הדבר הטוב של היום 25/11.

אושRתי

New member
../images/Emo136.gifהדבר הטוב של היום 25/11.

פרטו ונמקו. שיהיה שבוע טוב ונעים

sweet148

New member
קמתי מוקדם וחזרתי לישון חחח :]

לא יודעת בנתיים הכל כרגיל שה כבר טוב,לא?

ענתר

New member
הדבר הטוב של היום

סיפרתי לכן שפתחתי בלוג עם בעלי- קוראים לו: מה שיש לי לומר לך... על משקל השיר ובכן היום נכנסתי, וגילתי שעברנו את 1000 הכניסות לבלוג לא האמנתי שאצליח שיכנסו הרבה אנחנו מביעים שם את דענו על דברים שנראים לנו חשובים ונחמד לי לדעת שהיו כל כך הרבה כניסות חבל שמעט יותר כותבים שם את דעתם לא אכפת לי שלא מסכימים עם דעתי אבל שלפחות יתווכחו אתי בטעם

ענתר

New member
הילי, מה קורה עם העבודה

באנגלית? מקווה שלא נשמעת כמו אמא רק רוצה לעודד אותך על מה העבודה?

hili2006

New member
חחח

האמת עכשיו חזרתי מירושלים בקשר לעבודה.. זה פרויקט בנאגלית והנושא שלנו הוא אצל- עולי הגרדום אז נסענו לירושלים לראיין אח של עולה גרדום (אבשלום חביב) שהוא קרוב משפחה של חברה שלי (שעושה איתנו כמובן את העבודה) היה דווקא ממש מעניין.. חוץ מזה שיש לי כאב ראש איום.. =\ והעבודה מתקדמת ב"ה...
תודה שאת מתעניינת

ענתר

New member
כאן זה הפורום לדברים טובים

כולל התענינות הנושא מאוד כבד, ונשמע מעניין מאוד אם לא היה באנגלית, הייתי מבקשת לקרא

Woman In White

New member
../images/Emo152.gif שלי

תיקנתי את הבעיות עם האינטרנט
ובזכות זה ראיתי את הפורום הזה
אאאא אכלתי

DIGITAL MAN

New member
תיקנו לי את האוטו ../images/Emo73.gif ברוך ה'

האוטו שלי הי חולה מאוד בתקופה האחרונה, ניתקע בלי סוף היה צורך בהחלפת מנוע,סיפור של כ 5000 ש"ח מינימום , לבסוף חבר מכונאי עשה לי תיקון ראש מנוע שהנזק יצא הרבה פחות, מאחר והאוטו לא שווה הרבה היה חבל לי להשקיע סכום כזה גדול על סכום שכבר השקעתי עליו, נסעתי עליו סיבו גדול יחסית, נוסע מצוין מקווה שיסחוב לי את השנה הקרובה מינימום, ואז יהיה כסף להחליף אותו, הייתי מיום רביעי בלי אוטו שזה בהחלט השבתה בשבילי , אכן דבר טוב שקרה לי היום

2121gg

New member
משהו טוב זה עצם זה שקמתי בבוקר !D:

מודה אני לפניך, מלך חיי וקים שהחזרת בי נשמתי ! בחמלה רבה אמונתך

למעלה