שרשור היכרות

omer719

New member
גם אני

שם: עומר
מתמודד אהוב: כרגע... ג'נל
וגם דיאמונד המעולה.
שופט מועדף: כרגע דמי, חשבתי שאני אתאהב בבריטני, אבל היא סבבה. דמי היא המפתיעה והאהובה כרגע

תוכניות נוספות אהובות: ואו טוב נכתוב כמה אהובות במיוחד - האנטומיה של גריי, דקסטר, נקמה, שקרניות, יומני הערפד, גלי, דה וויס, שתי בחורות מרוששות וכו'.
שופט שהיה צריך להיות בתוכנית: אממ קשה להחליט, כי אין הרבה מבחר... אבל אדם או כריסטינה היו עושים את זה מושלם באמת.
שופט שצריך להחליף בדחיפות: אל איי ריד. סתמי במיוחד!
תמונה(אם בא לכם):

omer719

New member
אני דווקא שמתי לב שהוא לרוב טועה.

איפה שכולם מזהים הוא זה שדופק את זה. יצא לו כבר פעמיים או שלוש העונה להיות השופט היחיד שאומר לא, לכאלה שהשאר התלהבו מהם ממש.
ברור שהוא מקצועי ויש לו הרבה כישרון בזיהוי כוכבים כי הוא הצליח ועשה את זה לא מעט פעמים... בתור שופט, לא חושב שהוא מחדש. פה לא ממש מחפשים את השופט הכי איכותי ואז אוהבים דווקא אותו, למה אני אוהב את דמי? כי היא כייפית כזאת. לא צריך עכשיו כבדות. אבל הורס אותי כשהוא רוקד כזה בישיבה, זה החלק היחיד שהוא משעשע אותי

דווקא דמי סבבה בעיניי.

היא מוכשרת בסך הכול ובטח יכולה לזהות כוכבים כי היא בביזנס וצעירה והכול וכבר חוותה דברים. אני מניחה שגם בריטני יכולה לזהות כוכבים העניין הוא שבתור זמרת היא כל כך גרועה וזוועתית שלדעתי, היא לא יכולה לשפוט אף זמר שם באמת. כי זו גם תוכנית שמטרתה לזהות כוכבים אבל גם לשפוט לפי הווקאל. והיא לא ממש דוגמא למישהי שיש לה בכלל ווקאל.
איי אל ריד וסיימון הם על תקן מפיקים או מנהלי חברות תקליטים ולא על תקן זמרים אז זה מילא. אבל אם כבר מביאים זמרות או זמרים אז לפחות שידעו לשיר ולשפוט לפי שירה.

omer719

New member
אבל בריטני היא פרפורמרית ענקית,

ובכלל כוכבת בסדר גודל עולמי, אז היא כנראה יכולה לזהות מה יכול להפוך אנשים לכוכבים. אני דווקא חושב שהיא מתאימה, מה שבטוח היא מעניינת יותר מאל איי

בריטני כבר ממזמן לא פרופורמרית ענקית.

בערך ב-2004 היא די איבדה את זה מבחינה הזאת. ובכללי, אני לא הכי מתלהבת מזמרים וזמרות שמזיזים את השפתיים ומתנונעים. זה נראה לי פלסטיקי ומזוייף. לא חווה מזה שום הנאה מוזיקלית אמיתית.
מעניינת יותר מאל איי ריד היא לא.

omer719

New member
אז זה כבר עיניין של טעם.

נכון שברמת העיקרון אל איי ריד יותר מתאים מבחינת שופט. אבל מבחינתי מה יהיה יותר מעניין לראות זה שופטים יותר משעשעים שכאלה, כמו בריטני.

Bar Ben David

New member
היי חברה

אני בר בן דוד בת 20 מגבעת נילי (חור ליד בנימינה)
תוכניות אהובות אקס פקטור למרות שאני צופה רק באמריקאי, אני מתה על הפורמט.
אני מתה על גלי.
אדם למברט ורייצ'ל קרואו.
השופט האהוב עלי בכל תוכניות הכישרונות הוא סיימון כי הוא הכי מעניין למרות שממה שיצא לי לראות מדה וויס אמריקה אדם לווין מבריק גם..
מדונה לפי דעתי יכלה להיות מעניינת או קייטי פרי.
בריטני מיותרת לגמרי.

omer719

New member
הו קייטי פרי באמת יכולה להיות מעניינת.

מדונה מתאימה מאוד מבחינת כל מה שהיא עשתה ועברה, אבל לא נראלי שהיא תעשה את זה אי פעם

Bar Ben David

New member
נזכרתי...

אני רוצה שפאולה תעשה משהו בתוכנית היא ממש חסרה לי

הדינמיקה שהייתה ביינה לבין סיימון (סאולה) חסרה מאוד.
דינמיקה בין השופטים זה חשוב לבידור ונראה לי שבריטני קצת מחוץ לדינמיקה.

בארץ הייתי שמחה לראות בכס השופטים את מוקי ריטה אפרת גוש ואביב גפן (אם תהיה אפשרת שהוא יוכל להיות שופט בשתי התוכניות או ש"דה וויס" לא תשרוד).

MoRoSH11

New member
עונה

שם:
מתמודד אהוב: עוד אין לי ממש, אבל שמתי עין על Carly Rose Sonenclar- http://www.youtube.com/watch?v=ffyZNW7Ra7M (שהמחיאות כפיים שהיא קיבלה אשכרה ריגשו אותי
), ועל http://www.youtube.com/watch?v=tZnsFajauEQ
חוץ מזה אני גרועה בשמות של מתמודדים
.
שופט מועדף: דמי ובריטני ! וגם סיימון לא רע
.
תוכניות נוספות אהובות: הרבה, אבל ממה שאני רואה/יש עכשו- שקרניות קטנות, The Voice (אני מרגישה בוגדת
), יומני הערפד, האנטומיה של גריי
.
שופט שהיה צריך להיות בתוכנית: אין לי מושג.
שופט שצריך להחליף בדחיפות: אל.אל או איך שלא קוראים לו. הוא מעצבן אותי.
תמונה(אם בא לכם):לא

andre93

New member
היי

שם: אנדריי
מתמודד אהוב: יש הרבה! הפייבוריטים העיקריים הם: קרלי רוס, ג'ייסון ברוק, דיאמונד וויט, ג'אנל גארסייה, ג'יליאן ג'נסן ו
ליריק 145 וליילס
שופט מועדף: סיימון בגלל הכישרון שלו למצוא זמרים מעולים ולהוציא מהם את המקסימום.
תוכניות נוספות אהובות: דה וויס, אמריקן איידול, הישרדות, האח הגדול ועוד תוכניות ריאליטי

שופט שהיה צריך להיות בתוכנית: אני חושב שביונסה יכלה להתאים מאוד לתוכנית ולהיות שופטת ומנטורית מוצלחת.
שופט שצריך להחליף בדחיפות: אל איי ריד למרות שאין לי כל כך בעיה איתו...

spiceupmylife1

New member
הלוו כולם

שם: רעות
מתמודד אהוב: סיסי , דיאמונד, לא עולים לי עוד בראש
שופט מועדף: דמי בריטני
תוכניות נוספות אהובות: דה ווויס, גליי, שקרניות, משפחה מודרנית, המפץ הגדול, נקמה, הוחלפו בלידתן,90210 גוסיפ גירל.. ועוד
שופט שהיה צריך להיות בתוכנית: מדונה
שופט שצריך להחליף בדחיפות: אף אחד
תמונה(אם בא לכם):

למעלה