אז מי התפספס

omer719

New member
אז מי התפספס

עכשיו שהבחירות של השופטים כבר לגמריי בחוץ, אין יותר צורך בספוילרים, הפרק שודר בארץ כבר אתמול וכבר זמין בVOD למי שעוד לא הספיק לראות.
מי לדעתכם התפספס? אם זה בחירה לא נכונה של השופט? או אפילו בבוט קמפ?
האם זאת ג'יליאן המפתיעה? האם טארה הייתה הכוכבת שלכם? האם זה ג'פרי שכולנו הופעתנו לגלות שלא עבר בבוט קאמפ? או אולי אפילו התחברתם לניק יאנגרמן?
בואו לשתף אותנו אם יש איזה פיספוס לדעתכם? ואת מי הוא היה יכול להחליף בנבחרת ה- 16 בכיף.

lakilaki12

New member
אני חושב שג'סיקה אספינוזה

התפספסה. האודישן שלה היה אודישן מדהים.. נכון שבבוט קמפ הביצוע לא היה הכי טוב, אבל לדעתי היו צריכים לתת לה הזדמנות שנייה ( כמו שנתנו לווילי פעמיים -_-) היא הייתה יכולה להחליף את פייג' בקלות

andre93

New member
הפספוס הכי גדול בתולדות התוכנית הוא ללא ספק

ג'פרי גוט שהדהים עם הביצוע שלו ל"הללויה" באידישנים וסומן אצלי כפייבוריט מרכזי. הכי מפתיע זה שהוא לא הגיע אפילו לבתי השופטים. יכל להחליף בקלות את טייט סטיבנס

גם ג'יליאן היא פספוס די רציני בהתחשב בתגובות השופטים ובמיוחד דמי עצמה באודישן שלה. החלטה מוזרה מאד של דמי.

פשוט ארה"ב חולה על קאנטרי ברמות מטורפות

והם כל כך התלהבו מזה שהוא קאנטרי ושהוא יכול להצליח ובלה בלה בלה.
הוא פשוט משעמם אותי ברמות.

andre93

New member
שמתי לב בעיקר באמריקן איידול שבשנתיים

האחרונות זכה מתמודד עם אוריינטצייה לקאנטרי. לפני שנתיים בכלל הגמר הורכב משני זמרי קאנטרי. אני לא כל כך אוהב את זה...
מה גם, שזו פעם ראשונה שיש ייצוג לקאנטרי באקס פאקטור באמריקה- ווילי ג'ונס, סיסטר סי וטייט סטיבנס.

andre93

New member
הוא יכל להצליח יותר באקס פקטור הבריטי

בדה וויס הוא סתם היה מתבזבז...

נוש14

New member
ג'יליאן וג'סיקה אספינוזה

בעיני האודישן של ג'יליאן בבית השופטים היה הכי טוב מבין כולם וממש התבאסתי שדמי לא העבירה אותה, ממש בחירה לא ברורה. הייתי שמחה אם היא הייתה נכנסת במקום פייג' או סיסי המעצבנת.
וג'סיקה אספינוזה הייתה פשוט מעולה, למרות שהאודישן השני שלה היה קצת פחות טוב. היא יכלה להגיע רחוק אם היו נותנים לה הזדמנות.
אהה ופנדה שפונתה לבית החולים אחרי האודישן שלה. היה לה קול ממש טוב ומשום מה היא נעלמה כלא הייתה.

omer719

New member
האמת שגם אני חשבתי על ג'סיקה,

ג'יליאן פחות לטעמי. אבל ג'סיקה זכורה לי בתור אחת עם קול מאוד מחוספס ושונה, והם גם ממש עפו עליה... הפתיע שאנשים כמו ניק יאנגרמן, ההוא הראפר מהילדים עברו והיא לא, וכמובן שלא נדבר על פייג'

ובאמת איפה פנדה

נוש14

New member
פנדה הייתה היסטרית XD

וכן, הרבה מתמודדים פחות מוכשרים עלו על חשבון כמה שהגיע להם יותר אבל מילא

נוש14

New member
אני מסכימה

אבל אני לא מאמינה שהיא פישלה ברמה שאחרים פישלו וכן היה בה משהו מיוחד שהגיע לה לעבור לפחות עוד שלב

למעלה