Essential tremor -

נוש22

New member
Essential tremor - ../images/Emo53.gif

בן 23 סטודנט. אובחנתי לפני כשנתיים כחולה בתסמונת ET וההתמודדות דיי בעייתית, מתדרדרת והולכת. להלן מקצת התופעות מהן אני סובל .. ציטוט מהאתר העולמי של התסמונת הנ"ל: Fearing embarrassment, they stop eating in restaurants, attending social events, shopping and" pursuing hobbies. The resulting isolation can cause psychological problems and strain relationships. ET’s effects extend to the most ordinary daily tasks: women may have difficulty applying makeup and men may struggle with simply shaving." אני פונה לכל המומחים בפורום .. להמליץ על משהו אשר יכול להקל ולו במעט את ההתמודדות עם הרעידות המאפיינות את התסמונת .. אשר כידוע באה לידי ביטוי בשיא "תפארתה" בעיקר במצבים של STRESS ... שמעתי לא מעט על גרייה מגנטית שיכולה לעזור ... אבל אינני יודע אם ניתן לבצע טיפולים מסוג כזה בארץ. יש אופצייה לטיפול תרופתי זה או אחר? טופלתי בעבר ע"י נוירולוג, אלא שלא קיבלתי ממנו טיפול כלשהו ... וניסיתי להתמודד עם התסמונת .. אלא שהיא כבר הופכת ממש מעיקה ופוגעת בדברים המינימליסטים שאני מבצע ביומיום. תודה מראש לכל העונים והעונות, נוש

שלום לך נוש

אתה מתמודד עם תסמונת לא פשוטה, ולמיטב ידיעתי הדרך המומלצת לטיפול בישראל הינה הדרך אליה פנית בעבר - נוירולוגית. ניתן לשלבה עמה טיפול פסיכולוגי-רפואי. אני שולחת לך לינק לאתר דוקטורס בו נשאל הרופא לגבי שיטות טיפול ומציע הוא דוקא טיפול באמצעות תרופות. לצערי איני יודעת בישראל על טיפול באמצעות גרייה מגנטית ולעניות דעתי השיטה קיימת אך עוד בשלבי נסיון ומחקר. http://www.doctors.co.il/xFF-Read,xFI-26,xFT-9803,xFP-9829,m-Doctors,a-Forums.html נסה להענות לשאלתך החשובה בפורום נוירו-רפואי דוגמאת זה. בהצלחה רבה, טל

למעלה