למה לא כדאי לכם להמר ובטח שלא בווינר

UKjewishboy

New member
למה לא כדאי לכם להמר ובטח שלא בווינר

אני בן 33 ורוצה לנסות להסביר לאחרים למה לא כדאי לכם להמר, למה זה כל כך הרסני להמר ויכול להרוס לאנשים את החיים, ולצערי לא מספיק מדברים על זה, וצריך לדבר על זה, צריך לשתף ולדבר - תחשבו כמו הורה שרואה את הילד שלו צופה בסרטים אסורים בגיל 5, האם הוא יהיה בשקט או שיסביר לילד למה זה לא טוב? הוא ידבר ועוד איך ידבר... צריך לדבר על זה....

לפני הכל - אני רוצה לצאת נגד הווינר ספציפית (וגם נגד בטים) - כתבתי לפני כמה שנים מדריך:

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/724/178492915/ספורט_ומוטוריקה/המלצות_ווינר_והימורי_ספורט

המדריך הסביר איך ניתן להמר באתרים בריטיים - היום כשיש BITCOIN כבר לא נצרך אפילו לפתוח חשבון בנק בריטי למי שמחפש "חיים קלים" אבל בא נסביר משהו - למה לא כדאי ווינר?

קודם כל מבחינת יחסים בהימורים - הווינר הוא מוצר גרוע ביותר - אם מישהו מחפש להמר ביחסים גבוהים יש מה שנקרא היום BITCOIN, מה שידוע כמעט לכל אחד, ואפשר להפקיד עם BITCOIN באתר כמו ASIANCONNECT88 שאלו סוכנים שפותחים חשבונות באתרים כמו PINNACLE, MATCHBOOK, 9WICKETS, אתם יכולים גם ללכת ל ACC-EX ודרך הפקדה בביטקוין אצלם תוכלו להשיג חשבונות באתרים כמו BET365 או BETFAIR אבל תצטרכו להשתמש ב VPN מה שידוע כפרוקסי ... הם יסבירו לכם שם את הכל, רק צריך לדעת קצת אנגלית וזהו ... היתרון הוא שאתם יכולים להמר רק בכסף שיש לכם ולא להמר לא בווינר ולא בבטים.

אני לא יודע אישית מה זה בטים אבל שמעתי שזה השוק האפור או השוק השחור, אנשים מהמרים שם על כסף שאין להם - בחיים אבל בחיים אל תהמרו בכסף שאין לכם ... ובטח שלא בישראל .... אני בעד להרחיק את כל עם ישראל מהווינר ומהבטים ולא להמר בכלל - אבל אם כבר חייבים אז להמר "בצורה נורמלית" באתרים סבירים שנותנים יחסים הוגנים גם כן - וזאת בהנחה שאתם חייבים להמר ... אם אפשר שלא - אז לא!!

האם אני ממליץ לכם לעשות את כל זה? לא, ממליץ לכל אחד לא להמר בכלל, אבל אני בהחלט נגד המוצר שנקרא ווינר קודם כל למרות שכמעט ובמשך כל חיי אולי שלחתי פחות מ 10 טפסי ווינר בכל החיים שלי, כי זה פשוט מוצר שלא משתלם מבחינה כלכלית ... לא משתלם להמר ב NBA על תוצאה ולקבל יחס של 1.80 כשניתן לקבל 1.97 במקום אחר... ולא משתלם להיות "מוכרח" להמר על 3 משחקים במקום משחק אחד סינגל ... אבל אתם כבר בטח יודעים את כל זה....

עכשיו - למה לא כדאי להמר?!

לא כדאי להמר כי זה פשוט לא כדאי לא מבחינה כלכלית, לא מבחינה מוסרית, לא מבחינה חברתית. קחו למשל את האוסטרלי שהכין את האתר

DAILY25.COM

הבן אדם מהמר כבר 2830 יום (כמעט 8 שנים) והרווח הכולל שלו במשך התקופה הזו הגיע ל $337,000, נגיד $45,000 לשנה, דולר אוסטרלי, לא אמריקאי ... היו לו המון הפסדים גם כן - וברור שלקבל 120,000 ש"ח לשנה זה נשמע משתלם - אבל תקראו את הבלוג שלו ... תקראו איך הוא כותב שכשהוא היה בחופשה והיה לו שבוע שלם בלי הימורים הוא הרגיש כמו בן אדם ...

הוא מכור, לגמרי ... ואין לו שום נחת מהחיים האלו ... לפחות הכסף האמיתי שהוא עושה זה מהכנסות מפרסום מהאתר שלו ומלמכור חבילות לאנשים אחרים, בנושא הזה הוא חכם ... אבל הבאתי אותו כדוגמא למישהו ש"הצליח" להרוויח כסף מהימורים אבל החיים שלו הם הרוסים ... אין לי מושג איך הוא מצליח לגדל ילד ולהיות מול המחשב/הפלאפון כל הזמן, עם כמות ההימורים שהוא עושה וזה לפחות לפי "הטענות" שלו ... אני גם לא אתפלא אם המספרים של הרווחים שלו יהיו הרבה פחות נמוכים ממה שהוא מציג למרות שיש לי נטייה באופן כללי לתת אמון באוסטרלים.

מעבר לכיוון הזה שזה הכיוון "הכי הכי חיובי" שאני אי פעם יכולתי למצוא מעולם ההימורים ... יש המון המון מפסידים ... גם כשאתם "מנצחים" בהימור אתם מרוויחים כסף של מישהו אחר, שככל הנראה לא רצה להפסיד אותו אבל זה מה שקרה.

הימורים זה רוע מוסרי, ממש ככה ... אין משהו חיובי בלקחת כסף ממישהו אחר תמורת כלום ... אני מבין שהעולם היום נהיה יותר ויותר מכור לדברים האלו אבל מבחינה מוסרית אין מה להתחבר לזה.

מבחינה כלכלית - זה גם לא משתלם - אם אותו דוגמא שהבאתי - אם אותו אחד היה באמת מרוויח כסף מהימורים הוא לא היה צריך אתר להרוויח ממנו מפרסום ועוד - אפשר להרוויח כסף וחשוב שתהיה פרנסה בבית - אבל זו כבר תאוות בצע ... כל שנה לפני תשעה באב אנחנו קוראים בהפטרה - "כולו אוהב שוחד ורודף שלמונים - יתום לא ישפוטו וריב אלמנה לא יבוא אליהם".

מי שמהמר - לא שם לב לסביבה שלו, הוא נהיה מאוד אגואיסטי.
מי שמהמר - לא גומל חסד עם מישהו אחר.
מי שמהמר - עלול להזיק לחיים שלו בטוח ובטוח שבאופן אישי ופרסונלי אבל גם אופן כלכלי הסיכוי שלו להפסיד ולהזיק לעצמו גבוה לאין ניכר.

תאמינו לי - ניסיתי הכל בהימורים, הרווחתי, הפסדתי אבל תמיד תמיד הפסדתי בסוף הכול, מכל הבחינות.

אני גם קורא בפורומים כמו PSYCHFORUMS - ראיתי שם אנשים כמו אותו STEVE שמנהל את DAILY25, הם הרוויחו במשך 10 שנים אפילו מיליון שקל, הגיע יום אחד או חודש אחד והפסידו את הכל... פשוט הכל הכל הכל .... יש שם אנשים שמתארים איך ב 48 שעות הם הפסידו מעל מיליון שקל .... לא מאמינים לי??? תקראו בעצמכם:

https://www.psychforums.com/gambling-addiction/topic182379.html

עכשיו ... אני אומר לכם ... תקראו מסביב, תקראו ותשמעו מה יש לאחרים לומר על הימורים ... אני מבין כל כך שאצל חלק מכם זה כל כך בוער, כאילו הכל מוגבל לווינר ולבטים ואתם "מתים" לצאת לעולם החופשי ולהמר כמו אירופאי מצוי שיכול להמר בכל אתר שירצה ויחפוץ .... אז קודם כל גם באירופה כבר יש הרבה הגבלות והבאתי לכם אפשרויות לעיל איך ניתן להמר ב BETFAIR וב BET365 וב PINNACLE בלי לצאת מהבית, פשוט דרך BITCOIN ... אבל הסיבה היחידה שאני מציין את היא כדי שאם אתם מכירים מישהו שלא יכול להפסיק להמר לפחות שיהמר שם, שיהמר שם ולא בבטים, לא בווינר, שלא יהמר על כסף שאין לו, שיהיה חייב להשיג BITCOIN כדי להפקיד ולא משהו אחר....

זו הסיבה שציינתי את זה, כי אני ממש ממש נגד הווינר והבטים ונגד הימורים בארץ, שכולם יפנו לחו"ל כדי להמר ... ASIANCONNECT זמינים 24/7 גם בקריסמס וגם ב EASTER, ניתן להפקיד איתם עכשיו, עוד שעה וגם עוד שעתיים ... אבל האם זה כדאי? האם אתם באמת רוצים להמר?!

תחשבו על זה טוב טוב ... תחשבו ותראו שההתעסקות הזו פשוט לא שווה את זה.... שיהיה "בהצלחה" לכולנו להיות בדרך חדשה שבאמת באמת טובה לנו ותתן לנו נחת רוח אמיתית ושלווה מהחיים, ולא חלילה ההפך.

M0B

New member
מאמר מדהים

צריך להיות נעוץ למעלה כל הזמן!!! לא רק כאן, בכל הקבוצות הימורים שיש בארץ.

למעלה