שרשור היכרות ראשון

../images/Emo214.gifשרשור היכרות ראשון../images/Emo98.gif

בואו ונתחיל מההתחלה: שם: גיל: אזור מגורים: תכונה שאתם אוהבים בעצמכם: תכונה שאתם שונאים בעצמכם: ושלושה דברים שהייתם רוצים לצעוק שכל העולם ידע עליכם
:

moriboy666

New member
יאאא אני ראשון..../images/Emo13.gif

שם:גל גיל:20 אזור מגורים:רמת גן תכונה שאתם אוהבים בעצמכם:אם אני צריך לבחור מתוך כל השפע שאין בי. זה היה בטח היכולת שלי לצחוק על עצמי ועל כל מה שעומד בדרכי תכונה שאתם שונאים בעצמכם:כל השאר.. ושלושה דברים שהייתם רוצים לצעוק שכל העולם ידע עליכם: לא צריך את כל העולם. שלושה דברים עליי..
אני כרגע חייל, אני משרת כסאונדמן בלהקת חיל האויר.
אוהב לשוטט במייספייס ולמצוא מוזיקה חדשה כל פעם.
הולך בעיקביות להופעות של אביב גפן מ2001
שחכתי.... היה לי אחד נחמד כבונוס

MORIYAE

New member
יאאא אני שניה../images/Emo13.gif

שם:מוריה גיל:18 והרבה חודשים אזור מגורים:far far away נו..אני מוריה ואני כאן.. אני קצת עצלנית ולכן אוותר על שאר הדברים...

Pure M

New member
יאאא אני שלישי ../images/Emo13.gif

בואו ונתחיל מההתחלה: שם: משה גיל: 20 אזור מגורים: ירושלים תכונה שאתם אוהבים בעצמכם: שכשאני עובד על משהו, זה עד הסוף, ואני עושה אותו על הצד הטוב ביותר, בשאיפה שהכל יצא בשלמות. תכונה שאתם שונאים בעצמכם: שלפעמים יכול להיות לי מצברוח שלא יהיה לי חשק לכלום, ושלא אעבוד בכלל על דברים שאני ממש רוצה וצריך לעבוד עליהם. ושלושה דברים שהייתם רוצים לצעוק שכל העולם ידע עליכם: אני פרפקציוניסט להחריד, ציפור חופשייה, ויש לי עסק חדש שאני מת שיצליח

../images/Emo9.gif

שם: עדי, נעים להכיר
אזור מגורים: מרכז- שפלה תכונה שאתם אוהבים בעצמכם: עקשנית תכונה שאתם שונאים בעצמכם: עקשנית ועצבנית מדי*מסמיקה* ושלושה דברים שהייתם רוצים לצעוק שכל העולם ידע עליכם: המפף.. 1. אני חתולה
[לא אפרט
] 2. אני אוהבת אוהבת אוהבת טבע. 3. אני מתה על אליס אין צ'יינס
מה שעזר לאהבה שלי כלפי המוזיקה של כפיר, הוא הרי כתב שאחת ההשפעות שלו היא אליס... :) נעים להכיר את כולם!!! הדר, בהצלחה בניהול הפורום:] ובהצלחה לכפיר בהכל!

°°NaTaLi°°

New member
אממ

שם: נטלי גיל: 16 וחצי אזור מגורים: אשדוד תכונה שאתם אוהבים בעצמכם: אממ הדר תבחר:p(דרי אני אוהבת אותך) תכונה שאתם שונאים בעצמכם: רגישה מדי. ושלושה דברים שהייתם רוצים לצעוק שכל העולם ידע עליכם: 1. אני אוהבת את הדר!!! 2.אני אוהבת את איתי(בן דוד שלי) 3. ואני אגשים אתכל החלומות שלי!!

../images/Emo214.gifואת החברה הכי טובה שלי../images/Emo13.gif

ואני שמחתי מאוד לקרוא את 3. נטעלישליי, את מתבגרת לי מיום ליום.

ZoHaRoT

New member
היי! אני חדשה :]

שם: זוהר גיל: 14 אזור מגורים: לאמשנה. תכונה שאתם אוהבים בעצמכם: אמממ... אדישות? היא לפעמים מועילה. תכונה שאתם שונאים בעצמכם: לא יודעת
ושלושה דברים שהייתם רוצים לצעוק שכל העולם ידע עליכם: לא נראה לי שיש כאלו דברים.

שלי פאר

New member
סוג של סלב

שם: שלי פאר. אבל תקראו לי איך שבא לכם :) גיל: 20 וחצי (אבל אני נראת בת 13) אזור מגורים: צפוני מידיי תכונה שאתם אוהבים בעצמכם: את עצמי תכונה שאתם שונאים בעצמכם: חחחחחח ושלושה דברים שהייתם רוצים לצעוק שכל העולם ידע עליכם: חכו עוד תדעו

../images/Emo214.gifכעת אני ../images/Emo9.gif

בואו ונתחיל מההתחלה: שם:הדר, אבל אם אתם אוהבים אותי תקראו לי הדרו'ש
. גיל:18 וחודש או טו טו.
אזור מגורים:מרכז הארץ, אבל לא מספיק קרוב כדי להכיר כל חור שיש בו הופעה בתל אביב
תכונה שאתם אוהבים בעצמכם:עקשנות
תכונה שאתם שונאים בעצמכם:פחדנית[מדברים מטומטמים.] בחיים לא עליתי על ה"רכבת הרים" בלונה פארק
. ושלושה דברים שהייתם רוצים לצעוק שכל העולם ידע עליכם: 1.האהבה הכי גדולה שלי בעולם היא כתיבה. 2. היכולת הכי מופלאה שלי היא לתת מעצמי בלי גבולות, מבלי לצפות לקבל בחזרה. 3.החסרון הכי גדול שלי [יש שמפרשים את זה ככה, אני רואה בזה גם יתרונות] הוא שאני רגישה חסרת פרופורציות. ^אהא! הצלחתי לסכם בשלושה מילים! אני יכולה להיות מאושרת מהדברים הכי קטנים , אבל אני יכולה להיות גם הכי שבורה מהדברים הכי קטנים כאילו כל העולם שלי קורס.[ ובאמת להרגיש שהוא קורס] אגב, כפיר קורא לזה "תקופת גיל ההתבגרות", אם ככה יש לי עוד סיכוי טוב להשתפר!

שלי פאר

New member
אה רגע.. ביקורת !

שם:הדר, אבל אם אתם אוהבים אותי תקראו לי הדרו'ש . (הדר נראה לי מספיק. הדרוש לא משהו) אזור מגורים:מרכז הארץ, אבל לא מספיק קרוב כדי להכיר כל חור שיש בו הופעה בתל אביב (אז את לא גרה במרכז) תכונה שאתם שונאים בעצמכם:פחדנית[מדברים מטומטמים.] בחיים לא עליתי על ה"רכבת הרים" בלונה פארק . (גם אני לא אל תחושי שונה) האהבה הכי גדולה שלי בעולם היא כתיבה. (גם עליי, אחריי כמובן) ^אהא! הצלחתי לסכם בשלושה מילים! אני יכולה להיות מאושרת מהדברים הכי קטנים , אבל אני יכולה להיות גם הכי שבורה מהדברים הכי קטנים כאילו כל העולם שלי קורס.[ ובאמת להרגיש שהוא קורס] (יאאאא גם אני) אגב, כפיר קורא לזה "תקופת גיל ההתבגרות", אם ככה יש לי עוד סיכוי טוב להשתפר! (כפיר יתן לך כוח) עד אז.... תגרדי לי בגב

../images/Emo214.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זהו, אם חשבתי ששכחתי לצחוק, כעת הוכחת לי את ההפך בדיוק !
כמעט נפלתי מצחוק

Pure M

New member
הלו, עד כאן ../images/Emo11.gif

עם כפיר תתעסקי תמיד, עד הדר

למעלה