פרוייקט יצירה פוטריסטי - שבוע 1

OKDeSign

New member
פרוייקט יצירה פוטריסטי - שבוע 1

למי שלא יודע על מה אני מדברת - הפוסט המקורי של הפרוייקט
בשבוע הראשון הנושא שלכם היה לימודים, וזהו שרשור הפרסום שלכם,
נא לשרשר לכאן את כל מה שציירתם / כתבתם,
אם זה פאנפיק של יותר מ500 מילים לפתוח הודעה חדשה ע"פ כללי הפורום וללנקק לשרשור הזה :)

בשביל לגלות מהו הנושא לשבוע הבא אתם מוזמנים להיכנס לשרשור בפורום הארי פוטר ^^

Grim Sister

New member
אנשים, אני מתחננת

תתחילו לכתוב ולפרסם.
אני לא רוצה שהפורום הזה ייסגר. במיוחד לא במשמרת שלי.
תתעוררו. בבקשה?

Bell J

New member
הבעיה מעט מאוד אנשים כותבים בפאנדום

אני ניסיתי, באמת שניסיתי אבל לא הצלחתי לכתוב.

OKDeSign

New member
Hogwarts!AU? סתם קרוסאובר?

דווקא עם הארי פוטר כמה שידוע לי נורא קל לשלב דברים אחרים
[לא שופטת, רק נותנת רעיונות]

Bell J

New member
לי אישית יש רעיונות

לאתגר הקודם רציתי לכתוב AU אוניברסיטה עם הקונדסאים, משהו אפילו קצר, אבל לא הצלחתי להתחיל אותו.

SLD4E

New member
פאנארט כושל במקצת^^"

לא כתבתי כבר הרבה יותר מדי זמן אז החלטתי לעשות פנארט
(למרות שגם לא ציירתי בשנתיים האחרונות בערך
)
אז תהיו עדינים

so. הרמיוני בחרישה לבגרויות

(אחותי אומרת שככה אני נראתי ביוני האחרון
בעיקר לפני הבגרות בתולדות המוסיקה
)

צבעי עיפרון/מים(אני לא יודעת לעבוד עם פוטושופ ודברי כאלה><) והתמונה עברה קצת עריכה בaviary

E l S i

New member
איזה יופי!

ממש חמוד, לקח לי זמן למצוא את הרמיוני בין כל הספרים...

SLD4E

New member

דיי לא ציירתי פנים כבר מלאאאא זמן
אז אממ החלטתי שלא צריך לראות אותה
כאילו, רק את השיער שלה.. וזה יצא דיי מתאים אז..

Bell J

New member
קשה לא לפספס את השיער

אהבתי מאוד את הרעיון ואת הציור עצמו.
אני חושבת שככה רובינו היינו ככה לפני הבגרויות

anyway, יש כמה "טעויות" (אומרים את זה לפאנארט?) שאפשר לתקן, אבל הציור באמת חמוד :)

SLD4E

New member
כמו מה?

באמת שאני רוצה לדעת, הפסקתי לצייר לפני שנתיים וחצי כמעט ואני באמת מנסה לחזור לאיך שהייתי

Bell J

New member

אוקיי...
היד של הרמיוני קטנה ושטוחה ביחסית לספר. כשאת מנסה לצייר איבר כל שהוא בפעולה תבצעי קודם את הפעולה בעצמך, תסתכלי על היד שלך ותראי איך הגוף שלך שווה לציור.
השולחן נראה גבוה מדי וגם הכיסאות לעומת הרמיוני שנראית קטנה יחסית. זוכרת בבית ספר שהכיסאות היו מגיעים לנו לאמצע הגב והשולחן היה נמוך? תציגי את זה בצורה הזו, כי היא נראית כמו ילדה בכיתה א' שהרגליים עוד לא מגיעות לרצפה כשהיא יושבת בכיסא של ילדים בתיכון.
אני חושבת שהחלק האהוב עלי בציור זה הרעיון שציירת את זה בעיגול וגרמת לדף לצאת מהמסגרת, אני אוהבת כשאנשים שוברים מסגרות בציורים,זה גורם לציור לדעתי להרגיש יותר אמיתי וחי, כי כשאת סגורה במסגרת זה נראה כמו תמונה, אבל היופי בציור הוא לשבור את המציאות ועשית את זה מדהים

הספרים נראים בסדר, אבל שוב גדולים מדי יחסית להרמיוני. כנ"ל קסת הדיו והנוצה, למרות שהם יצאו לך מדהים ואם לא המסביב לא הייתי יודעת שזה בצבעי עיפרון.
הרקע נחמד, אהבתי את העובדה שיש לך רקע ניטרלי, אבל היית יכולה להשאיר את הלבן או לנסות לתקן את המריחות.
מדברים על המריחות, או שזה צבעי מים, קשה לראות באיכות הזו, נסי שלא יראו את הפסים לדוגמה איפה שהדף הארוך, רואים שציירת שני קווים אנכיים. אני יודעת כמה קשה לעבוד בצבעי מים, אז נסי להשתמש בכמה שפחות מים בציור ואפילו תוסיפי עוד שכבה.

אני מקווה שכסיתי הכל, אין לי מושג אם כן או לא

מקווה שעזרתי!

SLD4E

New member
תודה

עזרת מאוד!D:
זה באמת לא פרופורציונאלי כל כך>< ובקשר ליד, אני יודעת... אני כל כך גרועה בלצייר אברי גוף>< לאנשים שאני מציירת תמיד אין ידיים
או שהידיים בכיסים/מאחורי הגב..

האמת שהמריחות ברקע הן בכוונה, רציתי רקע נייטרלי אבל לא נקי מדיי והמריחות נראו לי נחמדות
והשתמשתי בצבעי עיפרון שאחרכך עוברים עליהם עם מים והם נותנים את האפקט של צבעי מים, ככה שכשה מאוד לשלוט על התוצר הסופי><

OverAndOver

New member
זה ממש חמוד! |במבה|

הרמיוני באמת נראית טיפה קטנה ליד הספרים, יותר כאילו היא בת 11. אבל זה רעיון נהדר וביצוע נהדר.

רוונה

New member
לא כתבתי פיקים מאז 2005 אבל הנה

לא ערוך, לא מבוטא, בעיקר כי הוא נכתב עכשיו ואני מניחה שאני היחידה שערה.

נטול שם
נטול שיפ
נטול אלימות גרפית, סקס וכדומה
כל הזכויות על הדמויות שייכות כמובן לג'יי קיי

הרמיוני בת 9, היא שוכבת מכורבלת על המיטה שלה ובוכה. בדרך מבית הספר הילד של השכנים שוב צחק על השיער הפרוע והשיניים הבולטות שלה. ההורים שלה אמרו שככה בנים מתנהגים כשהם חושבים שאת נחמדה אבל היא יודעת שזה לא נכון. הילד של השכנים מחכה לה שוב בדרך הביתה אז כל יום היא מתחבאת בספריה אחרי בית ספר. כשהרמיוני נכנסת לספריה, התמונה של אוסקר ויילד מנופפת לה לשלום. היא לא שמה לב.

הרמיוני בת 10, אתמול הבן של השכנים היכה אותה. המורה אמרה שזה לא משהו רציני. להרמיוני אין הרבה חברים. היא יושבת בשולחן הראשון מול המורה ויודעת את כל התשובות אבל אף אחד לא רוצה לדבר איתה. בהפסקות היא נמלטת לספריה, עוברת בין המדפים המאובקים, שולפת ספר ומעמידה פנים שהיא במקום אחר.

הרמיוני בת 11, על השולחן עוגה עם נרות דולקים ואבא ואמא ששרים יום הולדת שמח ואז שולחים אותה לצחצח שיניים ולישון. כשהיא מכבה את האור בחדר היא מבחינה בצללית של ינשוף על אדן החלון. היא זוכרת שקראה שהם לא מתקרבים לבני אדם, אבל הינשוף האפור כנראה לא קרא את זה. הרמיוני פותחת את החלון וחושבת שהיא צריכה להיות מופתעת כשהוא מושיט לה מכתב, אבל משהו בתוכה מרגיש פתאום שליו. היא קוראת את המכתב שוב ושוב. חלק ממנה חושב שאין דבר כזה כמו הוגוורטס, חלק אחר כבר מדמיין איך יראה בית הספר.

הרמיוני בת 11 וחצי, היא עדיין יודעת את כל התשובות. רון חשב בהתחלה שלא פלא שאין לה חברים, המילים האלה עדיין כואבות קצת. אבל הרמיוני מתחילה להרגיש שייכת כשרון מדבר איתה בפה מלא אוכל ונוויל מבקש ממנה עזרה כי טרבור שוב נעלם. כשהארי מספר לה על בית הספר הקודם שלו היא מזדהה ותוהה אם לכל חבריה לכיתה יש סיפורים דומים.

הרמיוני בת 12. היא מביטה בתקרה המכושפת באולם הגדול. הארי ורון לא היו על הרכבת והיא משתגעת מדאגה. הסעודה החגיגית הייתה נפלאה אבל היא בקושי אכלה. סנייפ נעלם משולחן המורים ומסביבה מתחילים להישמע לחשושים, משהו על מכונית מעופפת. היא חושבת לעצמה שאפילו הארי ורון לא יכולים להיות כאלה פזיזים וחסרי אחריות, אבל מחליטה לעבור בספריה ולבדוק מה אומר החוק לבקרת קוסמות בקרב קטינים. בכניסה לספריה מביטה בה מדאם פינץ' ומחייכת חיוך נדיר. הרמיוני עוברת בין המדפים המאובקים, שולפת ספר ומחייכת חזרה.

יעלי1232

New member
זה מקסים
תמיד רציתי ספר מה POV שלה.

או את כל הספרים.
כי היא אדירה וממש חסר לי !

Grim Sister

New member
אני... וואו

זה היה פשוט מתוק.
אני חושבת שכולנו הרגשנו פעם כמו שהרמיוני מרגישה היום.

רוונה

New member
מכנה משותף עגום למדי

לפחות היא קיבלה את המכתב שלה, שלי עדיין אבוד בדואר

למעלה