משחק גנוב, עם הפנים קדימה

קפת

New member
משחק גנוב, תרתי

מכיוון שהפורום נפתח מהר יותר ממה שציפיתי, אני מעלה מהארכיון משחק, שזכה בזמנו להצלחה מרובה. מיחזורים, זה מה יש. זה הולך ככה: כל אחד/ת, בתורו/ה שואל שאלת ברירה (מה תנין יותר, ירוק או ארוך?). הבאבתור נותן תשובה ומנמק (ירוק, כי הוא גם לרוחב), וממשיך לשאלה הבאה (ממי הייתם מעדיפים לקנות מכונית, מרופא או מאישתו?). הבנתם? אז הנה שאלה - מה עדיף: לקבל צרפתית בניו יורק, או לעשות אמריקאי בפריז?

קפת

New member
|משחק../images/Emo103.gif גנוב, הדור הבא../images/Emo91.gif

יש פה איזה עניין טכני, שאי אפשר להקפיץ הודעות בנות 72 שעות ויותר. אז אני משרשרת את המשחק הגנוב לפה. בתיאבון

יס באך

New member
עדיף צרפתית בפאריז

אמריקאית במנהטן, בתנאי שהיא מולטי-גזעית ולא וואספית רזה וצוננת כצנון, ורצוי להצטרפת בניו-יורק, מנהטן, בספינת הגדולה המקיפה את האי בשלוש שעות. אמריקאי בפאריז הוא כלכך מתלהב עד שהריר שיורד לו מהפה מעורר בחילה. מה עדיף? שולחן מרים כשביבי מוכר או שולחן מארבעה נגרים כשביב מוכר?

לובה1

New member
אירוביקה בגיל הזהב

נייט!! אבל לעומתזות בנות 72 יכולות להקפיץ בני 46. קשה, קשה! עם בן 64 או עם בת 72?

לובה1

New member
../images/Emo39.gifלך אל הנמלה

שבי(תה), אמר לי מר נמל, רק נמלים עמלות בנמלים. יושוע או עמיר

חרס עתיק,

אבל רק בגלל שאני לא יודעת מה זה חרש רקיד (מאידך, מתי הבנתי במלואה הודעה של יס באך או של החבר שלו, מלח?) מה עדיף - קטטר ישראלי או ישראל קטורזה?

למה אין פה סמיילי תוהה ומרים גבה?

את מאתגרת אותי? הישמרי לך חביבתי, זה שאת נחמדה, לא אומר שאת יכולה לזורק רפש ולמרוח חרא על הקירות.

איך הסתבכתי עם האחות נחמה

עכשיו אני לא אקבל את הכמוסה הורודה עם התה הפושר ב-4 אחרי המנוחת צהריים. אבוי! האחות נחמה, השארת אותנו בלי שאלה בקצה השירשור.

אני אראה לך שרשור

מה עדיף? בוגונביליה בעציץ אצל צביקה פיק בסלון או בוגונביליה צמח? אמרו לי שאני מתחילה להתרכך באמצע, אז אני אפסיק. על החלון פרח עציץ שהיה פעם בוגונביליה ועכשיו הוא מונשם במפוח.

גרגול

New member
ממשק כנפי ההיסטוריה

"מבזק עד שניפגש... מוקד אינטרנט בזק שלום! תודה על הפנייה! אחד מאיתנו יתפנה מייד. נשמח לעזור. מבזק עד שניפגש... מוקד אינטרנט בזק שלום!"...וחוזר חלילה בלופ של בלהות. את השיר הזה אני שומע כבר מאתמול, ואף אחד לא עונה בצד השני. אני שומע אותו גם עכשיו, וגם מתוך שינה. זה הכל כי יש לי בעיות עם המודם המהיר. אולי הוא היה מהיר מדי. החיפזון מהשטן, מסתבר. מדי חמש דקות הוא שובק חיים ואז, כעוף החול בשעתו, הוא חוזר לחיים רק כדי להתפגר שוב. ובבזק לא עונים. הם עסוקים בפניות קודמות, כך הם מדווחים באופן נטול פניות. מתי גם אני אהפוך בעיניהם לפנייה קודמת? נו, הנה גם אני הצטרפתי לפורום החדש, למרות שהממשק הזה דוחה אותי. אני חייב להודות ששין הזה, הוא הבין משהו באינטרנט. ולעניינינו: עדיף בוגונביליה בשקית בתוך הפריזר, שהרי כך היא תשמור על הטרייות והארומה, וזה מס-פיק-אפ. ועם מי הייתם מעדיפים להיקלע לאי בודד? עם שרונה פיק או עם דניאלה פיק? הו, הדילמה!

קפת

New member
היי גרגולוני../images/Emo25.gif

ברור שדני דין. בגלל המים הסגולים. אני מכורה למים סגולים. זה עושה לי מצויין לאפידרמיס, שומר על לחות הואגינות, מסייע בהסדרת העיכול ושמירה על פלורת המעיים ו... עושה לי סוטול אחושילינג! נגיעה אחת רכה או hit me with your rhythm stick

גרגול

New member
כפרה עליכי

היי קפת מותק. במקומך הייתי הולך על נגיעה רכה. היט מי וויז יור רית'ם סטיק? ראית פעם את איאן דיורי, השם יקום דמו? אני מניח שהיית מוותרת על מקל הקצב שלו (הוא היה מעוות כתוצאה של מחלת הפוליו, בה לקה בילדותו - אם את מתעקשת על הסברים). באופן אישי הייתי הולך על "היט מי בייבי וואן מור טיים", ואח"כ שונא את עצמי למוות. פריחת החצב בשמורת אביבים או סאדו-מאזו בצינוק פלורנטיני אפל?

קפת

New member
גרגולצ'יק

עיניים של קפת. לא יפה לך החברה להגנת הטבע שיק הזה. אתה, יצור מורבידי, גותי, שמתרחק מקרני השמש ומשום, עדיף לך לחפש ולמצוא את עצמך בפלורנטין. וסאדו-מאזו זה הרי התחביב שלך עוד מהגנון. וזה גם טרנדי מאוד. ככה התרשמתי לפני כמה שבועות כשבוגנביליה גררה אותי בסמטאות האפלות של הצ'כונה הזו. אני, me myself i, דווקא מנסה לחזור למוטב. ופריחת חצבים הולמת אותי מאוד, דווקא. מחר, אם תרצה השמש, אני הולכת לחזות ביפי הטבע. הולכת זה קצת אובר-סטייטמנט. ההעדפה הברורה שלי היא לעצור בתחנת הדלק החביבה עלי, לצטייד בקפה מוקה, טו-גו, בכוס גדולה, ולרבוץ על איזה ספסל ביער. ברגל או ברכב (ג'יפ?)?

למעלה