עבודה וחורף

../images/Emo182.gifעבודה וחורף../images/Emo182.gif../images/Emo183.gif

החורף הגיע ואנו חייבים ללכת לעבודה:
האם קל לכם לצאת מהשמיכה בבוקר?
איך אתם מגיעים לעבודה ברכב או בתחבורה ציבורית? וכיצד אתם מתמודדים עם הגשם?
האם יצא לכם לאחר לעבודה בגלל הגשם?
האם אתם אנשי חורף או אנשי קיץ/עונות מעבר?
מה אתם אוהבים בחורף שקשור לעבודה?
ספרו חייבות שעברתם שקשורים לחורף ולעבודה.

girl number six

New member
מאוד קל לי לצאת מהשמיכה

קל לי מאוד לא לישון כמה ימים כך שחוץ מסקס, אין לי ממש סיבה להעביר זמן במיטה. אני בעיקר עובדת מהבית, גרה במקום עם הרבה תחבורה ציבורית כך שרוב הזמן, כשצריכה, לוקחת אוטובוס, וכשצריכה יותר רחוק - מוציאה את הרכב. יצא לי לאחר למקומות בגלל הגשם כולל טביעה של הרכב בגשם הראשון בגלל בעיות ניקוז ברחוב בעקרון אני אובת חורף וגשם ואפילו שלג יותר מקיץ אבל מטבעי אני בנאדם של קיץ מסיבות רפואיות - הגב שלי כואבבחורף ועצמות של זקנה כמוני [בסה"כ 23 אחרי תאונה] יותר נהנות בקיץ

עדירמר

New member
חורף

אז ככה: קצת קשה לי להתעורר בבוקר בחורף אבל אני לא מתלונן באופן מיוחד. יש לי רכב פרטי וחוץ מזה שהוא עומד בחוץ ואני צריך ללכת קצת בגשם אין לי בעיות להגיע לעבודה לא יצא לי לאחר לעבודה בגלל מזג האוויר ואני מאוד אוהב חורף ושונא קיץ.

avihayk

New member
קשה קשה

הקושי לצאת מהמיטה קשור לאהבה שלך לעיסוק שלך ,ואני שונא את החורף כי אני עובד בחוץ (אני שומר) במכללה מכוניות מתיזות עלי מיים , לפעמים אני נרטב עד לשד עצמותי הקור מקפיא, וכל זה בשביל שכר מינימום... אני מגיע ברכבי לעבודה מעולם לא מאחר ועושה את עבודתי נאמנה... בעבר עבדתי עבודות אחרות שחורף או קייץ לא השפיע עלי.

כדיילת עיתונים...קצת קשה..

העבודה שלי לרוב בשטח, בחוץ...אז לא כיף לעבוד במזג אוויר כמו עכשיו, ולקום בכלל מבאס...אבל החורף קצר- אז זה לא כזה נורא. אני אוהבת את מעברי העונות..גם אם זה בעבודה, וגם אם זה מה שמשפיע על המצב רוח שלי.

עונה../images/Emo9.gif

לא קל לי לצאת תמיד מהשמיכה בבוקר. לכן אני ישר מדליקה את מפזר החום. אני מגיעה ברכב. תמיד הפקק תנועה מתארך בגשם. לא יצא לי לאחר לעבודה. אני אשת עונות מעבר

galigach

New member
חורף ועבודה

החורף הגיע ואנו חייבים ללכת לעבודה: האם קל לכם לצאת מהשמיכה בבוקר? לא! איך אתם מגיעים לעבודה ברכב או בתחבורה ציבורית? וכיצד אתם מתמודדים עם הגשם? מגיעה במונית. האם יצא לכם לאחר לעבודה בגלל הגשם? כן, לפעמים האם אתם אנשי חורף או אנשי קיץ/עונות מעבר? רק אביב. מה אתם אוהבים בחורף שקשור לעבודה? כלום ספרו חייבות שעברתם שקשורים לחורף ולעבודה. לחמם את הגרביים הרטובות על התנור...

למעלה