מוגג

New member
עלו והצליחו

מאיר - אמן המילים והנפתולים. יהי זכרו ברוך.

GingerBread Man

New member
אני ניר

גם לא מהפורום המקורי ויש לי רק אלבום אחד של מאיר אריאל שקניתי לא מזמן: שירי חג ומועד ונופל לא שמעתי אותו יותר מדי פעמים ככה שאני דיי מתחיל אפשר להגיד. בהצלחה בפורום!

איי דונט ביליב איט ../images/Emo2.gif

סוף סוף, לאחר מיליוני פורומי אירוסמית' ושי גבסו למיניהם נפתח פורום לאחד מהדמויות החשובות ביותר שהיו בארץ אי פעם. אפשר להגיד שאני בהחלט מעריץ כבד של מאיר'קה - לא מהפורום הישן, אבל בכל זאת... (אפילו החתימה שלי לקוחה מאחד השירים שאני הכי אוהב שלו - "מדרש יונתי" מהאלבום "ירוקות") ובקיצור, אני דניאל, בן 17, מירושלים עיר הקודש,ומקווה לטוב.

yossnet1

New member
אחלה בחלה

טוב לראות אנשים חדשים שזורמים עם מאיר. אני מגיע מהפורום המקורי (בלש רב מוניטין) ומקווה לראות פה את כל שאר החברים בקרוב. למה שלא תתחילו לכתוב על שירים מסויימים שעושים לכם נעים בקרקפת...

plug in baby9

New member
../images/Emo68.gif לא מהרשמי אבל מתפוז כן:)

סוףסוף נפתח הפורום שאני עדיין לא מבינה למה לקח לא כלכך הרבה זמן להפתח:) ישר כוח יום טוב

novemberain

New member
יא יא יא!

הגיע הזמן
הייתי קוראת את הפורום המקורי באתר הרשמי, התביישתי לכתוב. כל-כך שמחה, שנפתח פה
מרגישה כמו ב

novemberain

New member
אגב,

יולי מתקרב [לפני שנה ב-20.7 נערך ערב לזכרו של מאיר], מתוכנן ערב לזכרו של מאיר? כבר יש פרטים או שמוקדם מידי?

Poogy In A Pita

New member
לא מהפורום המקורי אבל

אני עדיין פה :) פרצתי לעולם לפני 15 וחצי שנה ומאז אני חיה פחות או יותר בעיירת פיתוח נידחת בשם הרצליה :) מנגנת בגיטרה בערך שנה וחצי נראה לי שומעת הרבה מוסיקה... בעיקר ישראלי (שלום חנוך, כוורת ויוצאיה ועוד..) לועזי ישן (דילן,דורס,הנדריקס,זאפה וכו'...) ומטאל (דת' אופת' צ'ילדרן וכדומה:) נעים לי מאוד :))

Skippy1

New member
אם התכוונת לתת ציטוט של מאיראריאל

אז טעית... זה יהונתן גפן

yossnet1

New member
לפי ה-"מאיראריאל" אני מנחש...

שזה אתה מ.ש. יכול להיות? אם כך, אני מאמין שתעשיר גם את הפורום הזה כמו את הראשון.

Minimal Affair

New member
מזל טוב. ../images/Emo13.gif

אני אשמח לכתוב פה. אחלה של פורום, לאחלה של אמן. מזל טוב.

Skippy1

New member
מז"ט + בקשה

בזמן האחרון מתקבלת התחושה של מאיראריאל להמונים. זה טוב, זה אפילו חיובי כי זה מעצים את שמו בגלל החברה. אני - באופן כללי מסכים עם זה. יחד עם זה, היה טוב אם היינו שומרים גם על האינטימיות שהאיש ידע להעביר. מאיראריאל לא היה אומן של פארק הירקון, קיסריה ובנייני האומה. מאיראריאל צמח כאן, על הדשא, איתנו... ההופעות הכי טובות שלו היו בחדרי אוכל של קיבוצים ביום שישי בערב, או במוצ"ש בפאב קטן ואפלולי. כמי שזכה לשמוע מספר הופעות שלו, גם אינטימיות יותר, וגם אינטימיות פחות (כמו מסע הבחירות - הופעה בטכניון משנות ה80), אני מעריך יותר את הצד הבניאישי שלו, יותר מכל דבר אחר. בואו נשמור על זה. לך, ילד חורף, יש תפקיד רב חשיבות כאן. אני מאחל לך שתצליח לשמור על שמו הטוב, כדי שארועים, דוגמת אלו שהיו בפורום המקורי, לא ישנו. מזל טוב לכולנו!

למעלה