּ, לָאַחֲרֹנָה. {פ}, קהלת פרק א'
|שי|סיבה למסיבה: - אין
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: סיפור? דו"ח מבקר המדינה ש-שרה בחרה בפינצטה
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: לנורבגיה, אבל תלוי אם חותנתי תחייה או תמות עד מועד הטיסה

חכם - ז'ל פיקארד, אין ספק
רשע - ביבי נתניהו, אריה דרעי, פינקוס, גפני, אמסלם, גוטליב
תם - איך אמר ישו: ירים יד מי שלא חטא מימיו - ירים יד התמים אחרי גיל 10
שאינו יודע לשאול - הנכד המתוק שלי
|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם?
מה שרע אני שוכח - עד שיוזכר בטעות
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו? - לא יודע. אינני אוכל נטול גלוטן, נטול קפאין ושאר נטולים
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? - הוזכר לעיל

🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)?
|גבינצ|גבינה אהובה? - טל העמק
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? - סבלנות
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? אני תמיד ישן. לפעמים אני מפהק מול "שרוטים"
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? מונוסודיום גלוטמט וכמון - אהובים, כל סוגי החריף - שנואים
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו? - אני מבנג'ג' את ה-גולדברג'ס ולא מבין איך שרדו עד 2023
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? נוזל ניקוי מסכים
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם? חוסר זהירות בחיתוך בצל

מה פירוש "דירוג חברי הפורום"?
הצעה מסוכנת מאוד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אפשר כפל מבצעים?
לא
אבל תבחרי בג'יני אז תקבלי שלש מבצעים
ואמא שלי טוענת שאני היחיד בעולם שמשתמש בלשון סביל.
אתה מתכוון ל"הוזז"?
מה זה עושה בסדרות חדשות?
זה [אדום, לבן וכחול מלכותי] היה יכול להיות מגניב בתור סדרה
אה הכנסת שם דבר אחד אמיתי והשאר אחד באפריל יפה.
או שאתה פשוט ממש מזלזל בנו|שפם|
כן, רק הפוך
או שגם את מנסה לעבוד עלי
אני שוב אשאל - היא יודעת את זה?
היא יודעת
(אבל ייתכן שתצטרכו להראות קצת סבלנות)
הממ פיה יפה יותר אבל ג'יני יעיל יותר.... אז ג'יני.
אבל אני חושב שהפיה לא מוגבלת בכמות משאלות. אם כי לפעמים יש מגבלת זמן למשאלות.
אתה לא אמור לנעוץ את זה?
נעוץ זה שם של דג
חחחחחחח אהבתי את הפתיח עם הסרטים והסדרות המומצאים:-D
תודה. ואפילו קיבלתי ממך תגובה בשרשור הזה
לא הייתי מתנגד לעונה חדשה של ג׳סיקה ג׳ונס (עדיין מחזיק אצבעות שהיא תפציע בעונה החדשה של דרדוויל) ולסרט הרביעי של ספיידרמן.
גם אני מקווה לכל אלו.
אוקיי זה נראה שתמיד יש מילה שקשורה לחג של החודש (אליהו = פסח, אסתר = פורים, ואולי תאמינו או לא תאמינו = אחד באפריל גם)
אבל זה הכי רחוק שהצלחתי להבין.
קרוב רחוק קרוב
😭 אוף למה כבר קיץ כזה??
זה סיוט
אם שינויי אקלים אי אפשר לדעת מה הבא
(יש סיכוי שאנחנו בכלל נמצאים במערכת עם שלושה שמשות ולכן יש עידנים כאוטיים) (אבל בלי ספויילרים)
אנחנו ננצח אותם!
או שאנחנו ננצח אותם
אני לא רוצה את מר ביג אצלנו בחודש. עם כל השאר אני סבבה. (לא מכירה את ג'ני המפרי)
ג'ני היא מגוסיפ גירל
In the distance, Bo saw a fairy. A fairy so beautiful that he felt proud of being called one in highschool
וד"א אני כבר מזמן החלטתי שלרוב מה שניק כותב אין קשר למציאות אז אני קוראת את ההודעה הראשונה ברפרוף... :-P:
יש המון קשר למציאות.
אם הייתי כותב דברים שאין להם קשר למציאות זה היה נראה ככה:
हमारी दुनिया अप्रैल फूल डे पर शुरू हुई और ठीक पैंतीस मिनट बाद ख़त्म हो गई

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
אני לא רוצה את מר ביג אצלנו בחודש
צר לי לאכזב אותך אבל מיסטר ביג הוא הדבר הכי טוב בחודש שלכם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|1תו|שם: אליהו
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון? 3
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם? אני

|שי|סדרות החודש: שמוליק והקיפודים
|שי|סרטי החודש: שמוליק והקיפודים: הסרט
|שי|שירי החודש: נר לי דקיק
|שי|ספרי החודש: התנך
|שי|דמויות (אהובות) החודש: איגור האוגר
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: נרלי הדקיק
|שי|שחקני החודש: שרי צוריאל
|שי|קראשי החודש: ניקולס גליצין
|שי|ציטוט חודשי: העולם התחיל והעולם נגמר
|שי|סיבה למסיבה: הביסם הביס
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: סיפור הבריאה
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: מצות

|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות- ארבעתם מרפי
|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם? תשע ביטולי סדרות טובות ואבודים
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו? מצות
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? כן. ואני הולך להכין מראש את כל סיכומי החודש לשארית השנה

🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? ההורים שלי/ההורים מאחוזת דאונטון
|גבינצ|גבינה אהובה? צהובה
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? זיכרון פוטוגני (או לפחות זיכרון טוב יותר)
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? לרוב זה רילים באינסטגרם שבהם יש איזה סיפור משפחתי עצוב
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? מלח אהוב. פלפל שנוא
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו? אבודים
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? מקלות אוזניים. אני נעשה חלש לידם במצב רגיל, אבל תתקעו אחד באוזן שלי ואני מת.
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם? אני לא מצליח לחשוב על שום צלקות שיש לי. אבל יש לי נקודה מוזרה בבטן שאני די בטוח שנגרמה מזריקת אוזמפיק לפני איזה חודש.

1711999741069.png
/
/
אחותי: איך קוראים לאחיך הקטן?
שלומית: קוראים לו אריאל, אבל אף אחד לא קורא לו ככה.
אני: אז איך קוראים לו?
שלומית: קוראים לו אריאל. אבל אף אחד לא קורא לו ככה.
אבא שלי: אוקי, אז איך קוראים לו?
שלומית: קוראים לו אריאל! אבל אף אחד לא קורא לו בשם הזה.
כולנו: אבל אם ככה איך כן קוראים לו?
שלומית: אמרתי כבר שקוראים לו אריאל. פשוט אף אחד לא קורא לו ככה.
/
ניק
כל האחרים

נדירליאל

Active member
כך קראו לאחי, אללה יסעדו
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון? 3
לי יש 6
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם? אני
איזה כיף. מעולם לא ידעתי לגבי עצמי.
|שי|סדרות החודש: שמוליק והקיפודים
|שי|סרטי החודש: שמוליק והקיפודים: הסרט
|שי|שירי החודש: נר לי דקיק
|שי|ספרי החודש: התנך
|שי|דמויות (אהובות) החודש: איגור האוגר
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: נרלי הדקיק
|שי|שחקני החודש: שרי צוריאל
|שי|קראשי החודש: ניקולס גליצין
|שי|ציטוט חודשי: העולם התחיל והעולם נגמר
|שי|סיבה למסיבה: הביסם הביס
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: סיפור הבריאה
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: מצות
שרי צוריאל - העלית אותה מהאוב, בחיי - נראית עכשיו פי אלף טוב יותר מאשר בנעוריה 1712344586844.png
|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות- ארבעתם מרפי
|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם? תשע ביטולי סדרות טובות ואבודים
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו? מצות
יש גרסת חמץ למצות? כאילו - בצק שמרים, מתוח דק דק, ואז שריפה-0אפייה על ווק הפוך, בסגנון פיתה דרוזית? או התכוונת סתם ל-לאפה מצויה?
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? כן. ואני הולך להכין מראש את כל סיכומי החודש לשארית השנה
;-)
🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? ההורים שלי/ההורים מאחוזת דאונטון
שלי כסבר אינם בין החיים, אבל אני מניח שבסיכום של למעלה כ- 60 שנות נישואין, הם היו "אגדה."
|גבינצ|גבינה אהובה? צהובה |V|
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? זיכרון פוטוגני (או לפחות זיכרון טוב יותר)
הלוואי עליי גם
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? לרוב זה רילים באינסטגרם שבהם יש איזה סיפור משפחתי עצוב
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? מלח אהוב. פלפל שנוא
כמו הנכדה שלי ופלפל שחור
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו? אבודים
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? מקלות אוזניים. אני נעשה חלש לידם במצב רגיל, אבל תתקעו אחד באוזן שלי ואני מת.
יש הפתעות מפתיעות טכנולוגית.
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם? אני לא מצליח לחשוב על שום צלקות שיש לי. אבל יש לי נקודה מוזרה בבטן שאני די בטוח שנגרמה מזריקת אוזמפיק לפני איזה חודש.
למה לא פעם בשבוע? כך לפחות אצל רעייתי הסוכרתית, שירדה קילו'אים, אחיה שגם הוריד עשרות קילוא'אים, אבל אחייניתה-בתו, האוזנפיק לא השפיע עליה בגרוש.
צפה בקובץ המצורף 101281
/
/
אחותי: איך קוראים לאחיך הקטן?
שלומית: קוראים לו אריאל, אבל אף אחד לא קורא לו ככה.
אני: אז איך קוראים לו?
שלומית: קוראים לו אריאל. אבל אף אחד לא קורא לו ככה.
אבא שלי: אוקי, אז איך קוראים לו?
שלומית: קוראים לו אריאל! אבל אף אחד לא קורא לו בשם הזה.
כולנו: אבל אם ככה איך כן קוראים לו?
שלומית: אמרתי כבר שקוראים לו אריאל. פשוט אף אחד לא קורא לו ככה.
/
ניק
כל האחרים
צודקת - לא קוראים לו אריאל. השם שלו אריאל, אבל קוראים לו: בוא, מתוק, חמודי של סבא-סבתא, וכו' וכו'

dilia snake

Well-known member
|1תו|שם: עדי|נחש| קוקס.
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון? נראה לי 10 כזה.
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם? הכלבים |פנים| .

|שי|סדרות החודש: FBI, וויל טרנט.
|שי|סרטי החודש: נופ.
|שי|שירי החודש: לא.
|שי|ספרי החודש: שעות אפלות(הפעם בעברית) צללים של הנשמה(כנ"ל), בלתי שבירים,רוחות הזעם(AKA ספר מס' 3 ובפעם הבאה שאני חושבת לקרוא ספר של הסופר נא לכרות לי את הידיים) , נשארנו שם (יום כיפור).
|שי|דמויות (אהובות) החודש: מגי, ריפלי.
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: זולה מ-MED.
|שי|שחקני החודש: אין לי.
|שי|קראשי החודש: בעל בנוהל.
|שי|ציטוט חודשי: לא זוכרת.
|שי|סיבה למסיבה: אין.
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש:
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: שיהיה חם, ורופאת עיניים שדחינו מינואר כי הייתי חולה.

|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות- חכם: מגי מ-FBI, רשע קילגרייב, תם ד"ר צ'ארלס, ושאינו יודע לשאול פיית' מוויל טרנט.
|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם? ספינאופים מיותרים, רומנים מיותרים, דמויות מעצבנות, קלישאות שנטחנו עד דק, כתיבה גרועה, סדרות שמתחילות טוב ומדרדרות, משחק גרוע, דברים כמו ערוץ 14, סדרות שלא מסתיימות בזמן וביטולים.
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו? אין דבר כזה.
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? כן, לישון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? ביבי ושרה.
|גבינצ|גבינה אהובה? בזמן האחרון לאבנה.
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? סבלנות.
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? אני לא נופלת.
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? אהוב שום, שנוא זעתר.
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו? ג'סיקה ג'ונס.
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? הטלפון הנייד והעכבר מחשב.
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם? השיניים של הכלבה.

429753951_420154270507303_1595032399744482327_n.jpg

dory30

Well-known member
אוי ויי, איך אפשר לצפות שיהיה חם יותר? למרות שאני לגמרי מבינה ומזדהה עם הרצון להשקיט את הרעש מהשכנים.
בגלל השכנים, זה לא נותן לי תירוץ לפתוח מזגן ולהסתפק במאוורר.
🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? ביבי ושרה.
חשבתי שהפורום א-פוליטי?

למעלה