עדכוני קריאה

D e l i l a h

New member
זהו זה, חיי תמו.

מהרגע שאמרתי אתמול שאני לא יכולה להפסיק לקרוא,
לא הפסקתי לקרוא... עד 3 בלילה:O
ועכשיו,
חיי תמו להם!!!
אבוי כריסטיאן גריי, מה אעשה בלעדייך? :(

לא יודעת מה להגיד אילו על הסוף כי כאילו לא הפסקתי מהרגע שג'ק התקשר לאנה.. ועד הסוף, וכאילו כל כך הרבה דברים קרו שם שאני לא יודעת מה לכתוב אפילו
אסכם בזה שממש שמחתי שהיא שמה בסוף את הנקודת מבט של כריסטיאן!
בזה שאין, אין ושוב פעם - אין[!] על פיפטי!
ובשאלה , כי עדיין לא הבנתי משהו.
אליוט... יותר גדול מכריסטיאן או יותר קטן ממנו?!?!
אני היחידה שכל הספרים רצתה שאנה תקרא לכריסטיאן כריס??? חחח

D e l i l a h

New member
אה ו...

אני היחידה שהזדעזעה שהם עשו סקס בדסמי כשהיא הייתה בהריון???
חחח

TheSnowQueen

New member
חחעחעחעחעחחעחעחעחעחחעעח
לסוף

כולל ההפילוג!

יואו איזה קרועהההה "חיי תמו"

זהו. עבודתי כאן הושלמה חחחחחחחחחח

קיצר מבינה אותך לגמרי! הדבר היחיד שעצר אותי מלהמשיך רצוף זה שהייתי בקריאה משותפת עם דנה וגם ככה חרגתי באיזה 5 פרקים חחחח
וגם ניסיתי למשוך את הקץ

אין על פיפטי אין אין!!
והקטע בקריסמס...

והקטע במדואו....

והסוף.. הGMS - Grey Midnight Sun

אין אין אין עליה!

אריקה ווי לאב יווו!

אליוט יותר גדול

וחחח כריס... לא חשבתי על זה....

ובקשר לבדסמ בהריון... דווקא אהבתי. כי תהיתי אם הם ימשיכו עם זה וכך מראים לנו שלאט ובזהירות אבל הם ממשיכים

ואממ הינה השרשור תגובות שלנו...
שייתן לך רעיונות על מה לחפור חחח
http://www.tapuz.co.il/communa/ViewmsgCommuna.asp?Communaid=40574&msgid=51134887

D e l i l a h

New member

גריי מידנייט סאן? למה הכוונה? :O

חח אני אלך לקרוא את השרשור שלכן,

אוף כל פעם שאני מסתכל על הסוף וכתוב THAT'S ALL...FOR NOW זה עושה לי חשק לעוד.. אבל אין עוד [נכון? כאילו, לא יהיה...] :(

ובוודאי, אין בעיה, תמשיכו עם הבדסמי וספרי לי על זה בהרחבה.. אבל בהריון זה קצת הרתיע אותי חחחחח

D e l i l a h

New member
אה עכשיו הבנתי למה הכתוונת

בGMS חח אחרי שקראתי את השרשור בקומונה..

זה כזה עושה כיף לקרוא את זה אבל מצד שני גורם לי כל כך לרצות לראותאת כל הספר מהנקודת מבט שלו!! כשהיא ביקשה MORE אז מה הוא חשב ושהיא בכתה אחרי שהוא הלך כשהם היו בדירה ואז הוא חזר אליה מה הוא חשב.. וכשהיא לא ברחה ממנו ישר אחרי שהוא הראה לה את הפליירום [כי בואו נודה בזה אני הייתי בורחת חחחח]
אוף פיפטי!!!!

אני שונאת שאני כ"כ מתחברת לאיזה סדרה\ספר... כי כשאני מסיימת לי לי כזה חלל חסר ואני רוצה עוד ועוד! THAT'S SUCKS

TheSnowQueen

New member
כן

Midnight Sun זה הספר בדמדומים שנכתב מנקודת המבט שלו (אדוארד) והרי כמו פה כל הספרים כתובים מנקודת המבט שלה (בלה).
ולכן Grey Midnight Sun זה אותו רעיון רק מנקודת המבט של גריי שלנו

וכמו שאמרתי בשרשור ההוא
זו רק ההתחלה

עוד יהיה לנו הרבה בנושא
יהיה סרט
ושחקנים
ועדכונים וטריילרים
וחוצמזה הגברת הראשונה אריקה אמרה על כתיבת GMS - NEVER SAY NEVER !!
מה שאומר שיש מצב ..

כןןןןןןן
לסוף

for now!!!!!!!
אהההההה אני מקווה שיהיה עוד!
אמאל'ה שתכתוב לי קצת קצת מנק' המבט של כריסטיאן
טיפה
לא יותר מדיי
רק בשביל הטעם
כי היא לגמרי השאירה אותי עם טעם של עוד....

D e l i l a h

New member
אבל ממש טיפה..

כאילו, לא יותר מ500 עמודים
טוב אני אתפשר ואסכים לה לכתוב עוד 600 עמודים רוויי פיפטי!

מוזמנת להצטרף לסבב קריאה שניה

ושלישית
ורביעית
ועשירית

וקטעים מסויימים גם מיליארד

D e l i l a h

New member
ממש מתפתה לא להתחיל עכשיו

אבל מרגישה סתומה שלפני שניה סיימתי וכבר בא לי לעבור על הראשון שוב!

חוץ מזה שאני עם הארי פוטר השני כבר שבועיים [כןכןכןכן אני יודעת... דיליי רציני] וקראתי רק את הפרקים הראשונים כי התחלתי לקרוא את פיפטי שיידס....
נראה לי שאני אסיים את הארי אולי אני אתחיל שוב את פיפטי

TheSnowQueen

New member
חחחח פיפטי עקף את הארי במכירות...

ככה שזה שקראת את פיפטי קודם זה מובן .. הרבה עושים זאת חחחחחחח

D e l i l a h

New member
הרחבה,

1. הייתי בשוק כשג'ק התקשר אליה ומיה הייתה אצלו. ממש הרגשתי את הלחץ של אנה:( מסכנה ממש ריחמתי עליה
2. אוי זה היה כל-כך עצוב בבנק! שכריס [תרשו לי לקרוא לו כריס] התקשר ודיבר איתה והוא כזה "את עוזבת אותי??" והיא כזה "לא... כן" אוי זה היה כ"כ נורא פיפטי שלייי אהוב! מסכנן:( דונט וורי פיפטי!
3. ואז היא כיסחה לג'ק את הצורה יו גו גירל!!! ואז היה מלא חצאי שיחות כשהיא לא הייתה בהכרה וממש הרגשתי שאני היא כאילו ממש הזדהתי כל פעם שהיא כ"כ רוצה לפקוח את העיניים ולזוז ואני כזה "נוווו נווו!!!!" ואז היא שוב פעם מחוסרת הכרה וזה היה כ"כ מתסכל..
4. וכריס מספר לה את כל הילדות שלו והנעורים ומראה לה את התמונה עם הפוסטר הומ שהוא בכלל לא זוכר ומספר לה על אלנה והכל מעצמו!!!! אהובבב קטן.
5. וכל האפילוג המושלם הזה מה זה אמור להביע בכלל!!! כמה הכריס הזה מושלם ... איך אפשר לייצר דמות כזאת מושלמת ולגרום לנו לרצות כזה ולדעת שאין דבר כזה? אהה?? אה?? והוא אבא טוב!!!
6. ומה זה השם הזה טד למען השם ? ופיבי? :S איי דונט לייק.
7. והחלק המושלם ביותר!!!!!!!!! כריס כילד קטן וחמוד ומסכנצ'יק ומפוחד:( והוא חושב שהוא ילד רע:( אוי זה היה כ"כ עצוב כי לדעת שבאמת יש ילדים מסכנים כאלו:( אויש כ"כ ריחמתי עליו קטנצ'יק חמוד... אני אוהב אותך, כריסטיאן! אני!
8. והחלק המושלם עוד יותר באמת!!!!!!! הנקודת מבטח של כריס... התגעגעתי לכריטיאן ה... לא יודעת לתאר. קשוח? לא.. פרובוקטיבי, כזה.. שהיה כ"F הרבה בספר הראון ופחות באחרים... איזה כיף!

זופעם ראשונה שאני באמת באמת מתחברת לדמות הנשית הראשית. לרוב אני לא סובלת אותן, כמו קטניס ממשחקי הרעב ואלנה מיומני הערפד וזה. הן כאילו OVER טובות לב וזה. אנה היא אמיתית כזו לטעמי... אני ממש אוהבת אותה.
אני אתגעגע לאנה ולכריסטיאן ולקייט [ממש חיבבתי את קייט לאי ודתע למה לא הראו אותה יותר] ולליטל בליפ!

חפרתי

TheSnowQueen

New member
מגיבה

2. הו פיפטי פיפטי... מיי לוסט בוי

3. יו גו גירל!

5. ואי ונכון מה שהיא אמרה לו "נראה לך אני אתן לך להיות אבא רע?" היה פשוט כל כך
?! אין עליה! אין דבר שהיא יכלה להגיד שיוציא אותו מהמוד של "אני מפחד להיות אידיוט כמו אמא שלי" כמו זה שהיא לא תתן לו. לזה הוא יכול להאמין כי הוא מכיר אותה והוא יודע שם הוא יהיה לא בסדר - מברשת תעוף לעברו!

6.
ולגבי פיבי - לכי תראי מכושפות~!
הגעתי לכדי מסקנה שהסיבה היחידה לא לאהוב את השם זה כי לא ראו מכושפות חחחח
7. וכן כריסטיאן (אני מצטערת, כריס קשה לי.. לפחות לא באופן קבוע... הוא יותר מידי כריסטיאן בכל תפארתו מכדי ל"פשט" את זה לכריס
) היה כזה מאמי כילד! באמת צובט בלב שהוא הרגיש ככה ובאמת ככה ילד מרגיש.. הוא חושב שהכל בגללו והוא הרע...
וליטל בליפ!
נשממההההההה
וקייט כן אהבתי אותה! כמו בלילה הראשון של הספנקינג שהוא בא והיא התחילה לצרוח עליו ולקלל אותו שאנה בוכה בגללו

ואנה מלכה! ממש! חולה עליה! איך שהיא לא מתבלבלת ולא נותנת לאנשים לדרוך עליה, גם לא לכריסטיאן...
אהבתי את המברשת שעפה עליו, וזה שהיא אמרה לו "יו ניד טו סורט יור שיט גריי!" או "נו שיט שרלוק!" אין אין....

D e l i l a h

New member

אני אוהבת כשאנה מקללת!!!
וגם כשכריסטיאן.. אני אוהבת שהוא אומר כל הזמן פאק ..

אוי כן קייט הייתה כזאת מלכה כשהיא צעקה עליו!!

TheSnowQueen

New member
חחחחח

הולי פאק
פאק איט
פאק מי
פאק יו
פאק יור מאוף
יש שם כל כך הרבה פאק חחחחחחח אני חושבת שיהיה לי חוסר במילה אם אנסה לקרוא ספר אחר

D e l i l a h

New member
דרך אגב?

את הראשון קראתי בPDF ולא בספר... וראיתי בשרשור בקומונה שבPDF של פריד לא היה את האפילוג..
ובFSOG שקראתי במשחב לא היה לא אפילוג ולא פרולוג... ככה זה אמור להיות או שפספסתי?

למעלה