שרשור Cisco Rocks

2Dirrty4U

New member
שרשור Cisco Rocks

אתמול התקיים האירוע של סיסקו מערכות באצטדיון ליוויס בסנטה קלארה, קליפורניה.
כריסטינה הופיעה עם סטליסט של 14 שירים.

Bionic
Dirrty
FTM / MLJ
Genie In a Bottle
Aint No Other Man
Candyman
Lady Marmalade
Come On Over Baby
Say Something
Whole Lotta Love (Led Zeppelin)
Let there be love
Beautiful
Fighter​

שרשרו וידיאו ותמונות מהאירוע!

2Dirrty4U

New member
וידיאו

הוידיאו הראשון באייכות טובה למדי וקרוב לבמה, מכיל חלקים כמעט מכל הסט ליסט.
"There better be some day drinking going on here!"

הוידיאו השני באייכות פחות טובה אבל הוא למעשה צילום רציף של כל הסטליסט למעט האנקור - ביוטיפול ופייטר.

Drunk in Love

New member
ואו היא נראית נהנית

מעלפת למרות הלבוש הזוועתי! הקול שלה נשמע בסדר, ביצעה יפה את Genie 3.0. לגמרי עושה קאברים לעצמה, אגב
זה כ''כ כריסטינה מצידה.
סט-ליסט עבש ומשעמם, באסה איתה, אבל זה לא מפתיע בכלל. מקווה שלמרות חוסר ההשראה והאומנות ששורר בחייה בכמה שנים האחרונות האלבום הבא יהיה שווה משהו. ויגיע בתקווה לפני 2017

DirrtyShay

New member
וואוווווו כל הכבוד לצלמים!

נחמד לראות.. לא ראיתי הכל הכל, אבל כן אהבתי את ביוניק (חולה על השיר/פתיחון/מעברון) ואהבתי את ג'ני חוץ מאת המפה שהיא שמה על הראש כאילו היא "אמא שבת"...
אני כאילו רואה שהיא נהנית להופיע ומחייכת ומצחקקת לה אבל היא לא שם, כי להופיע עם שירים שוב ושוב ולא לחדש - מבחינתי היא עינב שרוף
עושה קאברים לעצמה... לא מעוניינת להתפתח, להפציץ בשירים טובים חדשים שייכנסו לתודעה.. היא נתקעה/תוקעת את עצמה.
&nbsp
באסה... הרי ברור לכולנו שבהתנהלות הזאת במסיבת יום הולדת שלה בגיל 50 היא עדיין תופיע עם אותו סט-ליסט מאוס.

2Dirrty4U

New member
עושה קאברים לעצמה

תכלס זה בגדול הסטליסט שלה בשנים האחרונות בכל ההופעות שלה וזה הפך להיות משעמם.
אותם שירים, אותם ריקודים - הכל אותו דבר... היא בטח לא צריכה לעשות חזרות אפילו (היא דיי אילתרה את המילים של MLJ למשל
).
&nbsp
כאילו עצוב לראות שהיא לא מופיעה עם יותר שירים משני האלבומים האחרונים שלה בשביל לגוון.
אני מרגישה כאילו היא ממש התלהבה מביוניק וזה היה סוג של Passion Project בשבילה אבל אז חברת התקליטים שלה תקעה לה מקלות בגלגלים והם הרסו לה הכל ואז בא לוטוס וזה נראה כמו אלבום שהיא עשתה כי הייתה חייבת לעשות והיא לא רוצה שום קשר אליו. מבחינתה Your Body מעולם לא קרה, היא מעולם לא הופיעה איתו וזה פאקינג סינגל ראשון מהאלבום ועד היום היא מעדיפה להופיע עם LTBL.
&nbsp
היא חייבת לשנות קצת, לרענן את הנאמברים, את הוויז'ואלס, להחליף שירים ובכללי לגוון יותר!
אני לא יודעת איך היא עצמה עדיין לא משועממת מזה ברמות!

DirrtyShay

New member
הלם....? בלייק שלטון ומירנדה התגרשו

http://pplus.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4682219,00.html
&nbsp
אז כריסטינה כבר התחתנה עם מאט ? (באמת שואל כי אני רק זוכר הצעה עם התמונה שהיא פירסמה).
יכול להיות משעשע עכשיו שהוא גרוש ופנוי לראות את הדינמיקה ביניהם בתוכנית.
גם ככה הוא כמו סוטה מתנהג לידה, כמו נער שרואה לראשונה "בובז"

Music Man XD

New member
ממה שראיתי:

אחלה של אנרגיות! חוץ מכמה קטעים שבהם היא לא שרה מספיק לטעמי (יאללה עם העלק ריקודים האלה והעלק רקדנים האלה... אנחנו לא ב-1998!), נראה שזו הייתה הופעה כיפית וטובה! שמח לראות את זה.
&nbsp
אבל בכל מה שקשור לגרדרובה - סיוט אופנתי!
מה לעזאזל?! מזעזע. את אישה יפה, את נראית טוב, למה הבגדים הכעורים האלה?

למעלה