הופעה של כפיר בבארבי כפר סבא

../images/Emo214.gifהופעה של כפיר בבארבי כפר סבא../images/Emo70.gif

הופעה תכלול את כל השירים באלבום בביצועים עם כל הלהקה
כפיר ישמח לראות אתכם!!!!

moriboy666

New member
אני לא הכרתי אפשיר שלו לפני ההופעה

אפילו לא את של סקעת =] אבל אני לא דוגמא לשומדבר:)

../images/Emo214.gifנוסטלגיית "אם הוא ילך"../images/Emo99.gif

לא דמיינתי לעצמי שהוא קשור להראל סקעת באופן כלשהו, הגעתי להופעה בזכות כפיר עצמו, ופעם, ממש מזמן, השיר "אם הוא ילך" היה האהוב עליי והייתי מאזינה לו מלא.. פתאום, באמצע ההופעה, שמעתי את השיר ומרוב הלם לא הצלחתי להזכר איך קוראים לשיר ושל מי הוא, ומה כן? זכרתי את כל המילים ופשוט שרתי את השיר כשאני בדילמה, מנסה להבין של מי השיר ומדוע הוא שר אותו
כשהגעתי הביתה חיפשתי באתר 'שירונט' את שם השיר וראיתי איך כפיר קשור לכפיר, ואז אפשר להגיד שהתאהבתי, רשמית.
הייתי חייבת לספר את זה

moriboy666

New member
אני מעדיף שלא לשמוע בכלל את הראל

כפיר מגיש אותו הרבה יותר יפה

MORIYAE

New member
../images/Emo45.gif

אגב, אם יש למישהו את הביצוע של כפיר לאם הוא ילך ובאלו לשלוח לי- אני אשמח:)

../images/Emo214.gifיש לי בוידאו!../images/Emo9.gif

הקלטתי יותר ממחצית שיר במצלמה שלי, אבל זה כבד מדי ובגלל זה אי אפשר להעלות לפה!
כנראה שתצטרכו לבוא להופעות כדי לזכות בהזדמנות לשמוע את הביצוע שלו שוב ושוב.... [אחלה תירוץ!]
או שתבואו לבית שלי

moriboy666

New member
הדרוש

את יכולה להעלות להורדה ישירה באחד האתרים שנותנים את השירות ולתת לינק להורדה.. ובשביל מה יש אימייל? או איסיקיו? או מנסגר? (לקובץ עצמו) חוצמזה שזה בטח חרא של איכות אז אני מחזק אותך. בואו להופעה

../images/Emo214.gifעם כמה שאני לא אוהבת את המצלמה החדשה

כי בקודמת ידעתי לצלם תמונות מצוינות [ אומרים שזה רק עניין של זמן עד שאתרגל אליה] הדבר היחיד שאני יכולה להגיד שטוב במצלמה הזאת, היא שהיא מצלמת וידאו לכל דבר ואני אוהבת את הוידאו יותר מאשר התמונות סטילס. האיכות מצוינת, ודווקא בגלל זה הסרטון ממש כבד, בעבר ניסיתי לשלוח לחברה במסנג'ר וזה לקח ימים ארוכים, מאז אני לא מנסה... [וניסיתי גם אייסיקיו/אתר העלאת קבצים...] תחזק אותי בלי קשר, שווה להגיע להופעה! אני זוכרת שיום אחד אמרתי לחברה שלי ששווה להגיע להופעה שלו רק בשביל לשמוע את השיר הזה שוב בביצוע שלו!

../images/Emo214.gifאורררר

הרבה פעמים אנשים מתחילים מ-0, אם ככה, את מתחילה כבר מ-1, אז יש לך נקודה לזכותך . אני ממליצה לך להגיע. במיוחד כשאת יודעת לאבחן אנשים כשרוניים, אז תוכלי לתת לי אחלה חוות דעת על ההופעה!!
[כבוד שאת פה
]

../images/Emo126.gif זה ממש בעיה בשבילי להגיע להופעות ../images/Emo10.gif

מונית מת"א עולה 140 אז מכ"ס?..... בעיה! אם יהיה משהו בת"א ויהיה קצת כסף, אשמח לבוא בהצלחה בכל מקרה

../images/Emo214.gifאני ממליצה לך לחסוך לקראת ה29-...

ככה תהיי באירוע הכי טוב של השנה הקרובה [ואולי אני מגזימה, אבל זאת דעתי. אני מחכה ליום הזה יותר מהכל.]. ככה גם תהיי בהופעה מצוינת של כפיר וגם תוכלי לקנות בהזדמנות הראשונה את הדיסק של כפיר. וגם יהיה מושלם
מבחינתי להיות בהופעה הזאת ולא להיות באלף הופעות אחריה. העיקר ההופעה הזאת

למעלה