פרק 422: All Or Nothing

aesu

New member
הופעה של המיטה שלי יהיה בסדר.

טוב, אז היה לי ממש דה ז'ה וו לסיום עונה שעברה, כשאני מסתכלת על הדקות שנותרו ומבינה שפשוט אין זמן לעוד סצנה. ואז הם עוד דחפו את החתונת וומה לחמש דקות האלה. שיואו.
הגעתי למצב שהשוט האחרון של בליין עם הטבעת הפתיע אותי לטובה כי הייתי בטוחה שפשוט יתעלמו מהסטוריליין של הפרק.
זה פשוט מוכיח שוב שאם יש משהו שאנחנו לא יודעים עליו- הוא פשוט לא קיים.

שאר הפרק היה נחמד וזה.
יאי פגרה.

A TotalGleek

New member
טוב סוף עונה וזה

אני לא מאמינה איך לא הייתי עם 0 ציפיות.
כל העונה לא ציפיתי לכלום.
ודווקא בפרק הזה כן.
למהלמהלמה

אבל זה כבר ידוע שלי באמת *באמת* לא אכפת מגלי ולכן לא אכפת לי מה קרה/לא קרה על קליין.

רילי.

אבל בכל זאת, כמה נקודות.

הבחור הימני מ- MIT נראה כמו אסד. הולי שיט.
בליין הוא הדבר הכי מתוק בחיים האל ה

סאם נסיך

בייבי קורא ספר

הדבר הכי מצחיק בפרק היה מיסטר שו והעפרון שמבצבץ מהאוזן שלו

התחת של בליין

וול בייסיקלי איי לאב הים. וורי מאצ'. #אתהנסיך
יו טוטאלי וונה דו מי . אומייגאד

קליין בברדסטיקס. אוקיי מצד אחד זאת הייתה סצנה חמודה , ומצד שני היא עשתה לי ממש רע. RIB פשוט מתעצלים?? ווואו זה כבר יותר מדי ברור . לקורט אין רגשות כאילו??! אבל בליין נסיך

וג'ן היא בול סבתא שלי שזה מפחיד.
"וור נוט א קאפול" דיייי דיי דיי כבררררר

וואוו אוקיי ג'סיקה סאנצ'ז מדהימה . השיר הראשון היה סתמי אבל אהבתי את השיר השני :)
סמואל חמוד ושיתנו לו כבר לדבר רבאקק
אם היו מקצרים את החיבוק של בריטני וסאם היה אפשר לדחוס בפרק העלוב הזה עוד 3 סצנות של קליין לפחות .
זה רק אני או שהבנים של ND נראים כאילו הם לומדים בהוגוורטס?

טוב אז אממ לND היו חרא שירים. אולי חוץ משל הבנות שהיה חמוד. איך הם ניצחו בכלל #אבלזהגליאזלאמשנה
פעם ראשונה שהבגדים שלהם היו יפים אבללללל !!! איי קול דאט פרוגרס.
וואו אממ לא ציפיתי שוומה יתחתנו? אבל טוב . לא ממש אכפת לי.
אז בכל סדרה אחרת הייתי ממש שמחה שקליין הם הדבר האחרון שרואים בפרק, כי בכל סדרה אחרת זה היה ברור שזה אומר שיקרה איתם משהו חשוב. אבל זה גלי. אז הם פשוט ישכחו מזה.

תודה לכם גלי, על 9 חודשים של כלום..

5ifi

New member
חחחחחחח

"שלוש סצנות קליין לפחות", וואו. הרסת אותי. אבל כן, אני תוהה לגבי כל הנאום של בריטני. כאילו היא מברברת על ה שהיא עוברת לMIT מיידית, אבל בתור מה? הם אמרו לה שהיא לא מסוגלת לחשב כלום, כל דבר שהיא אומר והוא נכון יוצא ממנה באופן מיסתורי, מה היא הולכת לעשות שם? להיות לוח השראה?

אם כי אני די מרוצה מזה שהיא לא הולכת לרדוף אחרי החלום שלה ולהיות שחקנית :p או לרקוד, ה כן טוויסט די מגניב, אבל זה כאילו, היה ארוך ופתאומי מדי. ובטח שלא לסוף עונה, בקיצור- נאום ארוך מדי בשביל משהו שלאף אחד לא אכפת ממנו. ואני עוד מחובבי בריטני.

אירוסמית'

יותר מדי בריטני (למרות שהסצנה בהתחלה הייתה ממש משעשעת ופונדו פור טו היה אחלה קול הפאנדום).
מעט מדי קורט, מארלי-יוניק צפוי (וריידר כ"כ לא שווה את זה, שילך).
ממש בא לי לבעוט בבליין, קשות. כל ההתנהגות שלו כ"כ מנותקת מהמציאות, הוא ממש לא בנקודה שמגיע לו להיות עם קורט ובאמת שאני מעדיפה אותו כדמות רק בדברים שלא קשורים לקורט.
הזוג הלסבי ממש מתוקות למרות שקיבלנו יותר סיפור שלהן משל חצי מהדמויות הקבועות (אולסו אני אמורה להאמין שקיבלו את הצעת החתונה שלהם כ"כ בשמחה בליימה?).
הריג'יונאלז היה משעמם למד. אלה בתלבושות האדומות היו ממש טובים, השירים שלהם פשוט היו די מעפנים.
מזל שזה הפרק האחרון, לא חושבת שאני מסוגלת לעמוד בעוד נאום חדר-המקהלה-שינה-את-חיי. טוב שיש זמן לנאומים חופרים כשצריך לעלות לבמה.
ההופעה של ND הייתה די חלשה והעיבוד על הקולות שלהם היה נוראי.
כל הכבוד למארלי על החלמה פלאית מהפרעות אכילה וחרדת ביצוע.
חתונה בלי אף אורח בגיל של החתן והכלה. קלאסי. למה אמה לא מבינה שהיא טובה מדי בשביל וויל?
אז מה הקליף האנגר? מרייצ'ל לא אכפת ובליין אפילו לא הציע.

זה היה פרק סיום העונה המעפן ביותר עד כה.
מצטערת על זה שהתגובה יצירתית, באט איט וואז נוט וורת' איט.

sweet shir

New member
מה שכתבת. הכל.

אם נמאס לכם ליצור את הסדרה אז למה חידשתם ל2 עונות?

sweet shir

New member

ברור שהמטרה היא לעשות כסף וכמה שיותר ממנו. אבל אין להם איזשהו טיפת אינטגרטי מקצועי שהם רוצים לשמור? השם הטוב שלהם בביזנס..?
חחח אני סתם ממורמרת.

משום מה הוליווד חולה לריאן מרפי על התחת

הוא עכשיו מכר עוד איזה פיילוט אם אני לא טועה, אז אין לו הרבה ממה לדאוג. לגבי השניים האחרים אני פחות יודעת אבל נראה שאם הם הצליחו ליצור כזו מסחטת כסף בהתבסס על ליהוק מוצלח וזהו, אני מאמינה שלכל המעורבים יש מקום בהוליווד.

sweet shir

New member
ארקטיק מאנקיז.

בשביל מה ולמה בזבזתי שנה שלמה על העונה המיותרת הזאת?! חחח
גאד אני לא יודעת כבר אם לצחוק או לבכות!

הדבר הכי טוב היה הגיי הממש שמח בהופעה של הו'ז יור דדיז שרקד באמצע. הרג אותי מצחוק

המסקנה היחידה שעלתה לי מהפרק היא שאם דארן לא היה בסדרה לא הייתי רואה אותה יותר.
זהו חח אין לי יותר מה להגיד. מאסתי בסדרה הזאת! ביי גליי להתראות שלום ושלא נתראה בשמחות.

unicorn174

New member
דארן בניו יורק

למה אני בכלל טורחת לראות את זה? אפילו בלי לפתח ציפיות.
באמת שהם לא יכלו למצוא פרק סיום יותר גרוע.
הדברים היחידים שבאמת נהניתי לראות זה את הצעת הנישואין של הזקנות, כל המבטים המתמוגגים האלה של בליין והשירים. הם היו ממש טובים.
כאילו? מה? באמת? כל הסיומים הכי קלישאתיים.
הפרק הזה מוכיח אחת ולתמיד שוויל הוא פדופיל. חתונה עם ילדים כי אתה אוהב אותם? אין לך חברים נכון?
יוניק? זה היה כל כך צפוי!!!!
מה הם יעשו בעונה הבאה? תכנית נגמרה השנת לימודים, זה שהם מרחו חצי ממנה על עונה זאת בעיה שלהם, אני לא רוצה לראות עוד עונה שהקאסט המקורי פשוט נרקב בבית ספר.
הדבר היחידי שטוב הוא שעד ה21.9 יש מספיק זמן לראות את כל העונות מהתחלה ולתכנן את הרצח של RIB

5ifi

New member
לא, אנה, נו...

ריידר צריך להישאר כדי להתאהב ביוניק או משהו בעונה הבאה.
רק שיגלח את פאות הלחיים שלו לפני שאני מקיאה.

aesu

New member
כן.

הם אמרו שזה נראה לפי הפרק שדמות עוזבת, אז זה הוא.
ובכלל הייתי בטוחה שזאת תהיה בריטני...

למעלה