שרשור
..כי...כי...צריך!

../images/Emo180.gifשרשור ../images/Emo32.gif..כי...כי...צריך!../images/Emo180.gif

(ופה פשוט כותבים את כל ההודעות בנושאים שאינן קשורים לפורום).

Nienna17

New member
התחלתי ללמוד נהיגה ../images/Emo131.gif../images/Emo73.gif ../images/Emo13.gif

רק שיעור שישי אבל מתקדמת יפה, ולמרבה ההפתעה הלך גם די חלק בשיעור הראשון חחח. המורה שלי פשוט מעולה\ ואני שומעת סיפורי זוועה על מורים אחרים שמאמללים את חייהם של התלמידים שלהם. אה ועוד כשבועיים - שלוש אני נוסעת למשלחת לפולין (אני כל כך הולכת להתקרר שם
)

אוי :)

אני כבר דוחה את לימודי הנהיגה מלא זמן מעצלנות :/ (אה..וגם מזה שאני כ"כ אחראית שאיבדתי כבר 2 תז.) בכ"מ,אני אמורה להתחיל ללמוד מתישהו בקרוב :) ופולין
איזה מסע מדהים...כן,קחי בגדים חמים וגטקעס חח :)

Nienna17

New member
חחח עצלנות

לי כבר אין סבלנות עד השיעור הבא שלי
חחח ואיבדת 2 תעודות זהות? איך זה קרה ?

../images/Emo13.gif בדיוק אתמול לפני שנה עברתי תאוריה

קוראים לי אור, היי
אני הוצאתי רשין ב-07.05.07
בהצלחה לכולם בלימודים, זה הדבר הכי כייף בעולם, אני מניחה שנטלי מסכימה איתי...... אני בעד שיגמר החג המטופש הזה

just טלוש

New member
בהצלחה מתוקה!../images/Emo13.gif../images/Emo23.gif

ופולין..איזה כיף לך. ותדאגי מראש שלא להתקרר![אמא]

Nienna17

New member
י"ב ../images/Emo3.gif

אצלנו טסים בי"ב - חח כיף, לנו טוחנים בלי סוף שזה לא טיול אלא משלחת

היי כולם../images/Emo9.gif יש לי הצעה לפורום;]

תראי נטליי באו לפה גם המעצבים מהקומונה..שממנה הכל התחיל אז אולי את המנהלים שהיו שם תשימי פה באדום? מה את אומרת?
אבל איך שבא לך כמובן..לדעתי מגיע להםם

Nienna17

New member
כן חח רק שבקומונה יש/היו משהו כמו 5 מנהלים

ואז האדום לא יהיה מיוחד כל כך. אני חושבת שקודם כל צריך לתת זמן לפורום לפני האדמת יוזרים. בעתיד הקרוב אפשר בהחלט לשים באדום אולי על ידי תחרות או שפשוט מי שתורם המון לפורום. הרי מה עם שאר החברים שהשתתפו ותרמו המון לקומונה ולא יצא להם להיות מנהלים? הם לא צריכים להיות אדומים? אפשר לחשוב על דרך לקבוע מי יהיה אדום בתחרות או משהו, אבל קודם אני צריכה למצוא איך בכלל מאדימים יוזר , או שיכול להיות שבינתיים אין לי את האפשרות עדיין (חיפשתי).

take out

New member
חנכנו היום את המנגל הדרום אמריקאי החדש ^^

יואו אני לא יכול לזוז....

just טלוש

New member
חח מזדהה למען האמת,

טחנתי ללא הפסק היום. טוב שלא נשפכתי.... ניר ניר,אתה מתעלם ממני במסנג'ר הא..

למעלה