הדואט של שלומי עם...

A t z a

New member
../images/Emo168.gifהדואט של שלומי עם...../images/Emo80.gif

להזכירכם,בפינה זו נדון באפשרות של שלומי לבצע דואטים עם אמנים שונים,שלא בהכרח קשורים אליו. בכל שבוע אני אשדך לשלומי אמן כלשהו,ואוסיף שאלות שקשורות לדואט הדמיוני ביניהם. ומה אתם עושים? פשוט עונים על השאלות
הפעם...
חמי רודנר
איזה שיר של חמי מתאים ששלומי יבצע? איזה שיר של שלומי יתאים לחמי לבצע? לדעתכם-מתאים לשלומי ולחמי לבצע דואט יחד? איזה שיר של חמי הייתם רוצים שהם יבצעו בדואט? איזה שיר של שלומי הייתם רוצים שהם יבצעו בדואט?
שתפו פעולה ותהנו.

bleeding guitar

New member
הו אחלה אומן ../images/Emo168.gif

איזה שיר של חמי מתאים ששלומי יבצע? אולי בכ"ז סאלי איזה שיר של שלומי יתאים לחמי לבצע? שרמוטה פוריטנית לדעתכם-מתאים לשלומי ולחמי לבצע דואט יחד? נראה לי שיכול להיות מגניב איזה שיר של חמי הייתם רוצים שהם יבצעו בדואט? אולי בכ"ז סאלי, זה נשמע לי אחלה לא יודעת איזה שיר של שלומי הייתם רוצים שהם יבצעו בדואט? כולם אומרים זהו? כבר נגמר?

B a m b o o k

New member
וואקה וואקה

איזה שיר של חמי מתאים ששלומי יבצע? אממ בהתחשב בעובדה שאני בקושי מכיררה שירים של חמי (נא לא להרוג אותי
), אז גאולה (כמה לא מקורי
) איזה שיר של שלומי יתאים לחמי לבצע? בן אדם רגיל יכול להיות מעניין
לדעתכם-מתאים לשלומי ולחמי לבצע דואט יחד? נראלי שכן איזה שיר של חמי הייתם רוצים שהם יבצעו בדואט? נו אני לא מכירה שירים של חמי
איזה שיר של שלומי הייתם רוצים שהם יבצעו בדואט? מוכן לאהבה

A t z a

New member
עונה לעצמי../images/Emo80.gif

איזה שיר של חמי מתאים ששלומי יבצע? הרבה יותר יפה לי מקרוב
איזה שיר של שלומי יתאים לחמי לבצע? מותק את אצלי בראש לדעתכם-מתאים לשלומי ולחמי לבצע דואט יחד? למה לא? יהיה מעניין איזה שיר של חמי הייתם רוצים שהם יבצעו בדואט? אולי גאולה... איזה שיר של שלומי הייתם רוצים שהם יבצעו בדואט? מוכן לאהבה?

bib2

New member
הכל עליי...

איזה שיר של חמי מתאים ששלומי יבצע?לילה בלי טיפה של דלק! איזה שיר של שלומי יתאים לחמי לבצע?המממממ...שרמוטה פוריטנית..מעניין לדעתכם-מתאים לשלומי ולחמי לבצע דואט יחד?לא... איזה שיר של חמי הייתם רוצים שהם יבצעו בדואט?הברית שצריך לחדש... איזה שיר של שלומי הייתם רוצים שהם יבצעו בדואט?אני שוקעת......................תפוס אותייייי שה להלהלהלהההה=]

למעלה