שרשור הכרות

../images/Emo185.gifשרשור הכרות../images/Emo185.gif../images/Emo88.gif

כדי שנכיר יותר אחד את השני
שרשור הכרות!! שם מלא: גיל: איזור מגורים: תמונה: מסנג'ר/אייסיקיו/אימייל: מוטו לחיים: שיהיה בוקר טוב
ושבוע מדהים

moriboy666

New member
אני אהיה ראשון?

קצת לא נעים לי..אבל התעוררתי עכשיו ובא לי שאלוןים
שם מלא:וורוקה סאלט גיל:20 איזור מגורים: אזור? צפון רמת גן תמונה:-> מסנג'ר/אייסיקיו/אימייל:[email protected] www.myspace.com\aliceinkland מוטו לחיים:אין לי אוטו. גם מוטו לא.. אני יוכל להמליץ לשמוע מוזיקה טובה פאקקקק התחילו הנמלים. זה הזמן לפרק תמקלדת ולנקות שיהיה בהצלחה בפורום החדש
שבוע טוב לכולם

אחרי שיום ראשון בבוקר עובר הכול נראה קצת אחרת

מה לא נכון?:] שם מלא: מיכל בר-גל גיל:18 איזור מגורים:ראשל''צ תמונה: מסנג'ר/אייסיקיו/אימייל:[email protected] מוטו לחיים: טוב למות בעד עצמנו?:) חח מושפעת שכמותי

היי, מה קורה?

שם מלא: דנה לייפציגר גיל: 16 וחצי איזור מגורים: חיפה תמונה: אין לי כרגע תמונות טובות אז נוותר מסנג'ר/אייסיקיו/אימייל: מי שרוצה שישלח לי מסר... המסן שלי כל כך ארוך שרוב הסיכויים שהמערכת של תפוז תקרוס אם אני אכתוב אותו פה מוטו לחיים: אף אחד לא יכול לעשות ממך סמרטוט אלא אם את נשכבת על המגב

rotemotek1988

New member
המוטו שלך שפך אותי!!../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifאעאעאע מחר!!../images/Emo2.gif

שם מלא:נועה ברדע גיל:17 (וחצי!!
)
איזור מגורים:באר שבע מסנג'ר/אייסיקיו/אימייל:במסר..
מוטו לחיים:אין
לחץץץץץץץ

../images/Emo13.gif

שם מלא: ענבר גיל: 18 איזור מגורים: שפלה
מסנג'ר/אייסיקיו/אימייל: מסר

MoRoSH11

New member
מממ

שם מלא: מור גיל: 21 איזור מגורים: השרון תמונה: אין מסנג'ר/אייסיקיו/אימייל: בפרטי רק מוטו לחיים: ---

אני../images/Emo9.gif

שם מלא: הילי/הילה זקס. גיל: 17 וחצי איזור מגורים: כרמיאל בצפון
תמונה:
מסנג'ר: [email protected] מוטו לחיים: העולם לא חייב לך כלום, הוא היה פה קודם.

rotemotek1988

New member
רתמשרשרת'צמה../images/Emo192.gif../images/Emo129.gif

שם מלא: רתמותק גיל: 20.3 איזור מגורים: מרכז-פ"ת ליתר דיוק תמונה: אני..
מסנג'ר/אייסיקיו/אימייל: מי שירצה יכנס לעולם שלי ושם.. יש הכל מוטו לחיים: תשאר אופטימי!

למעלה