התפקדות יוני

niviri

New member
אז הוא הלך בגלל השחקנים?

בהנחה שהוא לא מכיר את ניקו יותר מדי, ואת חימה כנראה לא הכי מחבב (כי לא שמעתי אף אחד שכן רק על סמך המורדים) אז הוא הלך רק בשביל בנחה? או שבלי קשר ההצגה עניינה אותו? או שבמילא אין משהו יותר טוב לעשות שם?

tamaguchi girl

New member
בעיקרון הוא אוהב תאטרון, וההצגה נחשבת לטובה בארגנטינה

גם האריכו אותה הרבה מעבר לתכנון המקורי מה שאומר שהיה ביקוש.
בנוסף הוא אוהב דווקא את ניקו, לגבי חימה אני חושבת שאין לו משהו נגדה, ודווקא מבנחה הוא פחות מתלהב

הוא הלך לעוד הצגות חוץ מזו, הוא היה דיי הרבה זמן בבואנוס איירס (כמעט 3 שבועות מלאים) אז היה לו הרבה זמן לבילויים

אה וכמובן שחפרתי לו נצח שאם יש את ההצגה הוא חייב ללכת לפחות בשביל להגיד לי איך היה

tamaguchi girl

New member
חחח כן זה הרבה

מצד שני יש לו הרבה חברים מארגנטינה שהוא הכיר דרך תגלית ספרדית (הוא עשה כמה פעמים אז מכיר הרבה)..לפחות יש לו תירוץ

sparx

New member
חח אני מתה על גלוריה

אני גם אוהבת את הדיסק של הסדרה, הייתי שומעת באוטו מלא פעם חח
&nbsp
פעם פעם היה לי קטע לקרוא ספרים ברכבת (באוטובוס זה עושה לי בחילה), ועכשיו שאני נוסעת עם האוטו אני קצת מתבאסת שאני לא יכולה לנצל את הזמן נסיעה לדברים אחרים כמו קריאה.. ושקלתי לשמוע ספר אבל זה פשוט מרגיש לי הזוי שמישהו מקריא לי אותו... מכניס את הטון שלו ודברים כאלו.. נראה לי קצת הורס, לא?

tamaguchi girl

New member
חחח אולי באמת הגיע הזמן שאני אעביר את השירים לדיסק P:

יוטיוב גומר לי את חבילת הגלישה

אני לא יכולה לקרוא לצערי אפילו ברכבת
בחילה נוראית. אפילו לקרוא הודעת ווטסאפ כשאני באוטו (ומישהו אחר נוהג כמובן) עושה לי בחילה..לא מבינה איך אנשים גומעים ספרים שלמים בנסיעות

אני גם חשבתי ככה, שזה יהיה מוזר..ולא בקצב שאני רגילה..והדימיון יהיה מוגבל. שמחה לבשר שאצלי לפחות זה לא פגם בכלל בחוויה ולהפך, מי שמקריא את הארי פוטר בגרסא שאני שומעת כל כך טוב, שאני *רוצה* לעשות שיעורים רק בשביל להמשיך ולשמוע אותו

(אני שומעת את הגרסא של STEPHEN FRY)

ממליצה לך לנסות, מניחה שיש קולות של קריינים שתאהבי פחות ויותר, אבל זה שווה בדיקה :)

sparx

New member
חח האמת זה על הפלאפון שלי..

אבל זה אותו עיקרון כמו על דיסק חח

Jolleen

New member
איך הוא הגיע בדיוק להצגה הזאת?? הזוי חח

ומתי היום הולדת שלך?

יש באספרנסה שירים נחמדים, גם לי הייתה תקופה שקצת שמעתי אותם. אהבתי בעיקר את Sere
אבל אני גם ראיתי את החצי הראשון של הסדרה לפחות

tamaguchi girl

New member
חח הוא חיפש הצגות ושמע על זו, וגם כמובן שאני חפרתי לו ברגע

שידעתי שהוא טס לדרום אמריקה

&nbsp
חחחח זה באמת אף פעם לא קרה לי לפני..לשמוע שירים של כל הסדרה ורק אז להתחיל. קורה

&nbsp
היומולדת ב23.6

sparx

New member
דווקא sere לא חלק מהדיסק

אבל אמאאאאאאאאאאאאאאאא כמה הייתי מכורה לשיר הזה!
כתבתי על זה אפילו בפורום בזמנו... אין הייתי שומעת אותו בלופ כל הדרך מהעבודה הבייתה ולהפך.
לפעמים גם במשרד. שיגעתי את כולם עם השיר הזה חחח

Jolleen

New member
חחחח לא יודעת מה בדיסק..אני יודעת מה היה בסדרה

וכן זה שיר מושלם!

LiaTuSh18

New member
גם אותי שיגעת.. עד היום הוא בפלא' שלי בגללך! חרישה חח

וגם בגרסה המקורית..

LiaTuSh18

New member
בהצלחה עם הפרויקטטט!!!

עם כל החפירות של לירון אי אפשר לפספס כמה שזה קשה לכם..חח
איזה כיף לידיד שלך! הוא ידע מי הם או שסתם במקרה החליט לראות הצגה רנדומלית בארגנטינה? חחח.. ואני לא חשבתי שזה מוצלח.. כאילו, לא חשבתי שזה כן ולא חשבתי שזה לא.. פשוט לא חשבתי. חח
ואני ניסיתי לראות אספרנסה מיה וזה ממש נורא. אל תתחילי אפילו חחח

Jolleen

New member
מתפקדת!

שם: נעמה
תלמיד/חייל/סטודנט/עובד/אחר: עבד
מאיפה בארץ: תל אביב (העצובה)
&nbsp
שיר החודש: Muse- Map of the problematique אוקיי אוקייייייי הייתי במילאנו בהופעה של מיוז והיה כזה מושלם!!!
אני לא יודעת מאיפה להתחיל לספר לכן! זו הופעה שחלמתי עליה מגיל 16 בערך, ותחשבו שאתן חולמות על משהו כל כך הרבה שנים, ופתאום זה מגיע, זה לא היה נתפס, ישבתי שם והסתכלתי עליהם, ולא האמנתי שאני שם, זה באמת הרגיש כמו חלום הזוי כזה חח אבל נהניתי אששש מכל רגע והם עשו את אחד השירים הכיייי אהובים עליי (שזה מה שכתבתי למעלה^) ופשוט הרגשתי שזה לא אמיתי!!
ואחרי שחלמתי על זה כ"כ הרבה שנים,פתאום זה נגמר תוך איזה שעתיים, וזה כזה דיכאון עכשיו חחח. אבל אני שמחה שהגשמתי את החלום שלי. היה נפלא
ספר החודש: -
סרט החודש: -
תוכנית החודש: התחלתי לראותbrothers and sisters ... התחלתי... אני כבר בעונה 4 חחח. תוכנית גדולה .

שחקן/ית החודש: Dave Annable מאחים ואחיות... כזה חתיך. כן כן אני שטחית נו
תוכניות לחודש הקרוב: ביום חמישי טסה לארה"ב.. ניו יורק > סן פרנסיסקו > לאס וגאס עוד קצת חופש לא יזיק לאף אחד
האמת, במיוחד אחרי מה שקרה בתל אביב השבוע, אני צריכה להתרחק מפה קצת. זה יעשה לי רק טוב
תמונה: מההופעה

niviri

New member
איזה יופי שנהנית!
(כאילו שהיה סיכוי שלא..)

עם מי את טסה לארה"ב? כי מישהי מהעבודה שלי טסה גם לטיול כזה

&nbsp
בכל מקרה, תשתדלי להיכנס לפה גם בטיול, כדי שיהיה לך פורום לחזור אליו אח"כ...

וכמובן, תיהני!!! (שוב, לא שיש סיכוי אחר
)

Jolleen

New member
חחח

אני טסה עם המשפחה (המצומצמת והמורחבת)... יש לנו איזה אירוע משפחתי בניו יורק (בת מצווה) ואז אנחנו ממשיכים לטייל..
אולי מי שעובדת איתך היא מהמשפחה שלי?

shiran232

New member
שמחה שנהנית!

חיכיתי שתספרי איך היה חח
איזה כיף להגשים חלום של גיל 16

&nbsp
חופש באמת לא מזיק לאף אחד
תעשי חיים!! ותחזרי לספר!
&nbsp
&nbsp
&nbsp