שרשור געגועים

../images/Emo214.gif../images/Emo23.gifשרשור געגועים../images/Emo23.gif

בתקופה יבשה שכזאת, שהדיסק עדיין לא בחנויות, והופעה בימים אלו כל כך חסרה לנו... נעשה שרשור התפקדות, רק כדי לראות שכולכן עוד פה מדי פעם (!!) בנוסח קצת שונה
אז.......
יש פה מישהי שעדיין לא הייתה בהופעה של כפיר
למה אתם מחכים יותר, ההופעה הבאה, או הדיסק הבא
(
)
לאיזה שיר אתם הכי מתגעגעים בביצוע הופעה

השרשור בשבילי ממש../images/Emo3.gif

כן... הייתי בהופעה של כפיר, אפילו ב3. לפני שנה. האמת היא שאני מחכה להופעה. ולא אכפת לי לשמוע את אותה ההופעה בלופים רצחניים 355 פעמים, העיקר הופעה... השיר שאני הכי מתגעגעת אליו? בטח ליפול... איך שאנחנו מתחרפנות בו

חכמיוש

New member
ללא ספק געגועים

יש פה מישהי שעדיין לא הייתה בהופעה של כפיר
דווקא יצא לי להיות כמה פעמים
למה אתם מחכים יותר, ההופעה הבאה, או הדיסק הבא
(
) הופעת השקה של הדיסק החדש?
לאיזה שיר אתם הכי מתגעגעים בביצוע הופעה
מנגינה קטנה

../images/Emo3.gif

יש פה מישהי שעדיין לא הייתה בהופעה של כפיר? הייתי כבר ב- 4 הופעות! :) למה אתם מחכים יותר, ההופעה הבאה, או הדיסק הבא? ת'אמת שלדיסק הרבה יותר
.. לאיזה שיר אתם הכי מתגעגעים בביצוע הופעה? הפחד נעלם. משום מה אני לא זוכרת שהתעמקתי בו בבארבי האחרון ובפרנקלין הוא לא עשה אותו...

../images/Emo214.gifניסיתי להזכר...

מתי בפעם האחרונה הייתה הופעה בתל אביב שלא היה בה את הפחד נעלם, ונראה לי שזה קרה רק כשכנרת לא יכלה לשיר... וגם אז התגברנו על זה, והקהל פשוט שר את החלק של כנרת... אחח...היום זה כבר נוסטלגיה

inbarIL

New member
חח תכלס געגועים..

יש פה מישהי שעדיין לא הייתה בהופעה של כפיר?ממ למה אתם מחכים יותר, ההופעה הבאה, או הדיסק הבא?לא יודעת להגיד..בגדול דיסק, אבל נו כבר הופעה:( לאיזה שיר אתם הכי מתגעגעים בביצוע הופעה?יותר מידי שירים

למעלה